خانه / اخبار خارجی / چرا که آنچه آنها ‘تجربه واقعیت مجازی،’ تماس داغ کودکان و نوجوانان می گویند

چرا که آنچه آنها ‘تجربه واقعیت مجازی،’ تماس داغ کودکان و نوجوانان می گویند

[ad_1]

پارک شهر، ایالت یوتا — اگر شما در هدست VR به تماشای داستان نوعی بسته, شما فقط حال “تجربه واقعیت مجازی”.

آنها استفاده نکنید VR “فیلم” و یا “روایت” و یا “داستان” — کلمه خواهد بود “تجربه” و “تجربه” باید کلمه. به هر حال حال حاضر.

به عنوان VR جای پای قوی در جشنواره های فیلم جهان را به دست آورده است، میزبان تمام شرایط clunky استفاده شده برای توصیف آنچه فیلمسازان و دیگر هنرمندان پیشگام برای ما به تماشای در هدست پخت و پز شده اند. اما در این سال جشنواره فیلم سان دنس، روشن است که سازندگان VR جامعه آماده آن سکه.

«آن واقعا اذیت من هنگامی که مردم در حال تلاش برای اینکه این را به “سینما”،» گل سرخ Troche سرب هنرمند در عشق اگر ، تجربه اول شخص مورد قابل اجتناب جمعی تیرباران Mashable در ساندنس گفت. “و من واقعا می خواهم برخی از روزنامه نگار شگفت انگیز به عنوان واژه های جدید برای این–برای آنچه در آن است.”

خوب، ما واقعا به ندارد — چرا که سازندگان بالا یک قدم جلوتر از ما با “تجربه.”

حمل و نقل گفت: “ما با استفاده از این نامگذاری و ما فکر می کنیم مدت خوب است که” Colum Slevin عنوان که همان “سر تجارب” در استودیو Oculus است. خالق اصل VR جاری پرده برداری گلپر عزیز –بهترین تجربه VR ما هنوز به ام را مشاهده کنید. “” روایت”خیلی تنگ است،” او ادامه داد. “” تجارب”است مدت خوب و جهانی حق در حال حاضر، ما احساس.”

A poster for he excellent VR experience 'Miyubi'

پوستر برای او تجربه VR عالی ‘Miyubi’

تصویر: فلیکس & پل استودیو

استفاده می کنند، همچنین کلمه بیش از در کارگاه VR کانادا فلیکس & استودیو پل که ۴۰ دقیقه عالی کمدی اسکریپت VR تجربه Miyubi .

“کلمه ‘تجربه’ دقیق تر است — پس شما عکس العمل عاطفی نیست فقط شما در صفحه شما نه تنها آن، در حال” توافق فیلیپ سیندی که زد Mashable را نسخه ی نمایشی Miyubi . “پس بله ما با”تجربه”، هم چسبیده هستیم.”

نیست که لزوما به چوب در اطراف برای همیشه رفتن. داستان سرایی در VR است در حال تحول به سرعت، به عنوان سازندگان با تجهیزات و تکنیک های آزمایش — و ایده ها در مورد چه باید و نه باید انجام شود.

“یک سال پیش وجود دارد بسیاری از صحبت در همایش ها و جشنواره های فیلم در مورد قواعد VR — همه صحبت در مورد”قوانین پنج طلایی”،” Slevin گفت. “در سال گذشته تقریبا هر تجربه معنی دار دیده ایم یکی از قوانین آن شکسته است.”

“ما نیاز به قوانین ابتدا… را بنابراین ما می تواند آنها را شکستن!”

که شامل برش و حرکت دوربین بزرگ no-nos مدت کوتاهی قبل, در نظر گرفته شده اما در استفاده از بهترین جشنواره ۲۰۱۷٫ 

“نهایت قوانین ما شکستن می داشتیم!” حمل و نقل گفت: استودیو داستان سرب و نویسنده عزیز گلپر / مدیر Saschka Unseld Mashable خنده. “ما نیاز به آنها اول را بنابراین ما می تواند آنها را شکستن!”

هر چند شکستن قانون تم برای سازندگان VR را در سال گذشته بوده است، نامگذاری کردن کمی اقامت.

“روایت” است فقط تا حدودی محدود کردن چون آن را به شروع، میانه و پایان سخن می گوید،”Slevin گفت. “چیزی که من دوست دارم زیادی در مورد [‘experiences’] است، واژه ای آشنا، غیر wonky/فناوری برای جهان است و ما واقعا می خواهید VR تجربه روزانه برای مردم.”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *