خانه / اخبار خارجی / ۹ نفر اینترنت معروف در سال ۲۰۱۶

۹ نفر اینترنت معروف در سال ۲۰۱۶

[ad_1]

ساخته شده در سال ۲۰۱۶، اینترنت ما رقص نوجوانان، و پدربزرگ های غمگین و ماسک ستارگان و crewneck قرمز زنانه و ون سفید بیشتر از ما می تواند تعداد داد.

از Chewbacca مادر به استخوان کن, برای بهتر یا بدتر، امسال داد ما دسته تازه های اینترنت مشهور به پیگیری و یا، بیشتر احتمال دارد، تا در حال حاضر فراموش.

یوشع Holz و دانیل لارا نوجوانان است که آن را غیر ممکن می پوشند ون سفید بدون کسی با اشاره به کفش های خود و فریاد “لعنت، دانیل!” ساخته شده است

با تشکر از ویدیو خود را، به توییتر در ماه فوریه نوشته شده، جفت به پایان رسید تا بر روی نیمکت DeGeneres الن که لارا دریافت تامین عمر ون کفش ورزشی سفید، که بسیاری از آنها به او اهدا.

امروزه Holz و لارا متمرکز در جوانه زدن آنها مشاغل سرگرمی. به آنها گفت: جهان وطنی ، در حالی که Holz است که بیشتر در فیلم تیر اندازی و ویرایش متمرکز لارا در مدل سازی و تئاتر، جالب است. آنها هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای تمرین مشق شب و شنا هر چند کردم.

Candace پین shrieked راه خود را به اینترنت ستارگی ماسک Chewbacca برق و قدرت زنده فیس بوک. 

حالا در نمایش ۱۶۴٫۵ میلیون livestream او منجر به نام مستعار Chewbacca مادر صدها هزار دلار ارزش از قدرت پردازش و بسیاری به تازگی، یک معامله با TLC دو سری دیجیتال. به مامان Chewbacca می پردازد.

اگر شما به طور منظم به دی جی شبح شهر ۱۹۹۵ آهنگ گیر “من اشتباه” در سر شما است، کوین وینسنت و ارمیا سالن تشکر کنید. دانش آموزان از تپه، نیوجرسی، پیشگام این سال در حال اجرا مرد چالش، مم که زمان پس از نسخه ساخته شده توسط دو بازیکن بسکتبال دانشگاه مریلند ویروسی رفت. 

مم از وجود دارد و سرب وینسنت و سالن تا لا ظاهر در الن DeGeneres نمایش و بررسی برای $۱۰،۰۰۰ منفجر شد. جفت نیز بیش از الن عزیز Snapchat برای پوشش خبری زنده از VMAs گرفت. آنها حتی خود را وب سایت اختصاص داده شده به چالش مرد در حال اجرا است.

پس از پنج کنت هارمن است شش نوه شکست خورده برای نشان دادن برای شام خانواده در مارس شرکت کننده تنها — او نوه کلسی — جامعی عکس کنت دنبال عمیقا رد شده.

عکس به سرعت برداشت تا بخار سراسر اینترنت و داد راه به کنت را نام مستعار جدید غمگین شیطان. 

هزاران retweets بعد اینترنت است تقاضاهای مصرانه برای کمک به تشویق کردن شیطان. این زمانی است که کلسی اعلام کرد که او پدربزرگ cookout برگر برای هر کسی که می خواستم به حضور نگه. به طور طبیعی، مردم مهربان آمد گیر کردن در droves به اویختن با کنت، تی شرت “غمگین شیطان” و یکی از همبرگر خود را امتحان کنید. 

درس اینجا: اگر میخواهید پدر بزرگ خود را معروف او علنا بگذار.

اگر هر کسی که موفق به لحظه ای تحت الشعاع مایکل فلپس در بازی های المپیک ریو وجود دارد، آن poolside Boomer فلپس نشسته پسر خود را در آغوش مادرش نیکول جانسون است. (با عرض پوزش، رایان لوچت.)

در حالی که فلپس وارد بازنشستگی پس از بازگشت او از ریو نوزاد پسر همچنان فرزندان را به نام خود در نمایش مشخصات عمومی. در ۷ ماه قدیمی، فرزندان پی به لحن ۷۷۰,۰۰۰ پیروان و شمارش انباشته است. خیلی واضح است چرا.

هفده سال سن جیمز چارلز قبلا زیر یوتیوب برجسته زمانی که عکس های ارشد خود را لذت بخش بر روی توییتر منفجر. 

snagged بیش از ۳۷,۰۰۰ retweets بعد، چارلز مبارزه با Covergirl به عنوان نام تجاری لوازم آرایشی اولین مدل پوشش مرد خدمت. او حتی به چسبیدن به کتی پری در روند کردم.

در ابتدا، ما را دوست داشت استخوان کن. استخوان دوم به پرسیدن سوال در بحث ریاست جمهوری در ۹ اکتبر اینترنت smitten بود ایستاده بود. این نام! او ژاکت قرمز! آن گونه های گلگون،! حتی اسنوپ داگ به دود با او می خواست.

سپس استخوان خطای عمومی بد نام کاربری خود را به اشتراک گذاری برای آما است که قرار بود به او مشهور ساخته شده. در عوض، آن را نشان داد طرف seedier استخوان ما هنوز برای دیدن بود اما باید شناخته شده در آینده. هیچ چیز خالص است.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *