خانه / اخبار خارجی / Fnatic بنیانگذار Mathews سام در آینده esports’ جاه طلبانه ترین برند

Fnatic بنیانگذار Mathews سام در آینده esports’ جاه طلبانه ترین برند

[ad_1]

Fnatic تبدیل به یکی از esports بزرگترین و موفق ترین تیم های تمام دوران با چندین قهرمانی حدود ۳ میلیون شبکه اجتماعی پیروان افزایش یافته است. 

از سام Mathews تاسیس Fnatic در سال ۲۰۰۴، بازیکنان آن در بیش از ۶۰۰ مسابقات جهانی در سراسر مجله برنامه نویس ۲, لیگ افسانه, کانتر, به رقابت پرداخته و Overwatch برای جمعی $۷,۰۰۰,۰۰۰٫ بین حامیان مالی و مشارکت Fnatic است بیش از یک تیم موفق esports–یک نام تجاری موفق است.

در صحبت کردن با Mathews آشکار است که او و کالج های او را ببینید esports به عنوان بازی های ویدئویی بیش از فقط رقابتی است. راه زندگی آن را — فرهنگ مرزی اگر شما خواهد شد. Fnatic بسیاری از طرح های esports برای رشد فرهنگ که مانند Fnatic آکادمی، جایی که آنها مورد اعتصاب شمارنده بازیکنان جوان دامپزشک یا همکاری راه اندازی خود SteelSeries دوئل هدست spearheaded است.  

اخیرا، آنها افتتاح فروشگاه مفهوم نوآورانه esports اول از آن نوع در لندن به نام Bunkr که در آن آنها برگزاری رویدادهای، ساقه جریان زنده، و البته فروش merch. Mashable فرصتی به Mathews صحبت از Fnatic، Bunkr، و حتی آینده لیگ Overwatch.  

Mashable : چه دخالت خود را شده است مانند با Fnatic تازگی?

Mathews سام: من تمام وقت بسیار زیادی دست در کار در شرکت و بدیهی است که فوق العاده سرگرم کننده است. ما بسیاری از چیزهای سرد در حال حاضر تلاش برای نوآوری در روش های مختلف انجام می دهند. این فوق العاده است وقتی شما بر روی موج یک ورزش جدید و خوب برای سوار شدن موج است که در حال رشد است. ما یک شرکت سخت افزار جدید راه اندازی بدست آورده ایم دنده و یک خط مد. 

Fnatic به تازگی راه اندازی Bunkr. شما ما را کمی در مورد آن بگویید? 

نکته اصلی در مورد Bunkr آن ندارد فقط یک چیز بازی است. به همان اندازه که ورزش بخشی از اسکیت یا اسنوبورد است بازی بخشی از esports است. Esports فرهنگ خاص خود است که بینندگان خود است. esports طرفداران لزوما همیشه پارسه هستند. برای ما ما در حال تلاش به بهترین esports. ما تیم رقبای ما نیوجرسی اینجا حمل غنائم داریم، ما را به همه ما گیر کردم. ما همچنین قصد فرهنگ نشان می شود. ما اولین رویداد مهم به نام Fnatic زنده, که در آن ما پخش از طریق فیس بوک و حرکت یا کشش ناگهانی آشکار تیم لیگ افسانه ما که بوت کمپینگ در لندن بوده است. این اولین بار است که مطبوعات می شود در معرض esports خارج از محیط مسابقات خواهد شد. خرده فرهنگ کل ما در حال تلاش برای نمایش از طریق Bunkr که مرزی بیشتر سمت زندگی esports است. 

Fnatic بود ژنده بسیار بزرگ در آنها مجله برنامه نویس ۲ roaster تازگی نیکو “eyyou” Barcelon، مارک Polo رها فاستو لوئیس “کلاغ سیاه” و “دیو” هو جیمی. در حال حاضر جایگزین در ذهن دارید؟  

dotablast.com” data-credit-provider=”custom type” data-caption=”Fnatic Dota 2 team during ESL One” title=”Fnatic Dota 2 team during ESL One” src=”http://i.amz.mshcdn.com/T-Z5Oly74jRQ_QiXY2MIuqD6SfQ=/fit-in/1200×9600/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F308151%2Ffnatic-dota-2-esl-one.jpg” alt=”Fnatic Dota 2 team during ESL One” data-fragment=”m!6a8e” data-image=”http://i.amz.mshcdn.com/ptyoQSdZQtofD4EM9kf_3ckOPV8=/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F308151%2Ffnatic-dota-2-esl-one.jpg” data-micro=”1″/>

Fnatic Dota 2 team during ESL One

این شرم است راه عمل صحنه فراهم می کند بعد از بین المللی بسیاری کینه به خرس می آیند و من فکر می کنم این نوع مسئله سیستماتیک در سراسر esports است. بازیکنان برای دوره زمانی طولانی در نزدیکی به دیگر بازیکنان بسیار نزدیک هستند. آنها باید با آنها قطار هر روز و در همان خانه زندگی می کنند. جوش از هر مسئله کوچک را تبدیل به یک مسئله بزرگ. متفاوت است از یک تیم ورزشی سنتی که تو تیم ملی ۳۰ مرد شما نوع می تواند دفن آن موضوع. آسان به نه آنها صحبت کنید و کار با دیگران، خارج از جایی که شما قطار زندگی می کنند. تیم ما تا به حال برخی از آشفتگی و برخی از بازیکنان ما می خواست به خانه برود. ما به دنبال در برخی از افراد بسیار جالب است که برای بوستون اصلی به بيايد و ما بسیار متعهد به ورزشکاران بهترین بودن. ما از مجله هر وسیله حمایت کنید. 

ما می خواستیم به تغییر تمرکز کمی و افکار خود را در Overwatch لیگ. Fnatic سعی در شروع یک تیم خاص دولت دارد؟  

www.eslgaming.com
” data-credit-provider=”custom type” data-caption=”Fnatic Overwatch team during Atlantic Showdown” title=”Fnatic Overwatch team during Atlantic Showdown” src=”http://i.amz.mshcdn.com/uFb0Xk8RUZ8OgG0XHBmzOPbfvQs=/fit-in/1200×9600/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F308153%2FFnatic-overwatch-team.png” alt=”Fnatic Overwatch team during Atlantic Showdown” data-fragment=”m!e1d6″ data-image=”http://i.amz.mshcdn.com/gQOnfqyxhNDS4mCVsrDwiFJcQ4k=/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F308153%2FFnatic-overwatch-team.png” data-micro=”1″/>

Fnatic Overwatch تیم در مرحله نهایی مسابقات اقیانوس اطلس

بسیار استراتژیک رفتیم برای تیم آمریکا Overwatch وقتی که ما برداشت تا بازیکنان Overwatch و ما فوق العاده هیجان زده برای تیم ما رو. بلیزارد واقعا دوستانه اما شیطان در جزئیات و شگفت انگیز بوده است. ما بسیاری، و نه هر تیم دیگر برای چیزهایی مانند انداختن چگونه قراردادهای بازیکنان ما بیش از به لیگ Overwatch عبور می کند. به طور کلی من فوق العاده هیجان زده در Overwatch به عنوان یک مفهوم و بازی. آنها خیلی به لیگ Overwatch قرار داده ایم و رسد بلیزارد بسیار جدی در مورد آن را به سمت ورزش مردم آماده سازی خود است. من فقط امیدواریم که آنها ریشه های خود را که esports را فراموش نکنید. آنها در حال تلاش برای آوردن در بسیاری از صاحبان این ورزش سنتی که من فکر می کنم فوق العاده است برای مشروعیت است و لازم است به برخی از تیم های موجود; اما من فکر می کنم که ما نیاز به نگه داشتن اسانس esports و بخش زیادی از تیم های موفق توسط مردم esports اصلی. 

که در آن شما را به آینده Fnatic؟ 


من فکر می کنم آینده نوع سر با راه اندازی گوشی دوئل راه اندازی آکادمی Fnatic و راه اندازی Bunkr نشان داده است. ما یک شرکت است که هنوز هم می ایستد نیست; ما همیشه به دنبال در راه ما می توانیم خارق العاده و حرکت سریع تر برای فضای کل. ما قصد داریم برای کسی که به کاری فکر کنیم صبر کنید “چه چیز دیگری ما می توانید انجام دهید?” همین دلیل است که ما شروع به فروش لباس تیم های دیگر در فروشگاه esports. چرا که این کار، در نهایت آنها همان را برای ما انجام دهد امیدواریم می. ما همه با هم در این esports. بنابراین برای ما، چه بعدی؟ فقط گسترش و آوردن esports به توده ها را تا حد خوبی را می توانید. که از طریق حوادث فیزیکی مکان مانند پناهگاه و یا با آکادمی بیشتر در بازارهای محلی بودن; و کمک به رشد جوامع کوچکتر مانند ما در جنوب شرقی آسیا کمک کرد. در نهایت من قصد ندارم برای خوشحال بودن تا esports و Fnatic دو تا خودرو برتر جهانی سرگرمی ورزشی به رسمیت شناخته و فکر می کنیم و در راه که می شود واقعیت.

پاداش: لیگ Overwatch تقلید NFL، اما این چیز خوبی است؟

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *