خانه / اخبار خارجی / ۱۶ به نقل از باور نکردنی از ۱۶ کتاب باور نکردنی است که ما از طریق ۲۰۱۶

۱۶ به نقل از باور نکردنی از ۱۶ کتاب باور نکردنی است که ما از طریق ۲۰۱۶

[ad_1]

تصویر: Mashable کامپوزیت

اگر یک چیز برای جشن از سال ۲۰۱۶، یک سال است که بسیار عینی و علمی بسیار بزرگ باشد مشخص شده است ، فروزان آتش زباله آن همه بزرگ کتاب که منتشر شده.

با حرکت داستانی و تجربی داستان های کوتاه و مجموعه شعر بی ریا و روشنگری خاطرات ۲۰۱۶ ما معرفی به یک دسته از نویسنده های بزرگ و ادبیات.

این این نویسنده و کلمات است که الهام گرفته از ما برداشته ما commiserated با ما، و ما کمک کرد با درک بهتر جهان در سراسر سال ۲۰۱۶٫ که ما برای سپاسگزار هستند. از آنجا که ما نیاز به حمایت برخی از این کابوس حقیقی یک سال دریافت.

بدون ado بیشتر در اینجا به برخی از بهترین نقل قول از برخی از بهترین کتاب های منتشر شده در سال ۲۰۱۶٫

۱٫ “هری، وجود دارد هرگز پاسخ کامل در این دنیای کثیف و احساسی”.

–J. K. کی رولینگ جک تورن و تیفانی جان هری پاتر و نفرین کودک

تصویر: آرتور علي لوین کتاب

۲٫ “شما می خواهید بدانید که چه ضعف است؟ به عنوان اینکه آنها به شما تعلق ضعف کسی را درمان است. قدرت که هر کس متعلق به خود دانستن است.”

–ی Gyasi Homegoing

۳٫ “پیر و جوان می توان به منحصر به فرد به استفاده از فرصت های زندگی که قرار است به نظر می رسد. آن است که زمان متوسط است که سگ ماده است.”

–چشمک callan، سگ

ماه اجرا ۴٫ “اما شخصا, من فکر نمی کنم Aimee اشتباه بود: من به یاد کلاس خودم، کلاس های رقص، زمین بازی، گروه های جوانان، جشن تولد، مرغ شب، وجود یادم همیشه یک دختر با یک راز با چیزی furtive و شکسته در او بود و قدم زدن در روستا با Aimee، وارد منازل مردم، تکان دادن دست خود را, پذیرش غذا و نوشیدنی، توسط فرزندان خود را در آغوش کشید که ، من اغلب فکر کردم دیدم او دیگر نمی تواند بگوید دختر است که همه جا و در تمام زمانها در تاریخ است که حیاط جارو یا ریختن کردن چای یا کسی دیگری کودک در باسن او را حمل و به دنبال بیش از شما با راز او زندگی می کند. ”

–زمان زادی اسمیت، نوسان

۵٫ “جهان بدون مرکز است. ندارد، هیچ محدودیتی. میان بی نهایت زندگی می کنیم.”

— Kristopher Jansma، چرا ما آمد به شهر

۶٫ “گاهی بوسه بوسه بوسه نیست نیست. گاهی این شعر است.” 

— جولی Buxbaum بگو سه چیز

۷٫ “ & به یاد داشته باشید، / تنهایی هنوز هم صرف / با جهان است.”

— اقیانوس Vuong، آسمان با خروج زخم

تصویر: مطبوعات آهنی

۸ . “ ما قادر به زندگی بزرگ است. تاریخ بزرگ است. چرا حل و فصل است؟ چرا چیزی عملی چیز دنیوی را انتخاب کنید؟ ما به خواب و چیزهای ما در مورد رویای به دنیا آمد.”

— نیکولا یون خورشید یک ستاره

هم ۹٫ “آه، دختر، ما littlebit عشق شناخته شده است. که littlebit از عسل در شیشه خالی است که شیرینی در دهان شما به اندازه کافی بلند به گرسنگی خود را ماسک تله اجازه. ما زبان ما اجرای بیش از دندان به دوست داشتن که littlebit گذشته زمانی که ما می تواند و در تمام زندگی ما چیزی است به ما بیشتر گرسنگی است.”

— بریت بنت

مادران ۱۰٫ “آنچه که من نمی خواهم، من فکر می کنم با درنده خویی ناگهانی است زندگی کوچک — زندگی دنیوی نگرانی، commonplaces و banalities از گلو درد بچه گانه از پای سیب مادر بزرگ آنها چین قرن نوزدهم — زندگی در درون چهار دیوار.”

— اولگا Grushin چهل اتاق

تصویر: چوب ماریان کتاب و پوتنام

۱۱٫ “در حال تصفیه، شما خطر انداخته پاک کردن هر جزئیات جزئی شما می خواهم تا کنون در مورد مراقبت. شما به همه گفتن با نمایش هیچ شد: نه اضافی فوق العاده اما بازیکن سهام در بیت چنگ و هاله. من آمد به درمان تفکر که تمایلات جنسی من مهم نبود اما معلوم شد که هر بخش از شخصیت نزدیک به آن متصل است. برش یک قطعه بقیه آسیب دیده است.”

–حمل و نقل پاک شده Conley جرارد، پسر

۱۲٫ “به سفر به تنهایی, من آموخته بود، به خود تکیه نمی باشد. به سفر به تنهایی نیروی خود را به دیگران است. این سقوط در عشق با انسان است.”

— Ilgunas کن، خاطی در سراسر امریکا

۱۳٫ “گاهی اوقات من به غرب برو دوباره، به تماشای چمن دشت ریپل و سابقه ضربه باد تمیز. مثل ما آن را می تواند همه بازگشت، این کسب و کار کل ادبیات از زندگی، و فقط به گرد و غبار قرار می گیرند. همانطور که من فرض، یک روز، ما خواهد شد.”

— جرقه کهربا

جهان ناتمام ۱۴٫ “Connie در آینه ایستاده بود و سعی کنید هماهنگ با یکی از شیرین sorrowful forty-fives ما را به گوش با تکرار متعصب. آهنگ که خودم غم صالح تراز تصور من با غم انگیز طبیعت جهان بیش از حد گرم. چگونه من به زور خودم را که تا زمانی که آنها را غیر قابل تحمل بود stoking به احساسات من دوست داشتم. طوری که حتی رنگ و آب و هوا و سلیقه را بیشتر اشباع شده همه زندگی که احساس کوره در رفته و تحت فشار با تاجی، می خواستم. که چه آهنگ ها، چه آنها را از من trawled وعده داده شده است.”

–اما کلاین

دختران ۱۵٫ “راه آهن زیرزمینی بزرگتر از گردانندگان آن است — این همه شما، بیش از حد است. قهرماني کوچک خطوط تنه بزرگ. حاضر جدیدترین لکوموتیو و موتورهای منسوخ و ما دست اتومبیل مانند آن یکی است. آن به همه جا می رود به مکان می دانیم و کسانی که از ما نیست. ما این تونل اینجا، در حال اجرا در زیر ما، و هیچ کس نمی داند که در آن منجر به آن. اگر راه آهن در حال اجرا نگه می داریم و هیچ یک از ما می توانید شکل آن را، شاید شما می توانید.”

— Colson Whitehead, The Underground Railroad

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *