خانه / اخبار خارجی / ۹ تکنولوژی دعوا به تماشای در ۲۰۱۷

۹ تکنولوژی دعوا به تماشای در ۲۰۱۷

[ad_1]

در ۲۰۱۷، شرکت های فن آوری باید برای انطباق با واقعیت های جدید. تهمت رئیس جمهور و کابینه خود ثروتمندترین افراد جهان مقررات دولتی برای شرکت در سراسر صنعت فن آوری شکل خواهد داد. 

و در حالی که پیش از انتخابات بسیاری فکر بازار با پیروزی تهمت سقوط خواهد بود و پس از انتخابات مورد سوال بسیاری از خود سرنادانی، است که کسب و کار خوب به ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ نمی، در واقع ترکیبی از هر دو جهان فناوری است. 

اگر شما یک شرکت است که محصول در فلسفه دموکراتیک مانند شاهدانه یا اد فناوری هسته enmeshed، این می تواند بیشتر به چالش کشیدن برای شما، “برادلی دندان عاج فیل مشاور است که به کار با Uber و دیگر شرکت های فن آوری در استراتژی های نظارتی خود را Mashable گفت:». “اگر شما یک شرکت است که فقط می خواهد برای رفتن در مورد کسب و کار خود را بدون اینکه بیش از حد تنظیم شده، شما احتمالا خیلی خوب شعر.” 

در حالی که دولت جمهوری خواه احتمالا برای افزایش مقررات بر منافع تجاری بسیاری غول های فن آوری مانند اپل و آمازون بیشتر به ترس از ریاست مغلوب ساختن پیشی جستن از راه اندازی دره سیلیکون خود را هر روز ممکن است سعی خواهد کرد. تهمت به عنوان مثال، می تواند، او می خواهد اپل برای تولید بیشتر اپل در داخل ایالات متحده می گویند. 

“شرکت های بزرگ عمومی خطر بیشتر اینجا، دندان عاج فیل گفت:”. “راه اندازی کمتر تعهدات قانونی کنید.” 

دندان عاج فیل مشخص شده خود را پیش بینی دعوا بزرگ دیگر جهان فناوری باید انتظار می رود در ۲۰۱۷٫ 

۱٫ پیمانکاران در مقابل کارکنان

مسئله Uber Postmates Instacart و راه اندازی فناوری buzzy هر که بستگی به ناوگان کارگران موقت کند شده بالا نبرد نظارتی ۲۰۱۷، گفت: دندان عاج فیل خواهد بود. 

درایور و تحویل couriers کارکنان از سیستم عامل تکنولوژی است که آنها را با مشتریان ارتباط برقرار می کنید؟ و یا شرکت ها می تواند همچنان به طبقه بندی این کارگران به عنوان پیمانکاران و جلوگیری از ارائه مزایای یا حمایت کارمند به خود حقوقی واجد شرایط همیشه در حال رشد 

تا کنون، احکام در این مسئله از کالیفرنیا و نیویورک آمده است. دندان عاج فیل انتظار دارد که این نبرد ادامه حکومت و محلی، به جای فدرال، سطح بازی. 

۲٫ قوانین اطراف خود رانندگی اتومبیل و کامیون ها

تنظیم کننده هنوز نحوه رسیدگی خود رانندگی اتومبیل واقعا مطمئن نیست. Uber است ناوگان جاده با همکاری مقامات پیتسبورگ رسید و سپس کشید خشم مقررات کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. 

به علاوه، مساله مستقل، که در آن خود رانندگی وسایل نقلیه عبور خطوط دولتی و برای مقابله با تجارت مقررات حمل و نقل است. 

چگونه دقیقا به تنظیم اتومبیل بدون درایور معلوم نشده است و بیشتر قوانین پاسخ دادن به این پرسش ها در شهرها و کشورهای برخورد با آینده مستقل کمی زود پاپ خواهد شد. 

۳٫ هر چه به قیمت مناسب مراقبت عمل

بهداشت و درمان یکی از مناطق نامشخص ترین عنوان سیاست به ۲۰۱۷ است اتفاق می افتد. دقیقا چگونه جمهوری خواهان لغو قانون مراقبت از مقرون به صرفه و آنها را ترک برخی از آن دست نخورده و چه ممکن است آن را جایگزین خواهد شد? برای زمینه رشد فناوری سلامت که سئوالات زیادی برگ. اما فقدان مقررات است که در نهایت ممکن است جایگزین به نام برخی از فرصت های بهداشت شرکت های فن آوری فراهم می کند — در آمدن خاص پزشکی از راه دور و بیمه.

“مردم در بخش فن آوری فدرال که احساس و یا قوانین محلی است که به جلوگیری از آنها را لغو کند — این فرصت به انجام آن، ایجاد” دندان عاج فیل گفت. 

۴٫ تکنولوژی مواد غذایی و GOP کسب و کار کشاورزی

شرکت کار در تکنولوژی مواد غذایی چند چالش های روبرو. با GOP قدرت سنتی کشاورزی تأثیر قابل توجهی در پارلمان داشته باشد. در همان زمان اجرای قانون توسط سازمان غذا و دارو و وزارت کشاورزی کاهش می تواند. 

گفت: “اگر شما یک شرکت فناوری غذایی رقابت با بزرگ گوشت و فراورده های لبنی و شیر یا تخم مرغ، ممکن است شما خودتان با بررسی بیشتر از شما ممکن است از وزارت کشاورزی تحت اوباما،” دندان عاج فیل. “این یک منطقه که در آن راه اندازی فست فودی به موشکافی بیشتر، نه کمتر، به دلیل روابط بین صنعت و عضو جمهوری خواه کنگره است.” 

۵٫ ماری جوانا قانونی کردن

برای آمدن تلاش برای نقشه آینده ماری جوانا قانونی، نتایج انتخابات نوامبر را انداخت اچار فرانسه در برنامه های خود را. مبارزه سطح ایالتی برای قانونی کردن ادامه خواهد داد، اما می تواند با هر فدرال پیشرفت به احتمال زیاد در انتظار نگه داشته، افول سرمایه گذاری و دیگر مبارزات انتخاباتی دولت. 

۶٫ گرفتن حمایت دولت “اگر شما اعتقاد ندارند در تغییر آب و هوا برای انرژی های تجدید پذیر

دلیل به مشوق های مالیاتی بینید، ممکن است”، گفت: دندان عاج فیل از قانونگذاران GOP رویکرد به انرژی های تجدید پذیر آمدن. “شرکت های مالیاتی، آن بستگی دارد.” 

بدون دولت فدرال مهمان نواز، شرکت های مرتبط با تغییرات آب و هوایی عوض به نوبه خود به دولت و بودجه محلی داشته باشد. که روش راه اندازی انرژی را تغییر دهید. 

۷٫ آینده فناوری اد

با وزیر آموزش و پرورش است که نفع عمومی آموزش و پرورش خصوصی، سوالهای بیشتری وجود دارند با فشار دادن برای طرفداران آموزش و پرورش از اد فنی

با توجه جای دیگر — و بدون نفوذ اتحادیه های معلمان در دموکرات — اد آمدن فناوری را فرصت. 

“در آموزش و پرورش به بحث منشور کوپن و پایان هسته مشترک تغییر تمرکز خواهد شد. این آن حتی سخت تر به بحث بهره وری برای فناوری اد کنند،”گفت: دندان عاج فیل. “شرکت های فن آوری اد نیاز به گسترش بازارهای خود را فراتر از سنتی مدارس دولتی k-12.” 

۸٫ بحث Airbnb

Airbnb چهره برخی از تنظیم کننده ترین بازدارندگي از هر شرکت. شهرستانها در سراسر جهان پخش هر یک از دیگر و آمد تا با استراتژی های مبارزه با غول خانه اجاره، Airbnb هنوز دفاع در ۲۰۱۷ بازی خواهد شد. 

۹٫ H1B ویزا اصلاحات

با اصلاح قانون جامع مهاجرت تقریبا مرده، اصلاحات H1B ویزا برای کارگران ماهر واقع شروع به حرکت به جلو. 

“دموکرات ها برای هشت سال گذشته گفت:”نه، شما نمی توانید آنها را به پیروزی یا آنها هیچ دلیلی برای حمایت از اصلاحات جامع گسترده تر است.” حالا جمهوری خواهان اصلاحات H1B بدون اصلاحات جامع عبور می تواند,”گفت: دندان عاج فیل. “بدون در نظر گرفتن دیدگاههای کلی خود را در مهاجرت بخش تکنولوژی می خواهد برای دیدن H1B اصلاحات. که بخش فنی مراقبت در مورد است.” 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *