خانه / اخبار خارجی / ‘کوچک در چیزهای زیبا’ است ستون مشاوره در بهترین حالت آن

‘کوچک در چیزهای زیبا’ است ستون مشاوره در بهترین حالت آن

[ad_1]

تصویر: محمدجواد فرانکلین / Mashable

اغلب، مشاوره زندگی معنی دار نیز ساده است.

این است که مطمئنا واقعی برای حکمت شریل Strayed ارائه می شود در خود مجموعه مشاوره/مقاله، کوچک چیز زیبا در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.

چیزهای کوچک و زیبا آغاز شده به عنوان ستون مشاوره توسط استیو بادام در سال ۲۰۰۹، نوشته شده در وب سایت ادبی غوغا.  مشاوره از شخصیت “قند” ناشناس شکل است که نوع و چروکیده بود. بعد، در سال ۲۰۱۰، شریل Strayed زمان بیش از شخصیت بی نام “قند”، doling کردن مشاوره اما اضافه کردن در داستان های شخصی برای کمک به خوانندگان خود را از مبارزات خود را. است این مخلوط از مشاوره و خاطرات است که قند عزیز برای هر دو اینترنت و بعد ادبی تحسین.

نامه است که پاسخ قند در طبیعت متنوع هستند اما آنها همیشه پیچیده و اغلب مایه دل شکستگی است. چه کند یک زن “دریافت unstuck” پس از سقط؟ چگونه مرد کشف کردن که آیا او یک کودک یا نه باید داشته باشد؟ چگونه شما می گویند “شما به کسی که جدید دوست دارم”؟

با این حال، با وجود پیچیدگیهای هر حرف مشاوره شریل است اراضی در حکمت ساده است که به همه ما صحبت می کنند. مانند حقایق پایه: ارتباط، شکستن قلب خود را به اندازه کافی شجاع باشد، فاجعه اجتناب ناپذیر است.

“ترین چیز نهایت خوب به، اما نه همه چیز می خواهد” Strayed در او عنوان مقاله “همه چیز زیبا کوچک.” می نویسد: “گاهی شما قرار داده تا مبارزه خوب و از دست دادن. گاهی اوقات شما واقعا سخت نگه دارید و متوجه هیچ چاره ای جز اجازه رفتن وجود دارد. پذیرش یک اتاق کوچک و آرام است.”

این هفته پادکست MashReads ما خواندن و بحث شریل Strayed کوچک زیبا چیز . به ما درباره آنچه باعث می شود برای مشاوره خوب، چگونه شریل Strayed نقش با قالب ستون مشاوره و آنچه باعث می شود همه چیز زیبا کوچک با بسیاری از خوانندگان طنین انداز چت به ما بپیوندید.

سپس, چیز کوچک زیبا با الهام از کتاب های ما را به تدریس درس های مهم از جمله زرین توسط جیمز فریزر، گسل در ما ستاره ها توسط جان سبز، که پخته آدام اسمیت را شام Katrine Marçal و همدلی امتحانات توسط لسلی Jamison می زنیم.

و تا همیشه، ما نشان می دهد با توصیه های نزدیک:

  • جناح غرب خلبان از rewatching Aliza را توصیه می کند. “Sorkin را دور از کامل است، اما من بال غربی لذت بخش. سریع، quippy. این یک نفس هوای تازه از نظر سیاست است.”

  • پیتر توصیه آشنا: ۳ جلد. «ما قطعا در سنتز این وارد کنید. همه چیز با هم می آیند که شما ببینید که چگونه شخصیت های مناسب به یکدیگر. واقعا با هم به آرامی اما مطمئنا آینده، و فقط شگفت انگیزی است.”

  • الکس توصیه Evicted : فقر و سود در شهر آمریکا توسط متی دزموند. او همچنین توصیه دیزنی Zootopia . “این واقعا لذت بخش است. شما guys آن باید تماشا.”

  • محمدجواد توصیه وحشی توسط Cheryl Strayed. او همچنین توصیه مجموعه داستان کوتاه جدید گی Roxane زنان خطرناک . “تنها چند داستان من اما هر داستان کوتاه با من گیر کرده است. [Her stories] خلاق هستند. آنها این کانل افزایش از چگونه رفتار جامعه زنان است.”

هفته بعد ما با خواندن “رئیس فضانورد” توسط مذاکرات رسمی ملی کتاب پایه ۵ زیر ۳۵ توماس پیرس. شما می توانید داستان در نیویورک در اینجا بخوانید. 

و اگر شما به دنبال خبر کتاب فراموش نکنید به دنبال MashReads در فیس بوک و. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *