خانه / اخبار روز / هنر برخی ها بالا بردن مطالبات مردم است/چشم و گوشمان به بیانات رهبری باشد
1651340

هنر برخی ها بالا بردن مطالبات مردم است/چشم و گوشمان به بیانات رهبری باشد

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۳۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۰۴
شناسه خبر: ۱۴۰۱۶۹۰

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت:هنر برخی ها بالا بردن مطالبات مردم و تشدید جنگ روانی دشمن بوده و عده ای هنوز در فضای رقابتی انتخابات هستند این در حالی است که باید در کنار همدیگر به ایجاد آرامش در جامعه کمک کنیم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا،آیت الله شیخ علی خاتمی امروز در دیدار اعضای شورای اداری استان زنجان با امام جمعه و استاندار زنجان،با اشاره به زندگی ساده شهیدان رجایی و باهنر،اظهار داشت: این دو شهید خیلی معمولی بوده و مسلمان عامل به دین و مدیران طراز اسلامی بودند.


امام جمعه زنجان با بیان اینکه سنگر نماز جمعه را تا کنون سنگر تسویه حساب سیاسی و جناحی ندانسته ام،افزود: در تریبون نماز جمعه نه کسی را بی جهت بالا برده ام و یا نه کسی را که نمی تواند از خود دفاع کند، تضعیف کرده ام،اگر چه گاهی داد و بیدادمان با برخی مدیران بالا رفته است.


امام جمعه زنجان بیان داشت:  روز اولی که نماز جمعه در زنجان خواندم گفتم امام جمعه را لیدر حزب نمی دانم، من خودم یک خطم و تنها معیارم ولی امر است. فکر می کنم خط امامت و ولایت را شناخته ام و دفترم نیز شعبه ای از دفتر مقام معظم رهبری است.


نماینده ولی فقیه با بیان اینکه امروز شرایط گله گذاری نیست و باید دست همدیگر را گرفته و چشم و گوشمان به بیانات مقام معظم رهبری باشد، افزود: ما مدیون شهدا هستیم و باید برای پاسداری از خون شهدا گام های مطلوبی را برداشت.


وی با گلایه از برخی رفتارها، گفت: هنر برخی ها بالا بردن مطالبات مردم و تشدید جنگ روانی دشمن بوده و عده ای هنوز در فضای رقابتی انتخابات هستند این در حالی است که باید در کنار همدیگر به ایجاد آرامش در جامعه کمک کنیم.


امام جمعه زنجان  افزود: ضروری است مدیران دستگاه های اجرایی برای کاهش هزینه های اضافی واحدهای مختلف را سرکشی کرده و نظارت های لازم را انجام داده و تصمیم گیری سریع و با دقت را در کارها انجام دهند.


 آیت الله خاتمی بخشی از گرانی ها را مربوط به جنگ روانی دشمن عنوان کرد و گفت:  به قول کارشناسان تنها ۳۰ درصد  مشکلات مربوط به عوامل خارجی است، استخدام یک هزار و ۲۰۰ کارشناس برای عملی کردن تحریم ها نشان از این دارد که دنیا با آمریکا همراه نیست و به همین دلیل وزیر خزانه داری آمریکا با همه شرکت هایی که با ایران رابطه داشتند ملاقات کرد و با تطمیع و تهدید فشارهای لازم را برای عدم همکاری با ایران انجام داد.


نماینده ولی فقیه در استان زنجان برضرورت امید آفرینی در جامعه تاکید کرد و گفت: مدیران باید در شرایط جنگی آمادگی لازم را داشته باشند و اگر کسی توانایی لازم را ندارد، خودش کنار بکشد.


 اسدالله درویش امیری در ادامه این مراسم،  با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یاران پاک و صادق نظام اسلامی، افزود: همه مدیران کمترین شناخت را از زندگی سراسر مقاومت، پاکی و درستی شهید رجایی  دارند.


درویش امیری با بیان اینکه همه زندگی شهید رجایی در راه اعتلای دفاع از حقوق ملت قبل و بعد از انقلاب اسلامی سپری شد، یادآور شد: چهار دیدار نزدیک با این شهید گرانقدر داشتم که به عمق تواضع و فروتنی وی پی بردم،این شهید اهل ریا و تظاهر نبود.


استاندار زنجان برضرورت معرفی شهید رجایی به نسل جوان تاکید کرد و گفت: جوانان باید بدانند چه کسانی خون خود را اهدا کردند تا انقلاب با صلابت ایستادگی کند.


وی با اشاره به اینکه ۱۲ دولت تا کنون در نظام اسلامی به قدرت رسیده اند، ادامه داد: همه دولت ها با رای مردم سرکار آمده و با مردم سالاری دینی نصب شده اند اگر چه عمر دولت های اول و دوم زیاد نبود اما مشی زندگی شهید رجایی الگویی برای مسئولان است.


درویش امیری گفت: در طول عمر همه دولت ها شاهد خدمات ارزنده ای در کشور بوده ایم و باید به دور از هیاهوی سیاسی و حزبی  پرونده دولت ها مورد توجه قرار گیرد.


این مقام مسئول با بیان اینکه مشکلاتی داریم و به مشکلات و اشتباهات معترف هستیم، افزود: می توانستیم کارهای بزرگتری را انجام دهیم اما اگر قرار باشد قضاوت صادقانه داشته باشیم توفیقات بزرگی را نظام اسلامی در کارنامه دارد،مورد توجه قرار گیرد.


درویش امیری ادامه داد: عده ای  جوری سخن می گویند که همه نظام، انقلاب و کشور را بدهکار می کنند، هر کاری که تا کنون انجام داده ایم، نوش جان مردم،اگر چه خیلی کارها نیز باید انجام می دادیم و نتوانستیم و به همین دلیل از مردم عذرخواهی می کنیم.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *