خانه / اخبار خارجی / کتاب سرویس کمک می کند تا پیدا کردن کودکان سیاه داستان های توانمند سازی آنها می تواند مربوط به

کتاب سرویس کمک می کند تا پیدا کردن کودکان سیاه داستان های توانمند سازی آنها می تواند مربوط به

[ad_1]

وقتی پسرش ۶ ماهه بود، تامارا McNeil آغاز شده به دنبال کتاب های کودکان است که کنجکاوی رو به رشد خود را تغذیه می. در حالی که خرید در خرده فروشان بزرگ، با این حال، او کتاب هایی برجسته برجسته شخصیت های سیاه و سفید پیدا کند. 

به عنوان babbles پسرش در حال حاضر ۱۹-ماهه در پس زمینه “بسیاری از آثار است که بازتابی از او وجود دارد نیست،” McNeil Mashable در یک مصاحبه تلفنی می گوید. “وجود دارد داستان بسیار جذاب است، اما فقط هیچ شخصیت در آن کتاب است که شبیه او.”

McNeil سعی کردم به فکر راه حل — راه آن را آسان تر برای پیدا کردن کتاب پسرش و دیگر کودکان سیاه و سفید می تواند مربوط به. او با درست مثل من بود! جعبه، آبونمان خدمات است که ارائه می شود دقت دو یا سه کتاب به خانه کودک انتخاب هر ماه. فعالیت های آموزشی مانند جستجو کلمه بر اساس واژگان، مکمل خواندن. کودکان به کتاب ها و فعالیت های کتابخانه های رو به رشد خود را حفظ کنید.

$۲۵-ماه در هر سرویس که به سه گروه سنی تقسیم شده است، طراحی شده است به توصیفاتی مثبت شخصیت های سیاه و سفید به کودکان تا سن ۱۲ — جمعیتی که به شدت توسط ادبیات کودکان محروم است.

از ۳,۴۰۰ کودک و نوجوان منتشر شده در سال ۲۰۱۵، نظرسنجی ها را برآورد که تنها ۲۷۰ قهرمانان سیاه برجسته. در حالی که بسیاری از کودکان کتاب ویژگی های حیوانات کاراکتر اصلی، هنوز هم وجود دارد فقدان جدی نمایندگی — و به معنی سیاه و سفید کودکان اغلب ترک هستند ماجراهای زندگی، خواندن و تجربیات افرادی که به نظر نمی آید مانند آنها. 

عادل مثل من! جعبه مدل ایده آل برای کمک به McNeil می گوید:. آبونمان خدمات پدر و مادر فرزندان خود را به طور منظم هستند گرفتن نمایندگی و داستان آنها باید تضمین می تواند. کتاب از سرویس به طور طبیعی شامل من! را در جشن خود را ظاهر و طوفان داستان قافیه نام ، کاترینا کتاب درباره یک پسر جوان سیاه و سفید با پس از توفان کاترینا.

از آنجا که آن را به طور رسمی در سال ۲۰۱۶ مه راه اندازی سرویس حدود ۱۰۰۰ مشترکین رفته است. McNeil می گوید: این واکنش های مثبت دارای اعتبار است که او پدر و مادر تنها به دنبال افزایش نمایندگی در قفسه های فرزندان خود است.

“من فقط پدر و مادر فقط یک نیاز در جامعه را دیدم و می خواستم به آن را پر کنید.”

McNeil شخصا vets هر انتخاب در درست مثل من! کادر خواندن هر کتاب را به پسرش خود را برای اطمینان از جشن سیاهی و القای حس شادی و غرور در سیاه و سفید میراث و فرهنگ.

در نهایت، که او امیدوار است که آن را الهام بخش شور و شوق برای خواندن، بیش از حد.

“عشق مادام العمر خواندن — است که من امیدوارم که کودکان را از آن،” می گوید: McNeil. “عادت که به عشق تبدیل می شود.”

McNeil $25-ماه در اشتراک می تواند لوکس است که خانواده های کم درآمد ممکن است قادر به پرداخت هزینه می گویند. برای کمک به پر کردن این شکاف و تنوع بیشتر ادبی را به همه کودکان درست مثل من! همچنین کمک های مالی برای کمک به توزیع جعبه به پناهگاه های غیر انتفاعی و کتابخانه ها را می پذیرد.

اینها McNeil می گوید او می خواهد پدر و مادر به او درست مثل آنها است — تنها مادر است که او فرزند خود را در کتاب های او را می خواند.

“من فقط پدر و مادر فقط یک نیاز در جامعه را دیدم و می خواستم به آن را پر کنید”، به او می گوید:.

جعبه در حال حاضر، اما جدید درست مثل من به فروش می رسد! اشتراک در ژانویه ۵ موجود می باشد. به اطلاع داده می شود، هنگامی که جعبه restocked هستند شما برای اطلاع رسانی در درست مثل من شوید می توانید! وب سایت. 

پاداش: چه ستاره فیلم واقعا مسئله تنوع هالیوود

فکر

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *