خانه / اخبار روز / کیفیت بخشی به آموزش نتیجه مثبت در آینده خواهد داشت/آموزش وپرورش واجب ترازهمه ادارات است
1642763

کیفیت بخشی به آموزش نتیجه مثبت در آینده خواهد داشت/آموزش وپرورش واجب ترازهمه ادارات است

[ad_1]


ساعت: ۰۰:۲۸
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۰۵
شناسه خبر: ۱۳۹۱۲۰۹

شورای آموزش وپرورش شهرستان چرام باحضور امام جمعه ، ریاست آموزش و پرورش، فرماندار شهرستان واعضای شورای آموزش وپرورش تشکیل شد .


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام،شورای آموزش وپرورش شهرستان چرام باحضور امام جمعه ، ریاست آموزش و پرورش وهمچنین فرماندار شهرستان واعضای شورای آموزش وپرورش تشکیل شد .


 


صدرالله عزیزی ریاست آموزش و پرورش در ابتدای این جلسه گفت : اگر امروز در راستای کیفیت بخشی به آموزش تلاش کنیم، قطعا در آینده نتیجه مثبت آنرا مشاهده خواهیم کرد .


 


عزیزی به فرمهای انتخاب رشته اشاره وعنوان کرد :اگر دانش آموزی نمرات مبنا را نداشته باشد و نمرات ضعیف کسب کندف نمیتواند در رشته تجربی ثبت نام و ادامه تحصیل دهد.


 


وی گفت : سیاست کشور بر توزیع متوازن رشته هاست و اگر همانند سال گذشته در این رشته ثبت نام شود،ترافیک خواهیم داشت زیرا در سال گذشته و در سطح استان ۷۵۰۰نفر رشته تجربی داشتیم و این میتواند معضلی برای آینده استان باشد.


 


مدیرآموزش وپرورش ضمن دعوت اولیاء به همکاری در خصوص انتخاب رشته های دیگر گفت : اگر دانش آموز شرایط کشور وانتخاب رشته ها را بداند، بهتر قانع میشود وانتخاب رشته میکند ؛ امسال مدرسه معارف را تشکیل داده ایم که لازم است آگاهی بخشی انجام گیرد و دانش آموزان باید بدانند در آینده تامین شغلی خواهند شد و انتظارداریم همه همکاری لازم را داشته باشند


 


وی افزود: از مدیر سازمان تبلیغات اسلامی چرام که مارا در تاسیس این مدرسه یاری کردند،تشکردارم.


 


در ادامه جلسه امام جمعه چرام گفت:از مدیریت تبلیغات اسلامی و مدیریت اموزش وپرورش که اقدام به تاسیس مدرسه علوم ومعارف کردند،تشکرمی کنم .


 


حجت الاسلام افشارگفت: به جهت اینکه مردم نسبت به پیشنهادات انجمن و اولیاء معترض شده اند، اعتراض دارم چراکه هر پیشنهادی که از انجمن داده میشود اول در شورا مورد بحث قرار گیرد واگر تصویب شد، آن وقت عملی شود و از طرفی که بعضی از پیشنهادها قابلیت عملی شدن را ندارند.


 


فرماندار چرام گفت :آموزش وپرورش واجب تر از همه ادارات است اما بعلت کمی بودجه دست ما هم بسته است


 


وی افزود:پول نفت را مجلس تصویب کرد که مختص همه استان است و اگر این گونه شود، سهم چرام حداقل چهل میلیارد خواهد بود و خیلی از کارها را میتوان انجام داد.


 


فتاحی اصل بااشاره به مدرسه کارودانش گفت :هماهنگی کردیم که مدرسه کارودانش بقوت خودش در چرام باقی بماند اما واقعیت این است که مردم رشته پزشکی را بخاطر آینده کاری اش انتخاب میکنند ونسبت به این رشته بیشتر تمایل دارند.


 


 


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *