خانه / اخبار خارجی / چگونه به جریان کری فیشر نقش صحنه سرقت (علاوه بر شاهزاده Leia)

چگونه به جریان کری فیشر نقش صحنه سرقت (علاوه بر شاهزاده Leia)

[ad_1]

کری فیشر نوبت خود را به عنوان شاهزاده Leia در چند فیلم جنگ ستارگان شناخته شده بود اما رفت مشارکت در دنیای فیلم و تلویزیون به مراتب فراتر از نقش نمادین آن.

هر چند فیشر که سه شنبه در سن ۶۰ پس از حمله قلبی فوت کرد، به طور معمول در حمایت از نقش خارج از ستارگان و کارهایش مرحله زمان, او همیشه دزد صحنه و شخصیت بزرگ از زندگی خود shined درخشان بود. 

در اینجا این است که چگونه به تماشای برخی از نقش های کری فیشر از این کهکشان آنلاین.  

۱٫ فاجعه

به تازگی، فیشر خم او عضلات طنز در آمازون فاجعه به عنوان میا مادر مردی که عصب به شروع یک خانواده اقیانوسی دور از مادر خود پس از بارداری تصادفی است. سگ او گری، همچنین scene-stealer در سری است. 

پخش در آمازون نخست. 

۲٫ نقش فیشر (۱۹۸۶)

هانا و خواهران او آوریل دوست و رقیب کسب و کار تبدیل عاشقانه به هالی دیان غرب. 

پخش در آمازون نخست.

۳٫ وقتی هری ملاقات سالی (۱۹۸۹)

بعد از هری ملاقات سالی و قبل از دو نهایت تاریخ رمانتیک کمدی را، فیشر نقش دوست است که می تواند همه چیز را خراب کرده اگر سرنوشت دخالت نکرد. 

در Hulu دیده بان.

۴٫ ‘Burbs (1989)

شما می خواهم برای دیدن تام هنکس و فیشر به عنوان زن و شوهر حومه معمولی خود نگران که خانواده satanists خیابان نقل مکان کرد؟ بله، شما می توانید. 

در یوتیوب پخش. 

۵٫ راک ۳۰

guested فیشر در راک ۳۰ (فصل ۲، قسمت ۴) به عنوان نماد کمدی لیز لیمو، رزماری هوارد. مانند هر کس دیگری در زندگی لیمو را هاوارد به پایان می رسد تا او ناامید کننده. فیشر در فرم بالا خوش خدمه TGS خارج بدرفتار و واقع لیمو تحقق او آن می سازد خوب. نوعی.  

در Netflx سازمان دیده بان. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *