خانه / اخبار خارجی / هنگامی که صحبت این مربیان ان بی دو برابر مغلوب ساختن پیشی جستن, شما باید گوش به

هنگامی که صحبت این مربیان ان بی دو برابر مغلوب ساختن پیشی جستن, شما باید گوش به

[ad_1]

حساب توییتر استیو کر شده بود سکوت برای بیش از یک ماه قبل از آن فوران در تپش فعالیت این آخر هفته. مربی گلدن استیت واریرز وارد شده و او قطعا آیا نمی چوب به ورزش. 

اول، کر retweeted قدرتمند زخم زبان زدن دیوار مرز برنامه ریزی شده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شهردار برلین روز جمعه. روز شنبه، کر انتقادات از سیاست های تهمت اعلان مجدد نشود. آنها از منابع به عنوان پیاز متنوع به عنوان ، مقاله نویس نیویورک تایمز ، NBA کهنه و یک مقام سابق دولت اوباما بود. 

“این است که باید به عنوان خوانده شده,” کر سپس نوشت: روز یکشنبه، به اشتراک گذاری یک مقاله با پیروانش ۲۷۸,۰۰۰٫ این قطعه از بود اقیانوسیه ، انفجار چه نام مجله تهمت را “خیانت از ارزش های آمریکایی است.”

در سطح، کر چشمه از فعالیت های رسانه های اجتماعی تعجب نبود. جهان ورزش به عنوان یک کل است با مخالفت مغلوب ساختن پیشی جستن در اول چند روز به عنوان رئیس جمهور واکنش نشان داد. ارقام از NBA — مربیان و بازیکنان یکسان است — ویژه، در رسانه های اجتماعی و در مصاحبه با خبرنگاران سال شده اند. همه کسانی که صحبت می کنند از منحصر به فرد هستند. همه دلایل فردی برای انجام این کار است. 

اما صدای دو NBA چهره — کر و گرگ پاپاویچ مربی سن آنتونیو اسپرز — حمل وزن خاص لطف خود backstories متضاد.  

وقتی این دو — مرد که پدرش بود به قتل توسط یک تروریست و افسر سابق نیروی هوایی فعال وظیفه — صحبت می کنند، ما باید گوش. 

“تکان دهنده است و این ایده وحشتناک است”

Popovich, left, and Kerr, before a game in 2014.

پاپاویچ و در سمت چپ، و کر قبل از بازی در سال ۲۰۱۴٫

تصویر: آنتونیو سانچز/AP/رکس/Shutterstock

کر یکی از معدود واقع می داند چه می خواهم آن را که زندگی خود را upended با تروریسم است که است. 

مربی رزمندگان پیگیری فعالیت های آنلاین خود را این هفته توسط دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن در ممنوعیت های گسترده در مسلمان پناهندگان و مهاجران در جلسه با خبرنگاران یکشنبه انتقاد. او که مقدمه با گفتن او سخن گفت “به عنوان کسی که اعضای خانواده قربانی تروریسم، پدر من را فراموش کرده بود.” 

“اگر ما در حال تلاش برای مبارزه با تروریسم با طرد مردم را از آمدن به این کشور واقعا در مقابل اصول کشور ما در چه مورد است و ایجاد ترس ، این اشتباه راه برای رفتن در مورد آن، است “کر گفت. “بنابراین من کاملا در برابر آنچه اتفاق می افتد اگر هر چیزی، ما خشم و ترور، اصلاح شود می تواند. تکان دهنده است و این ایده وحشتناک است.” 

کر بود یک بازیکن بسکتبال دانشجوی سال اول در دانشگاه آریزونا در سال ۱۹۸۴ هنگامی که پدرش مالکوم کر استاد و رئیس دانشگاه آمریکایی بیروت بود شات به مرگ خارج از دفتر خود. گروه اسلامی افراطی در بعد اعتباری برای کشتن زمان.   

گزارش نیویورک تایمز در زمان که کر مالکوم “، دوستانش اصرار دارند، برای بودن او بود که کشته شد اما حالا که تفنگداران دریایی و سفارت آمریکا در بیروت در امنیت خم، زیرا او آمریکایی برجسته ترین آسیب پذیر در لبنان و هدف انتخاب شد تلاش برای ارعاب آمریکایی ها به ترک بود.”

استیو کر بحث مرگ پدر او و آنچه در آن معنی به او قبل از, اما او بیشتر به تازگی و به صراحت در زمان مشخصات از دسامبر باز. مرگ پدر او مربی توضیح داد، هنوز هم چگونه او می بیند جهان را آگاه و مربوط به مردم. اما او به سختی کینه. 

“خود در کفش کسی دیگری است و در آن نگاه از منظر بزرگتر کر گفت کاغذ قرار داده”. “ما در این دنیای پیچیده ای از مناطق خاکستری زندگی. زندگی بسیار آسان تر است اگر آن می تواند سیاه و سفید خوب و بد است.”

در همین حال، هنگامی که پاپاویچ — دیگر منتقد تهمت بلندترین — صحبت می کند، اعتبار خود را از جای دیگری می آید. 

زندگی گذشته پاپ را

Popovich with the NBA's coach of the year trophy in 2014.

پاپاویچ با مربی NBA جایزه سال در سال ۲۰۱۴٫

تصویر: اریک گی/AP/رکس/Shutterstock

پاپاویچ پاره تهمت به عنوان غیرقابل اعتماد در گفت وگو با خبرنگاران در هفته گذشته. اما او فقط نه به عنوان مربی که سن آنتونیو اسپرز به پنج عنوان NBA به رهبری صحبت می کنند — او نیز به عنوان مربی تیم ملی بسکتبال مردان ایالات متحده سخن می گفت. 

“ما رو به نقطه که در آن شما واقعا باور نمی کند هر چیزی که از دهان او بیرون می آید” پاپاویچ گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته در ESPN را راشل نیکولز مدل آمریکایی. “شما واقعا نمی. تمام کسانی که هزاران نفر که در پشت بام ها پس از ۹/۱۱? مانند دو وجود دارد. و “ما به هاوایی رفت و بررسی گواهی تولد (اوباما) و محققان باور آنچه که آنها را پیدا کند! نه هر چیزی وجود دارد وجود دارد. این نوع از چیزی.” 

برای روکش کردن، این است که مربی تیم ملی بسکتبال آمریکا کاملا انفجار شخصیت رئیس جمهور آمریکا — پویا غیر معمول است، به حداقل می گویند. 

پاپاویچ را flag-waving اعتبار بروید بسیار عمیق تر بیش از حد. 

همانطور که اشاره شد توسط نیکولز پس از اظهارات وی هفته گذشته، پاپاویچ فارغ التحصیل آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده که به خدمت پنج سال وظیفه فعال از سال ۱۹۷۰ است. او به ندرت مورد بحث خدمت سربازی خود را، اما سان آنتونیو اکسپرس اخبار برخی به زندگی قبلی خود را چند سال به عقب sleuthing. 

کر و پاپاویچ نه تنها مربیان ان بی را در تهمت. آنها قطعا آخرین چهره های بسکتبال حرفه ای برای انجام چنین کاری نخواهد بود. لوال دنگ ولی دوست — فعلی NBA بازیکن و گزارش درباره پناهنده اي كه نوشته شده پیام نمایش مشخصات عمومی مخالف ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه — آنها را دلیل صحبت. 

اینها مردم ورزش می دانم طرفداران برای سوء استفاده خود را در بسکتبال. اما آنها همچنین انسان است که به زندگی است که فراتر از ورزش رنگ خطوط جهان منجر شده است. 

بنابراین چرا باید ما انتظار آنها را به “چوب به ورزش، بیشتر از همه در زمان هایی از این”? 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *