خانه / اخبار خارجی / گوگل به یاد می آورد کارکنان خارج از کشور به عنوان تهمت را مسلمان بان اثر

گوگل به یاد می آورد کارکنان خارج از کشور به عنوان تهمت را مسلمان بان اثر

[ad_1]

WASHINGTON, DC - JANUARY 24: President Donald Trump after signing one of five executive orders Jan. 24, 2017.
واشنگتن دی سی – ژانویه ۲۴: رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از یکی از پنج راسته اجرایی ثبت ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷٫

تصویر: شاون thew استخر/گتی تصاویر

رئیس جمهور دونالد تهمت “ممنوعیت مسلمان” است باعث ترس و هرج و مرج مهاجرين همه جا–حتی در گوگل. 

به عنوان مهاجران دارندگان ویزا و پناهندگان دیوانه وار سعی کردم به آن را به ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا دستور اجرایی ممنوعیت ورود به آمریکا از هفت اکثریت کشورهای مسلمان روز جمعه، گوگل به کارکنان خود نقل مکان کرد. 

Sundar Pichai مدیر عامل گوگل گفت: کارکنان که بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان متاثر از ممنوعیت و کارکنان همه آسیب دیده است که خارج از کشور به stateside بلافاصله دستور داد گزارش بلومبرگ

“آن را با هزینه شخصی از این دستور اجرایی در همکاران دردناک است”، نوشت: Pichai در یادداشتی به کارکنان گوگل به دست آمده توسط بلومبرگ . “ما همیشه به نظر ما در مورد مسائل مهاجرت عمومی شناخته شده ساخته شده و به کار خود ادامه خواهد داد.”

منظور تهمت را منع ورود به ایالات متحده برای ۹۰ روز برای افرادی که از سوریه عراق ایران، سودان سومالی یمن و لیبی. كه وارد ایالات متحده معتبر تایید شده اند و دارندگان ویزا و دیرین دائم با کارت سبز تمام شده بازداشت و از سفارش را امضا کردند در برخی موارد ورود ممنوع در ساعت. 

«ما نگران تاثیر این نظم و طرح هر گونه که می تواند اعمال محدودیت بر کاربران Google و خانواده های آنان و یا که می تواند به ایجاد موانع آوردن استعداد زیادی به آمریکا، سخنگوی گوگل در بیانیه ایمیل فرستاده شده به Mashable گفت: “. “ما همچنان به نظرات ما در مورد این مسائل شناخته شده را به رهبران در واشنگتن و در جای دیگر.”

در مایکروسافت شرکت است ارائه کمک های حقوقی به کارکنان به منظور تحت تاثیر قرار. 

“ما به اشتراک گذاشتن نگرانی درباره تاثیر دستور اجرایی در کارکنان از کشورهای ذکر شده همه آنها شده اند در ایالات متحده آمریکا قانونی، و فعال ما در حال کار با آنها را به ارائه مشاوره حقوقی و کمک، مایکروسافت گفت: در بیانیه ای به Techcrunch . مایکروسافت بلافاصله به درخواست برای نظر از Mashable پاسخ نداد. با این حال، یکی از مدیران شناخته شده مایکروسافت Steven Sinofsky که شرکت ترک چند سال پیش نوشته شده نظر (پایین را ببینید) با توجه به سیاست های جدید و چگونه آنها ممکن است مایکروسافت از طریق حساب فیس بوک خود را تحت تاثیر. 

آمازون کاهش یافته است نظر در مورد ممنوعیت سفر به BuzzFeed چارلی Warzel را در توییتر، گفت و بلافاصله به درخواست برای نظر از Mashable پاسخ نداد. 

در فیس بوک مارک زوکربرگ همچنین ابراز نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در طرح مهاجرت دیروز، احضارکمکدرمورد سابقه خانوادگی خود و از همسرش، پریسیلا Chan.

“من پدر و مادربزرگ بزرگ آمد از آلمان، اتریش و لهستان. پریسیلا است پدر و مادر پناهندگان از چین و ویتنام شد. ایالات متحده ملت مهاجر است و ما باید افتخار از آن،”مدیر اجرایی فیس بوک را در فیس بوک پست نوشت. “مانند بسیاری از شما نگران تاثیر اخیر دستورات اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت من.” 

آمریکا اتحادیه آزادی های مدنی و دیگر رقبای در حال حاضر با توجه به بیش از دستور اجرایی واصل. 

پاداش: لحظه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *