خانه / اخبار خارجی / پرزیدنت اوباما تحریم های روسیه برای هک

پرزیدنت اوباما تحریم های روسیه برای هک

[ad_1]

به روز رسانی (۳:۵۵ بعد از ظهر و همکاران): داستان بروز شامل اظهارات از عطف پل رایان و سخنگوی ولادیمیر پوتین است.


پرزیدنت اوباما صادر کرده دستور اجرایی است که بسیاری از تحریم روسیه تلافی چه تماس های رئیس جمهور، وعوارض “آزار تهاجمی دولت روسیه از مقامات آمریکائی و عملیات سایبری با هدف ما.”

شامل تحریم گسترده عوامل روسیه اخراج، تحریم های وضع شده علیه چند نهاد روسی از جمله سازمان های اطلاعاتی. 

تحریم

در بیانیه ای، اوباما اعلام کرد او بود به اخراج عوامل اطلاعاتی روسیه ۳۵ از ایالات متحده که هم اکنون برچسب دار به عنوان “شخصیت غیر پذیرفته.” آنها ۷۲ ساعت برای خروج از کشور داده شده است. 

او همچنین اعلام کرد تحریم های اصلی اداره اطلاعات (GRU) و فدرال امنیت سرویس (باس)، دو تن از روسیه پیشرو سرویس اطلاعاتی و همچنین چهار GRU افسران. 

نیویورک تایمز شناسایی ماموران چهار عنوان:

ایگور Valentinovich Korobov رئیس فعلی سازمان, G.R.U., و نمایندگان سه: سرگی Aleksandrovich Gizunov، معاون ریاست G.R.U.; ایگور Olegovich Kostyukov رئیس معاون اول و ولادیمیر Stepanovich آلکسیف نیز اولین معاون رئیس G.R.U.

“برای اینترنتی را فعال کنید با استفاده از به علت سوء استفاده از منابع مالی و اطلاعات شناسایی شخصی معنی.” عنوان شد، دو نفر دیگر، الکسی Belan و یوگنی Bogachev مجازات در اظهارات رئيس جمهور سه شرکت های دیگر است که پشتیبانی GRU در عملیات خود نیز تحریم شد 

آمریکا نیز بسته دو امکانات تفریحی متعلق به دولت روسیه، یکی در مریلند و یکی در نیویورک، ایالات متحده می گوید. کاخ سفید گفت: روسیه که روسیه دسترسی به سایت در ظهر روز جمعه شروع می شود محروم اطلاع داده شده است.

اوباما نیز ساخته شده آن روشن در بیانیه خود که تاریخ و زمان آخرین تحریم های ایالات متحده “خود ادامه خواهد داد به انواع اقدامات در زمان و مکان از انتخاب ما، که بعضی از آنها را نمی شود به اطلاع عموم.” گفت: نبود 

سخنگوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیمیتری Peskov گفت تحریم بخش اوباما شد “غیر قابل پیش بینی و اگر من ممکن است بگویند، سیاست خارجی تهاجمی است.” 

وی افزود “ما فکر می کنیم گام ها توسط دولت ایالات متحده است که سه هفته مانده به کار با هدف دو چیز: به روابط آسیب روسی و آمریکایی بیشتر است که آن را به عنوان و همچنین، بدیهی است که به در نقطه پایین برخورد ضربه ای به برنامه های سیاست خارجی دولت جدید رئیس جمهور منتخب.”

هک

در اواخر ژوئیه ۲۰۱۶, فقط جلوتر از مجاهدين خلق whistleblowing گروه فعال ویکی لیکس شروع به آزاد کردن حافظه پنهان هزاران ایمیل آن از هکرهای روسی است که شکست را به سرورهای DNC دریافت گفته بود. 

در حالی که ویکی لیکس و روسیه حضور روسيه که نظریه کار از مقامات آمریکا از نقض شده است محروم اند. در ماه اکتبر یک ماه مانده به انتخابات ایالات متحده مقامات عمومی روسیه نقض متهم.

اوایل دسامبر بررسی توسط سازمان سیا چیزهایی زمان مرحله علاوه بر این، وی از سوی مامورین که نه تنها هکرهای روسی در انتخابات دخالت نداشت اما بود تا با بیان هدف کمک به نامزد GOP دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. استدلال سازمان سیا بود که هکرها دسترسی فایل ها از جمهوری خواهان و دموکرات ها اما تنها اطلاعات مربوط به نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون منتشر شد. 

پرزیدنت اوباما دستور بررسی هک و در رکورد در مصاحبه ای با رادیوی عمومی ملی تهدید روسیه با اشغالگران دخالت رفت. 

پس از تحریم در روز پنج شنبه اعلام شد، اوباما حمایت هر دو حزب از خانه بلندگو پل رایان که به نام “گذشته.” تحریم کردم 

مغلوب ساختن پیشی جستن در موقعیت

پنجشنبه تحریم رئیس جمهور منتخب قرار داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بیت از اتصال به عنوان او را به دفتر در سه هفته آماده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است بارها و بارها ذکر بهبود رابطه آمریکا با روسیه و اتهامات دولت اوباما و دين که هکرهای روسی تحت تاثیر نتیجه انتخابات مورد مناقشه است. 

اخیرا، به خبرنگاران در چهارشنبه شب در توچال دریا Lago خود را در فلوریدا، مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال در مورد تحریم احتمالی با گفتن، صحبت “ما باید با ما زندگی می کنم. من فکر می کنم که کامپیوتر زندگی بسیار بسیار پیچیده است. سن کل کامپیوتر آن جایی که هیچ کس می داند که دقیقا چه خبر ساخته شده است.”

در گذشته، تهمت بوده است اعتنا — حتی سبک — مورد خطر هکرهای روسی. 

در اواخر جولای، پاسخ به سوالات در مورد هک ایمیل کمیته ملی دموکراتیک تهمت او اشاره حماسه ایمیل هیلاری کلینتون در پاسخ ، گفت: “روسيه, اگر شما در حال گوش دادن، من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن ایمیل ۳۰۰۰۰ است که گم شده است. من فکر می کنم شما احتمالا همین توسط مطبوعات ما پاداش باشد. چنین اتفاقی می افتد اگر ببینیم.”

و در اول بحث ریاست جمهوری در ماه سپتامبر، مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال در مورد هک توسط آن ممکن بود یک هکر غیر روسی، اضافه کردن، نشان می دهد “آن هم چین می تواند… آن نیز می تواند کسی نشسته روی تخت خود که ۴۰۰ پوند وزن دارد.”

اخیرا، پاسخ تهمت به اوباما برای بررسی ادعای بدون اتهامات قبل از انتخابات با وجود آمار خلاف ساخته شد.

ترکیبات مسائل برای مغلوب ساختن پیشی جستن: برای او روابط مالی با پوتين و روسيه بسته خود را انتخاب کنید برای وزیر امور خارجه سابق اکسون exec Tillerson رکس موشکافی روبرو خواهد شد. 

پاداش: زمان من به سرقت هویت GF من | اعترافات فناوری

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *