خانه / اخبار خارجی / Ronda Rousey از دست او مبارزه برای اولین بار در بیش از یک سال در فقط ۲ ثانیه

Ronda Rousey از دست او مبارزه برای اولین بار در بیش از یک سال در فقط ۲ ثانیه

[ad_1]

Ronda Rousey with her mother, AnnMaria De Mars, after the fight, with coach Edmond Tarverdyan in the background.
Ronda Rousey با مادرش، مریخ د AnnMaria پس از مبارزه با مربی ادموند Tarverdyan در پس زمینه.

عکس: AP Locher عکس/جان

پس از بیش از یک سال پیش بینی سرنوشت معروف ترین جنگنده های UFC به تاریخ Ronda Rousey در فقط ۲ ثانیه روز جمعه تصمیم بود. 

جنگنده های برزیل آماندا Nunes دفاع bantamweight زنان خود عنوان قهرمان را توسط ارسال Rousey با سراسیمگی وحشتناک ترین حملات در اول دور، بدون شک درباره پایان سلطنت طولانی Rousey را به عنوان UFC جنگنده زن بالا می روم.  

شکست هفته حضور تبلیغاتی منجر به مبارزه که در طی آن Rousey به رسانه ها خودداری و فقط طبابت به اندازه کافی برای عموم به نگاه اجمالی از او تازه های جانبی به دنبال پاره پاره بدن. او فرم مبارزه مرگبار جدی scowls و سکوت کامل رهبری بسیاری از ناظران UFC تعجب بود اگر جهان را به نسخه جدید Rousey که از دست دادن او تکان دهنده در دست بوکس محور هالی Holm در نوامبر سال ۲۰۱۵ آموخته بود را مشاهده کنید.

با این حال، Rousey، بیشتر برای جودو و jiu jitsu مهارت های خود را از توانایی های بوکس او شناخته شده پا به هشت ضلعی در جمعه و تعجب همه را با تلاش برای ایستادن پا به پا با Nunes, به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یکی از بهترین اعتصابی در UFC (مرد یا زن). 

عکس: AP Locher عکس/جان

سرزنش برای آن استراتژی است که در حال حاضر بر دوش Rousey را بحث برانگیز مربی ادموند Tarverdyan که به بی میلی برخی از خودی است سقوط نگه داشته Rousey را تمرکز بر تبدیل شدن به مهاجم بهتر به جای بازی به نقاط قوت خود. در پی مبارزه Holm تعدادی از کارشناسان مبارزه، از جمله مادر خود Rousey AnnMaria د مریخ (خودش قهرمان جودو المپیک)، همچنان که Rousey باید به مربیان تغییر حفظ.

rousey ناظران نیز بر این باور بودند که قهرمان دات کام خوبی برای جلوگیری از انجام تبلیغات و فیلم های بسیاری به طوری که او می تواند در بهبود مهارت های مبارزه خود را برای دیدار با چالش رقابتی UFC زنان بخش تمرکز را انجام داده اند. 

آه، Rousey ادامه داد: به دنبال فرصت های تبلیغاتی و فیلم او و با وجود قرار دادن در صورت بازی قانع کننده فوق العاده، او کاملا توسط Nunes برچیده شد. Nunes’ برنده که مفسران UFC حریف Rousey سابق و قهرمان سابق UFC Miesha تیت آشکارا این باورند که این ممکن است در Rousey مبارزه گذشته تا غالب بود. 

عکس: AP Locher عکس/جان

و بعد از مبارزه با مادر Rousey است که در مبارزه با وزن نیز با امید که Rousey بازنشسته می شد. با این حال، Rousey است تایید یا رد چنین بحث حفظ جای خود سکوت اگرچه UFC سنت است که بازنده در مسابقه، مشخصات بالا حتی آنهایی که شکست عمومی زیر آدرس. 

به عنوان مثال، Dominick کروز که به عنوان bantamweight خود را در همان شب به کودی Garbrandt از دست رفته، مواجه رسانه ها پس از مبارزه با وجود تعداد شرم آور لحظات (Garbrandt به معنای واقعی کلمه رقصید راه خود را به پیروزی) رنج می برند. 

اگر این Rousey مبارزه گذشته بود، او هنوز هم هر دلیلی برای افتخار حرفه ای است که به هموار راه را برای زنان MMA به کانون توجه آن را سزاوار است. در یک نقطه مشاهده شده توسط بسیاری به عنوان مایک تایسون MMA زنان شکست دادن یک لیست طولانی از تهدید آمیز مخالفان در چند ثانیه آشکار Rousey بدون شک یکی از بزرگترین قهرمانان UFC تا کنون است. 

در این مرحله تنها چیزی است که ممکن است لکه دار کردن چه حرفه ای شگفت انگیز بوده است اگر قهرمان سابق همچنان به اجتناب از مردم به جای داشتن از دست دادن و حرکت در سر خود را بالا، برگزار امن در دانش که او یکی از بهترین برای این کار بود. 

پاداش: ورزشکاران المپیک بهره مندی از تکنولوژی بالا ارتقا

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *