خانه / اخبار روز / کاشانی‌ها همراه «یه روز شکلاتی» شدند

کاشانی‌ها همراه «یه روز شکلاتی» شدند

[ad_1]


ساعت: ۲۱:۰۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۶/۲۶
شناسه خبر: ۱۱۹۵۰۱۱

همایش «یه روز شکلاتی» در فرهنگسرای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازکاشان اول؛همایش «یه روز شکلاتی» در فرهنگسرای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.


در این همایش که شامل بخش های مختلف آموزشی، مهارتی و سرگرم کننده بود،‌ شرکت کنندگان علاوه بر کارگاه ویژه تهیه شکلات و تزیینات، در همایش آموزش مهندسی ذهن نیز شرکت کردند.


احسان مهدوی زاده، مدرس دوره های موفقیت و N.L.P در همایش آموزش مهندسی ذهن با بیان اینکه نخستین گام حل مشکلات، شناسایی مسئله است اظهار کرد: بسیاری فکر می کنند عامل ایجاد مشکل بیرون از وجود آن هاست و همه را در مشکلات مقصر می دانند جز خودشان و این بزرگ ترین مانع حل مسائل است.


وی با بیان اینکه باید بپذیریم که ریشه مشکل جز خود ما نیست افزود: اگر این امر را به عنوان یک حقیقت بپذیریم، می توانیم عوامل بعدی تشدید مشکل را هم شناسایی کنیم، اما در غیر این صورت به بیراهه می رویم.


این کارشناس، ضمیر ناخودآگاه را بستر بروز بسیاری ناهنجاری های رفتاری و ذهنی دانست و گفت: این در حالی است که بسیاری از کارکرد این عنصر تعیین کننده مغز، بی اطلاع هستند و متوجه تأثیرات درازمدت این عضو بر رفتار ما نیستند.


حاضران در این همایش که به همت فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد، با شیوه تزیینات و ساخت شکلات های مختلف آشنا شده و مجموعه محصولات همایش را نیز دریافت کردند.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *