خانه / اخبار خارجی / ۵ VR نکات ایمنی برای جلوگیری شما از بین بردن خانه شما

۵ VR نکات ایمنی برای جلوگیری شما از بین بردن خانه شما

[ad_1]

در سال نو ممکن است بر ما، اما بسیاری از شما احتمالا هنوز با هدیه تعطیلات خود را یکی از محبوب ترین بازی های که به نظر می رسد به هدست VR. 

اما اگر شما نگاهی به اطراف رسانه های اجتماعی, و شما متوجه است داستان شگفت آور مشترک ظاهر: مردم در حال گرفتن تا به واقعیت مجازی آنها خانه های دنیای واقعی خود را نابود کنید. 

که آیا آن را به بازی تیرانداز عناوین مانند Superhot یا ورزشی مانند صعود ، داستان مردم دست خود را به تلویزیون های گران قیمت خود را فوق العاده عناوین یا مانیتور کامپیوتر در حال تبدیل شدن عادی. 

، اما اجازه ندهید این قصه وای بر شما خاموش VR قرار دهید، راه امن برای کار کردن صعود ساقه و خودتان را بدون مخرب خانه خود را از دست دادن وجود دارد. قبل از اینکه شما به پله جک، نکات زیر را امتحان کنید… 

۱٫ دانستن محدودیت های خود

هر دو Vive HTC و شکاف Oculus است سیستم های مرز مجازی است که اجازه می دهد شما را به تعیین فضای امن در اتاق نشیمن خود را برای کمک به شما برای جلوگیری از صدمه زدن به خود یا شما مبلمان. اما یکی از رایج ترین اشتباهات من دیده که افرادی که قرار است حدود بیش از حد نزدیک به لبه فضا موجود اند. که اشتباه است. 

#oculusrift 😍

کلیپ ارسال شده توسط ارمیا Robison (@jerrobison) در ۱۹۴۵۹۰۱۷ یدلایمخیرات ۲۰۱۶ دسامبر ۲۹ در ۱۱:۳۷ am PST

جای

، زمانی که راه اندازی مجازی مرزهای خود سعی کنید خودتان را به حداقل اضافی یک تا دو پا فراتر از حاشیه از کارهای شما سر و صدا ممکن است. حتی زمانی که شما خودتان و گرفتن کمی بیش از حد نزدیک به مرزهای مجازی خود فراموش با استفاده از این روش، هنوز هم به احتمال زیاد برای جلوگیری از آسیب واقعی شما. 

۲٫ با VR کشنده

به آن حمله وحشی صدا اما تعداد عادلانه داستان ممکن است در چند هفته اعضای خانواده به طور تصادفی به یکدیگر در VR دوست داشتنی شنیده ام. اگر حیوان خانگی و یا کودک نو پا که نمی توانند درک کنند که شما در حال پرواز در عقاب بال در فضای مجازی و ناگهان دست ها یا پاها نوسان ممکن است بدیهی است که حتی بدتر می توان آن را بطور غیر منتظره. 

اگر شما هم اتاقی, حیوانات خانگی و یا کودکان و شما نمی توانید هشدار آنها را که قصد دارید به یک تجربه VR سپس سعی در بستن فضا از طریق درب بسته و یا حتی یک نکته برجسته “مراقب باشید، من قادر به شنیدن یا دیدن شما در حالی که من در VR شود!”

۳٫ VR مست

نمی نمی نوشیدنی و VR. توقف کامل. دوره. رفتن منتقل نمی کنند. 

آن ممکن است صدای پاپ به نوشیدن الکل با دوستان و یا به تنهایی و پس از آن شیرجه رفتن تجربه trippy اما چون VR نیاز به تعادل و فضایی آگاهی، سرقت به واقعیت مجازی در حالت inebriated اساسا حادثه کاملا قابل اجتناب است که واقعا می تواند صدمه دیده است در دنیای واقعی دعوت کرده است. 

به شما هشدار داده شده است. 

۴٫ نشسته است ایمنی

بسیاری از حوادث من کشف اتفاق می افتد هنگامی که کسی در پله ایستاده است. مردم ایستاده و فعال شدن در حالی که تعامل با کامپیوتر ممکن است بزرگ اثرات سلامت دراز مدت اما اگر ایمنی اولویت نیست می تواند خطرناک باشد. 

بنابراین اگر نکات ایمنی قبلی چیزهایی که شما فکر می کنید شما چوب نمی تواند به, نشسته در هر طبقه (ایده آل) و یا در یک صندلی می توانید شانس خود را برای از دست دادن تعادل خود و سقوط به قفسه کتاب یا فوق العاده دست خود را به چراغ نزدیک کاهش می دهد. درمانی برای همه نیست، اما نشسته طول می کشد بسیاری از خطر فوق کردن جدول مجازی.  

۵٫ در تنگ

کنترل نگه دارید برای ورزشی HTC و ویژگی لمسی Oculus حلقه مچ دست است که کنترل کننده متصل به بدن خود را در موقعیت های که در آن شما را کمی بیش از حد مشتاق با آن مجازی شمشیر، نیزه و یا راک است که شما در حال پرتاب در پله دریافت می توانید نگه دارید. بله، مردم داستان را به طور تصادفی یک دوست در سر با کنترل سست استخوان به اشتراک گذاشته اند. 

این ممکن است مانند یک چیز کوچک صدا، اما بسیاری از از این جهان VR پس متقاعد رندر آن است که آسان به قوانین فیزیک حاکم بر کنترل کننده های خود را در دنیای واقعی را فراموش کرده ام. یک راه برای قرار دادن این موضوع خارج از ذهن و لذت بردن از غوطه ور شدن است را فقط نیمی از ثانیه به حلقه tether که اطراف مچ دست خود را و به بعد فرو رفتن به پله. 


احتمالا وجود خواهد مسائل ایمنی بیشتر، در حال حاضر پیش بینی نشده با پله که ما فشار آن را به محدودیت های آن، اما ما ما اولین مراحل آزمایشی را به این دنیای خیالی را پیروی از این راهنمایی شما می توانید پول ذخیره و در برخی موارد، سفر به بیمارستان. 

پاداش: ما ساخت کامپیوتر VR آماده برای کمتر از ۸۰۰ دلار (و شما می توانید بیش از حد)

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *