خانه / اخبار خارجی / چرا این کشور تبدیل شده است گیرانه است مورد علاقه تست زمین?

چرا این کشور تبدیل شده است گیرانه است مورد علاقه تست زمین?

[ad_1]

به عنوان یک کشور استرالیا پتری دیش بزرگ را می سازد.

جمعیت نسبتا کوچک است, آن است که زبان فارسی و آن نفوذ گوشی های هوشمند حدود ۸۴ درصد است — تمام ویژگی های که آن را به محل ایده آل برای گیرانه برای تست ویژگی های جدید آن، با توجه به بنیانگذار برنامه دوستیابی.

استرالیایی را محصول به روز رسانی سریع تر از دیگر بازارهای رئیس گیرانه شان راد Mashable را در سیدنی روز سه شنبه گفت. و به همین دلیل است که ویژگی های مانند گیرانه اجتماعی، که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد گروه تاریخ، شد سرنشین اینجا اول.

“استرالیایی هستند، من حدس می زنم، آداپتورهای اولیه واقعا — بیشتر باز فکر و سریعتر به چیزهای جدید را امتحان کنید” گفت “و به همین دلیل است که ما همه stuff ما در اینجا اول تست.” 

گیرانه ی ششم بزرگترین بازار استرالیا نیز فرهنگی شبیه به مکان های اصلی خود مانند ایالات متحده است. راد گفت: “این فضای مناسب برای ما است،”. 

شرکت آمریکایی تنها در استفاده از استرالیا به عنوان یک آزمایشگاه تکنولوژی است. 

فیس بوک نیز محاکمه برخی از محصول در استرالیا کاربران قبل از آنها گسترده، نورد اگر در همه به روز رسانی. در سال ۲۰۱۶، آن در ماه اوت در استرالیا و Snapchat esque ناپدید ویدیو ویژگی های آن روز پيامبر در اكتبر ویدئویی با پخش خودکار صدا زد.

گیرانه به دنبال ندارد فقط برای پذیرش اما بازخورد. راد استرالیایی “شایع” تفسیر را در به روز رسانی محصول نظر. “آنها ارسال در مشتری پشتیبانی انتقادات و پیشنهادات و یا انتقادات و پیشنهادات در توییتر، یا امتحان و رسیدن به ما چه آنها را دوست دارم یا دوست ندارم” او توضیح داد. 

البته برخی از که می تواند خصومتآمیزی. هنگام راه اندازی گیرانه اجتماعی عکس العمل سریع رسانه های اجتماعی وجود دارد پس از آن آزمون که ظاهر شد به طور خودکار استرالیا در انتخاب، کاربران گیرانه به دوستان فیس بوک خود را در معرض ظهور.

راد گفت: این شرکت از راه اندازی آموخته و محصول تغییر یافته است. حاضر است تنها توسط اید امید بستن را کلیک کنید “ما راه اندازی شد این تغییرات برای استرالیا اولین بار،” او گفت. “و هنگامی که ما احساس می کنیم که روشن است که برخی از نگرانی های حل شد ما اطراف حریم خصوصی و چه نه گرفتن و سپس آن عرضه کرده ایم.”

“بسیاری از ویژگی های است که ما راه اندازی شد به تصویب رسید اینجا سریع تر از بازارهای دیگر.”

در سطح شخصی به او گفت: این نوع عکس العمل “همیشه بمکد.

“سخت ترین خود را به عنوان یک سازمان به بهترین تصمیم گیری کنید اما سازمان هستند مانند انسان — ما کامل،” راد توضیح داد. “من فکر می کنم چیزی که مهم است که سازمان برای یادگیری و به سرعت واکنش نشان می دهند مناسب است.”

در حالی که او هر به روز رسانی گیرانه آینده را اعلام کند، به او گفت: استرالیا را پیدا کردن دوباره قبل از هر کس دیگری.

“آن است رفتن به اینجا آزمایش می شود”، او گفت. “این ترکیب چیز کاربران حفظ گفتن ما می خواهند و آنها حتی نمی دانند آنها می خواستند است.”

راد فکر کردن در مورد چیزی بزرگ بعدی در شیوه زندگی دیجیتال نیز دارد. گیرانه کار خواهد کرد در واقعیت افزوده در آینده، او پیشنهاد شده توسط هوش مصنوعی.

“ما برخی از افکار دیوانه، خارج وجود دارد در اطراف چگونه نگاه گیرانه در این سیستم عامل است، اما پلت فرم هنوز وجود ندارد،” او توضیح داد. 

گیرانه در حالی که نمی خواهد ساخت سخت افزار فناوری تکمیل شده خود را, تیم چشم و نزدیک در این صنعت است.

“من فکر نمی کنم آن است که دیوانه به فکر می کنم که یک روز ما تماسی یا عینک خواهید با پوشیدن و… صحبت کردن به دستیار گیرانه است که کمک به شما درک بهتری از جهان واقعی و طرح تاریخ خود را برای امشب،” او گفت. “من فکر می کنم آن فقط دریافت کنید دقیق تر و بیشتر دست آزاد.”

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *