خانه / اخبار خارجی / نوجوان به رهبری را به فضای اردوگاه ‘gutted پس از ورود ایالات متحده

نوجوان به رهبری را به فضای اردوگاه ‘gutted پس از ورود ایالات متحده

[ad_1]

را تکذیب کرد’ دانش آموز ۱۵ ساله قديريان پویا بود همه را برای رفتن به فضای اردوگاه در ایالات متحده با دبیرستان خود را که او را متوجه او نمی اخذ ویزا شدم. 

قديريان استرالیا اولین به شود محروم ویزا برای سفر در داخل ایالات متحده پس از آن رئیس جمهور ممنوع مهاجرت از هفت کشور مسلمان عمدتا گزارش شده است. در استرالیا متولد شد و استرالیا و ایران تابعیت دوگانه است «توسط تبار.”  

مستقر در ملبورن سال ۱۱ دانش آموز ۹ اخبار گفت او “درباره عدم توانایی برای دیدار واشنگتن و مرکز فضای & موشک آمریکا در آلاباما با کلاس های خود در مارس gutted شد”. 

ورود در کنسولگری ایالات متحده در ملبورن در تاریخ دوشنبه, قديريان گفت: چیز بسیار دلگیر شدم. “آنها کمی شوکه شده و نمی دانند چگونه آن را اداره کند. اخبار وحشتناک بودند گفتند:”او گفت: AAP با توجه به استحکام برشی پیوند. “آنها گفت: این اولین بار است که این اتفاق افتاده در سفارت استرالیا بود.” 

وی ادامه داد: “من در کنسولگری گریه و من به طور معمول نیست،” او می گوید. ” پدر من نیز چون او گفت “نگاه ما هیچ سابقه کیفری داشته ایم و ما هیچ کار اشتباهی انجام داده ام.” ناراحت شد”

مرکز فضای & موشک آمریکا است موزه و یادگیری تسهیلات یک بار شرح داده شده توسط فضانورد Garriott اوون به عنوان یک محل عالی برای “یادگیری درباره فضای شهر که فضا از همان ابتدا در آغوش است.” موسسه “فضای اردوگاه” برنامه شامل تمرینات، چالش ها و یادگیری فعالیت های طراحی شده برای ترویج علم ریاضی مهندسی حمل و نقل هوایی و اکتشاف. 

در سه شنبه، نخست وزیر استرالیا مالکوم Turnbull ساخته شده بیانیه ای قبل از خبرنگاران اطمینان استرالیایی که کسانی که از تابعیت دوگانه به ممنوعیت مهاجرت ایالات متحده جریان مورد نشود می. 

الفبای Turnbull بود تماس با مشاور امنیت ملی مغلوب ساختن پیشی جستن است و سفیر استرالیا در واشنگتن، جو هاکی که گفت استرالیایی معاف می شود. “ما تایید از کاخ سفید امروز صبح که دارندگان گذرنامه استرالیایی ها قادر خواهند بود به سفر به و از ایالات متحده در راه طبیعی دریافت کرده اند،” او گفت. “آنها توسط دستور اجرایی جدید بدون در نظر گرفتن اینکه شهروندان دو کشور دیگری هستند و یا که در آن که به دنیا آمدی تغییری ایجاد نخواهد شد.” 

وقتی خواسته نظر ویزا Ghadiarian مورد ممنوعیت به طور خاص، Turnbull گفت: “خوب، من که گزارش و البته ما همه حقایق که در آن منطقه نمی دانم دیده ام. اما توجه به اطمینان که امروز داده شده است که که مورد می تواند تجدید نظر ممکن است.”

نظر آموزش Turnbull قديريان گفت AAP با توجه به استحکام برشی پیوند، “اگر آن، آن بزرگ, شود” اضافه کردن “من نمی خواهم به سیاست… اگر فقط چی درست است و بنابراین دو اتباع استرالیا تأثیری نمی گذارد مالکوم Turnbull آن ساخته شده است، سپس که چیز خوبی به گمانم است.”

Ghadiarian را کنسولگری رد می آید پس از تهمت رئیس جمهور دستور اجرایی جمعه، مردم از کشورهای با اکثریت مسلمان ایران عراق، سوریه، سودان لیبی یمن و سومالی مانع ورود ایالات متحده

Mashable تا سفارت آمریکا را برای نظر تماس.  

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *