خانه / اخبار خارجی / چین گام “تغییر بازی” فیل حفاظت

چین گام “تغییر بازی” فیل حفاظت

[ad_1]

A Chinese police officer examine ivory and rhino horn products seized after breaking up a criminal ring in Xuchang city, Sept. 2016.
افسر پلیس چینی بررسی عاج و کرگدن محصولات شاخ کشته شدند پس از شکستن حلقه جنایی xuchang انجمن شهر یدلایمخیرات ۲۰۱۶ را اعلام کرد.

تصویر: نیو shupei – Imaginechina

چین بزرگترین بازار جهان برای عاج، اعلام کرد این هفته که آن تجارت خود را در چنین کالا پایان ۲۰۱۷ تعطیل خواهد شد. این پایین بازار تجاری بزرگترین جهان عاج بسته می شود و فیل جمعیت ثبات و بهبود در آفریقا کمک کند.

تصمیم به بستن آن تجارت عاج فیل بازرگانی داخلی به عنوان گام بالقوه تحول آفرین در جهت حفاظت از فیل آفریقا را که برای خود tusks ارزشمند است که ساخته شده از عاج ذبح مورد ستایش قرار داد است. 

“این است که تعویض بازی برای فیل آفریقا” کانگ Aili مدیر اجرایی برای آسیا در انجمن حفاظت از حیات وحش در بیانیه ای گفت. «من بسیار افتخار کشورم برای نمایش این رهبری است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که فیل شانس مبارزه با ضرب و شتم انقراض هستم.»

به عنوان جنبش جهانی برای خاموش کردن تجارت عاج آمده است نزدیک به موفقیت، حتی در حالی که جمعیت فیل در لبه سطوح بسیار پایین teeter عمل می آید. 

An elephant walks through the bush at the Southern African Wildlife College on the edge of Kruger National Park in South Africa.

فیل پیاده می رود از طریق بوش در کالج حیات وحش آفریقا جنوبی در لبه از Kruger پارک ملی در آفریقای جنوبی.

جمعیت فیل آفریقا ۱٫۲ میلیون شماره ۳۵ سال پیش اما به عنوان چند به عنوان ۳۵۰,۰۰۰ حالا WCS و اخیرا به این نتیجه رسیدند سرشماری فیل بزرگ است.

در ماه ژوئیه، ایالات متحده اجرا نزدیکی مجموع داخلی ممنوعیت تجارت عاج فیل آفریقایی. علاوه بر این، اتحادیه بین المللی برای حفاظت طبیعت (IUCN) برای حمایت از بسته شدن تمام بازارهای داخلی عاج رای دادند. با این حال، که سازمان قدرت بیش از آنچه دولت های ملی را انتخاب می کنید ندارد. 

در سال ۲۰۱۵، چینی رئیس جمهور پینگ و پرزیدنت اوباما متعهد به تجارت عاج فیل در کشورهای مربوطه خود را. 

با توجه به بیانیه از انجمن حفاظت از حیات وحش (WCS) زبان مورد استفاده در این اطلاعیه از دفتر عمومی از شورای دولتی جمهوری خلق چین است. 

به عنوان مثال، شورای دولتی گفت که “عاج کنده کاری گروه تغییر کسب و کار خود را؛ تشویق خواهد شد و عاج کنده کاری کارشناسی ارشد را به کار برای موزه های مربوط به مرمت اثر فرهنگ کار تشویق خواهد شد.” 

چین تا اجرای اقدامات برای سرکوب غیر قانونی سایت های پردازش و قطع غیر قانونی تجارت قدم vowing. 

تصمیم به حرکت به جلو با ممنوعیت ملی فروش تجاری فیل عاج دیکته از موضع قبلی چین در این موضوع که برگزار شد که فرهنگی و سنت های کسب و کار لازم استفاده مداوم از عاج فیل. 

کشتن شکارچیان بین ۲۰۰۰۰-۳۰۰۰۰ فیل آفریقایی هر سال برای تجارت غیرقانونی عاج, که عمدتا توسط سازمان دهی سندیکای جانیت با پول بيماری نصيبم به آنها از تقاضا در آسیا اجرا شود. 

با توجه به صندوق جهانی حیات وحش آفریقا فیل ها بیش از ۲۰ درصد در دهه های گذشته کاهش یافته است. 

در حالی که چین اعلام خبر مثبت برای حفاظت از فیل است, نگرانی که تقاضا بیشتر به دیگر کشورهای آسیایی مانند ژاپن منتقل می شود.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *