خانه / اخبار خارجی / RIP کری فیشر: شاهزاده خانم بر روی صفحه نمایش واقعی زندگی ملکه

RIP کری فیشر: شاهزاده خانم بر روی صفحه نمایش واقعی زندگی ملکه

[ad_1]

کری فیشر، بازیگر، نویسنده و مرحله مجری است که برای همیشه تغییر می دهد چه آن را به خانواده سلطنتی هالیوود معنای درگذشت سه شنبه در سن ۶۰, Mashable را تایید کرده است.

فیشر دچار حمله قلبی جمعه در پایان یک پرواز طولانی از لندن به لس آنجلس. او در بیمارستان بستری و گفت: در شرايط ثابت شده اند. روز سه شنبه، خانواده اش با صدور بیانیه زیر:

این است با غم و اندوه بسیار عمیق که بیلی Lourd تایید می کند که مادرش معشوق کری فیشر در ۸:۵۵ صبح شد. … او جهان عاشق بود و او عمیقا از دست رفته خواهد شد. ما تمام اعضای خانواده برای افکار و نماز تشکر از شما.”

فیشر معروف ترین برای او نقش به عنوان شاهزاده بعد (عمومی) Leia در چهار فیلم از فیلمهای جنگ ستارگان بود اما تقریبا معروف برای چقدر او برای فرار از شخصیت نمادین مدت زمان طولانی تر.

هر چند او در نهایت صلح با گرفتار شدن در مدار Leia را ساخته، او در تبدیل شدن به یک شیء ستاره ای در حق خود شد. او مبارزه راه خود را از طریق مقدار باور نکردنی از غم و درد (طلاق افسردگی اعتیاد به الکل اعتیاد، اختلال دو قطبی)، اما تطهیر در همه آزادانه با جهان به اشتراک گذاری–و ما خنده همراه او ساخت. 

Carrie Fisher in 'The Empire Strikes Back.'

کری فیشر در “امپراتوری حملات برگشت.”

در حالی که برخی از مشاهیر ستارگان با اعمال بعدی خود تلاش، فیشر بصورتی پایدار و محکم خودش را به عنوان رمان نویس و فیلمنامه نویس تاسیس (ویژه، رومن a کلید کارت پستال خود از Edge) به عنوان یک بازیگر خوب چشمگیر و کمدی ( هانا و خواهران او وقتی هری ملاقات Sally) و به عنوان raconteur لذت بخش (با نشان یک زن و HBO ویژه خيالات Drinking) .  

شوخ صادق و همیشه acerbic او quip برای هر مناسبت بود — و آسیب پذیری خام است که او مخاطبان میلیونی داخل ستارگان جهان و از آن به دست آورد.  

فیشر بود فقط ۱۹ زمانی که او اولین بازی شاهزاده خانم در حماسه فضا جورج لوکاس است. او نقش اول بود. دختر افسانه هالیوود دبی رینولدز و ادی فیشر زندگی خود تمام درام از آغاز بود.

وقتی که او دو بود، پدرش مادرش الیزابت تیلور باعث رسوایی ملی ازدواج طلاق. وقتی شوهر بعدی رینولدز پس انداز زندگی خود می آید، این فاجعه بود.

از سنین جوانی فیشر فرار به ادبیات را دوست داشت اما او تا به حال به طور فزاینده ای به کتاب را پشت سر بگذارید. از آنجا که او را برای آواز خواندن و سوپر استار اقدام توسط رینولدز، با آنها او باقی مانده نزدیک است (در صورتی که contentiously چنین است) مرتب بود او دبیرستان فارغ التحصیل نشد تمام عمر خود را. 

Actress Debbie Reynolds and her husband, singer Eddie Fisher, pose with their ten-week-old daughter Carrie Frances for the first family picture, January 2, 1957, in Hollywood, California.

برای خانواده اولین تصویر، ۲ ژانویه ۱۹۵۷ در هالیوود، کالیفرنیا بازیگر دبی رینولدز و شوهرش خواننده ادی فیشر با دختر ده ساله هفته خود فرانسیس کری در برخواهد داشت.

هوش دارای سرور و نشاط او روی صحنه غیر قابل مقاومت بود کنار رینولدز و اول وقتی فیشر ۱۷ بر روی صفحه نمایش در شامپو وارن بیتی دیده می شود. فیشر لندن مدرسه مرکزی گفتار و درام لوکاس در ریخته گری ستارگان است اما او تقریبا از دست نقش حضور بود. او از دست رفته تماس اول ریخته گری و لوکاس با تکیه به سمت تری نان برای Leia انتخاب شد. 

خوشبختانه، فیشر بود دوستان خوب با فرد Roos افسانه گری پشت خط پدرخوانده است. Roos غیررسمی با لوکاس مشغول به کار بود و نگهداری او برای دیدن فیشر تزریق. هنگامی که لوکاس در نهایت او را در دسامبر ۱۹۷۵ ملاقات کرد, او می خواسته خود را به گفتار است که به Leia صورت هولوگرام به R2-D2 را بخوانید. در این لحظه، سخنرانی بسیار دارای اطناب است و بسیاری از بازیگران آن شکست خورده بودند. 

اما فیشر بود در elocution پا درست شده. او تا به حال عشق twisters زبان و لهجه بریتانیایی به دست آورد. مورد علاقه او بود که او مربوط در خيالات نوشیدن ، این: “مناسب فنجان قهوه از گلدان مناسب قهوه را می خواهم. اگر من مناسب فنجان قهوه از گلدان مناسب قهوه ندارد، من یک فنجان چای را.” 

او سخنرانی میخ، بلعیدم اسکریپت (به عنوان خواننده مشتاق او اولین دیدن پتانسیل آن بود)، donned مدل موهای غیر معمول (مدل در زنان مکزیکی در اوایل قرن بیستم) و شاهزاده Leia متولد شد. 

Carrie Fisher is flanked by her date Paul Simon, left, and Art Garfunkel, right, in New York, March 7, 1980 at a party for the cast of

کری فیشر توسط او تاریخ پل سایمون، چپ، flanked و گارفانکل هنر درست، در نیویورک، ۷ مارس ۱۹۸۰ در یک مهمانی برای بازیگران “صحنه های سانسور از کینگ کنگ.”

با وجود اینکه مناسب برای نقش طرح ریزی هوا از اعتماد به نفس فراتر از او سال فیشر عمیقا ناامن بود. لوکاس کمی در راه جهت در مجموعه ارائه شده اما او بعدها ادعا کرد که او دستور داد او را به از دست دادن ۱۰ پوند و برای پوشیدن سینه بند.

با این وجود، بینندگان دیدم شاهزاده take-charge قهرمان wisecracking هاوارد هاوکز سبک با بلستر الاغ لگد — آیکون های جدید.

Leia تغییر زندگی می کند. 

به عنوان او هریسون فورد با نگرش خود را بر روی صفحه نمایش جای کسی را گرفتن، فیشر تصمیم گرفت وقت به او امر اول — و عاشقانه سه ماه با ۳۴ سال سن متاهل فورد خارج آغاز شد. (او سرانجام نشان داد جزئیات آن زمان حقیقی امسال در آخرین کتاب خود شاهزاده خانم روزنامه نگار ، اما در آن سال راهنمایی شده بود.) 

فشارهای سوپر استار بسیار زیاد بود. توسط زمان امپراتوری اعتصابات بازگشت آغاز شده در سال ۱۹۷۹ فیلمبرداری، ۲۱ سال سن با نوشیدن، مهمانی سخت مقابله بود — رولینگ استونز منظم به لندن او صاف در طول ساقه مهمانان — و بعد آزادانه او پذیرفته، کوکائین سوء استفاده. 

در مجموعه او اضطراب و نا امید با Leia چگونه “یک بعدی” بود و فورد چقدر توانست به بداهه شخصیت او. تلاش در آواز کار متوقف شده بود و دیگر نقش های نازک بر روی زمین بودند. “من در فضا، به نظر می رسد، تابع” او را به مصاحبه کننده واگذار کردن. 

او جورج لوکاس برای نوعی از لبه به شخصیت او در بازگشت جدی پرسید — چیزی به مبارزه او شده بود از طریق نشان می دهد. او خودش را در لباس شنای زنانه دوتکه برده یافت. 

Leia بود فرمانده شورشیان در ماه Endor در این فیلم اولین پیش نویس; پیش نویس نهایی آن عمومی Han Solo بود.

است که می گویند فیشر نه لذت بردن از وضعیت یاد او; او بر روی لباس شنای زنانه دوتکه, بعد از همه برگزار شد (و در یک نقطه، دوست او ساخته ویلیام شاتنر پوشیدن آن). اما آن چرا فیشر با Leia ارتباط پیچیده داشت و چرا به او توصیه او ستاره در نیروی بیدار ، ریدلی دیزی را کنترل و لباس خود را توضیح دهید.

بازیگران دیگر ممکن است فقط به دوستان بادی است. فیشر نوشت او راه خروج تخلیه گاز به جهان را به شیوه ای است که ما او را بیشتر دوست دارم. در سال ۲۰۱۳، به عنوان مثال، او شخصیتی خنده دار و برش نامه سرگشاده به Leia می گذراند،:

اینجا ما هستند وضع ما پیکربندی دوریان گری خود. شما: صاف، بعضی، و straight-backed، برای همیشه محکوم به زندان گسترده، دلخواهی ماجراجویی بین کهکشانی. من: بيشتر مبارزه با اختلال استرس پس از کهکشانی تحمل زخم هایت را eternally تیره، مضحک موهای سفیدی.

اما دور از او را اول در موضوع بود. پس از مصرف بیش از حد او را به بيمارستان فرستاده در سال ۱۹۸۵، فیشر شروع به نوشتن در مورد حرفه خود را — عدم کنترل او احساس شخصیت او و بیش از اعتیاد خود — در صورت رمان. 

کارت پستال از لبه بود. منتشر شده در سال ۱۹۸۷، آن سریع در سال ۱۹۹۰ توسط نسخه فیلم تحسین شده و همچنین نوشته شده توسط فیشر دنبال شد. در حالی که شرلی مک لین نازک محجبه دبی رینولدز بازی مریل استریپ فيشر نقش بازی. 

Billie Catherine Lourd, left, and Carrie Fisher arrive at the Governors Awards at the Dolby Ballroom on Saturday, Nov. 14, 2015, in Los Angeles.

Lourd کاترین بیلی، سمت چپ، و کری فیشر می رسند در جوایز فرمانداران در سالن دالبی در شنبه ۱۴ نوامبر ۲۰۱۵ در لس آنجلس.

تصویر: اشتراوس اردن/انجمنهای/AP

در دورانی که در آن ستاره بگویید alls است هنجار، آن آسان به را فراموش کرده ام چگونه است کارت پستال پیشگامانه است. هیچ کس واقعا گرفته هالیوود زندگی خود را بر روی صفحه نمایش صادقانه مثل این قبل از–و هیچ کس را به آن راه فیشر می تواند دوباره را بگویید. او گفت و گو درخشان جورج لوکاس به شرم قرار داده است.

چهار رمان بیشتر و سه خاطرات غیرداستانی به دنبال. فیشر قطعا مقدار زیادی از مواد بود. 

رابطه سنگی او با خواننده پل سایمون است یک منبع; این دو از سال ۱۹۷۷ با میان پرده کوتاه که در آن او مشغول بود به دن Ackroyd مورخ بود. فیشر و سیمون یک سال ازدواج کرده بود و سپس برگشتم به قدمت. سیمون به طور خاص دو آهنگ مورد ارتباط نوشت: قلب و استخوان ها و او حرکت می کند

زمانی که Lourd او را برای مرد دیگری ترک بعدی رابطه او با استعداد عامل برایان Lourd به پایان رسید. با Lourd او تا به حال دخترش بیلی که به طور خلاصه در نقش nonspeaking در نیروی بیدار ظاهر (و همچنین در قسمت هشتم ظاهر می شود). بیلی و بولداگ فرانسوی معروف فیشر گری مرکز کری جهان در سال های بعد بود. 

برای فیشر شوخ طبعی خود را بررسی هدف دیگر او اختلال دو قطبی است که او آمد به او تا به حال شده خود درمانی باید متوجه بود. او همچنین دریافت چندین سال درمان electroshock است که او در بر داشت بسیار مفید، حتی اگر به قیمت از دست دادن برخی خاطرات بود. 

Carrie Fisher poses for photographers with a dog upon arrival at the European premiere of the film 'Star Wars: The Force Awakens ' in London, Wednesday, Dec. 16, 2015.

شمار کری فیشر برای عکاسان با سگ محض ورود برتر اروپا از فیلم “جنگ ستارگان: نیروی بیدار در لندن چهارشنبه ۱۶ دسامبر تا سال ۲۰۱۵٫

تصویر: جوئل رایان/انجمنهای/AP

اما هیچ چیز جنگ ستارگان به عنوان منبع فيشر طنز بیت. قبل از او نقش خود را در reprised نیروی بیدار، او در ساخت مخاطبان خيالات نوشیدن دو طرف آنها کالا با چهره او را در آن بحث تقسیم. او را بر روی یک نمونه مرحله از Leia در بیکینی برده آورده — از که مادرش گفته بود: “به فلوریدا می بینید.”

او بود گله و شکایت به لوکاس مورد عروسک فیشر را نشان داد. “من جورج،”حقوق به صورت من دارید”،” او گفت. “شما حقوق برای من مرداب از رمز و راز را ندارید!” ”

که پرنعمت بود لحظه کری فیشر: خنده دار, تکان دهنده آشکار به رابطه همیشگی عشق و نفرت با معروف ترین شخصیت او استعفا داد. او همیشه با او overexposure و عواقب شهرت مبارزه می کردند. 

او تا به حال هیچ زمانی برای niceties. او شاهزاده خانم انواع بود. او حقیقت به کهکشانی قدرت صحبت کرد و کامل انجام کارهای Leia جرات هرگز به زندگی. 

سیاره تیره تر و کمتر خنده دار را برای عبور خود است. 

سرگرمی ویرایشگر جاش كبس (كفّس) گزارش به این داستان کمک کرده.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *