خانه / اخبار روز / نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است

نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۴۷
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
شناسه خبر: ۱۳۲۸۱۵۵

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم گفت: نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است امیدواریم در سایه تعامل و همکاری بیشتر مردم با پلیس شاهد تبدیل چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی نباشیم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داود مرادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم در گفت و گو با برگ زیتون، ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز خدمت ملت شریف ایران اسلامی بویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران از تعامل و همکاری شهروندان طارمی در راستای مشارکت در تأمین نظم و امنیت شهرستان تشکر کرد.


وی پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه سوری را مستلزم ارتقاء فرهنگ ایمنی دانست و افزود: شایسته است والدین برای مراقبت بیشتر در کنار فرزندان خود در این مراسم شرکت نمایند.


مرادی بیان کرد: نگاه پلیس به چهارشنبه آخر سال نگاه اجتماعی است گفتنی است حقوق فرهنگی و اجتماعی مردم قانونمند ایران بویژه شهروندان طارمی در سالهای اخیر به کاهش چشمگیر خسارات و حوادث چهارشبنه آخر سال منتهی شده است.


فرمانده نیروی انتظامی طارم با اشاره به ماده ۶۱۸ قانون مجازات اسلامی تصریح کرد: هرکس با هیاهو، جنجال، حلقات غیر متعارف، تعارض به افراد و حقوق دیگران مخل نظم و آرامش عمومی شود یا مردم را از فعالیت باز دارد برابر مقررات و قوانین مربوطه، نیروی انتظامی با اینگونه افراد بشدت و قاطعیت تمام برخورد خواهد شد.


وی اعلام کرد: اخلال کنندگان نظم و امنیت و حتی دستگیر شدگان در این ارتباط در ایام تعطیلات نوروزی در بازداشت بوده و نیز خودروهای مربوطه تا پایان روز ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۷ به پارکینگ های مربوطه انتقال خواهند یافت که تا پایان این ایام در توقیف خواهند بود.


مرادی ضمن توصیه به شهروندان طارمی بویژه خانواده های محترم اظهار داشت: امیدوارم ضمن همکاری و تعامل این عزیزان با نیروی انتظامی در برقراری و توسعه نظم و امنیت مواظب باشند خدا نخواسته چهارشنبه سوری به چهارشنبه سوزی مبدل نشود.


فرمانده نیروی انتظامی طارم یادآور شد: یک لحظه غفلت باعث یک عمر پشیمانی است چرا که بی احتیاطی بهار زندگی را خزان می کند بنابراین باید کاری کنیم تا حسرت سلامت از دست رفته را نخوریم و بدانیم پلیس همیشه در کنار مردم و خدمتگزار مردم خواهد بود.


وی در ادامه خطاب به شهروندان و امت حزب الله شهرستان طارم گفت: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در زمینه تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه خطرناک و آتش زا دارند در جهت همکاری بیشتر در توصیه امنیت پایدار در سطح شهرستان موارد را بلافاصله به فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع بدهند.


مرادی تصریح کرد: چنانچه انتقاد و پیشنهاد و یا گزارشی از روند عملکرد نیروی انتظامی شهرستان دارند به سامانه ۱۹۷ اطلاع دهند.


انتهای پیام/


 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *