خانه / اخبار خارجی / نخست بیشتر آمریکایی تحت تهمت رئیس جمهور نگران هستند: چرا اینجا است

نخست بیشتر آمریکایی تحت تهمت رئیس جمهور نگران هستند: چرا اینجا است

[ad_1]

قوانین فدرال بهداشت جدید بدهد دولت ایالات متحده راه گریز بیشتری برای قرار دادن مردم در قرنطینه در شیوع — یک واقعیت است که به عنوان رئیس جمهور دونالد تهمت شروع مدت برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نگران.

مقررات منتشر شد در سابق پرزیدنت باراک اوباما روز گذشته کامل در دفتر، برای بهتر محافظت از مردم از بيماري هاي واگير دار مانند بگذارند یا ازدولت ایجاد شد. 

اما در دست اشتباه اقدامات ممکن است منجر به بازداشت های غیر ضروری و غیر منصفانه، بهداشت عمومی حقوقدانان نوشت: در جدید جدید نیویورک بار عملیات ed.

خود حدس و گمان ترسناک عمدتا طراحی شده است برای فشار سیاستگذاران به طلب کردن مردم علم متمرکز، مجرب — گماشتگان سیاسی — به سر آژانس های بهداشت عمومی کشور. در حالی که هیچ دلیلی برای ترس گسترده آمریکایی حق دور است، کارشناسان گفت Mashable که می خواهند مردم بدانید که فقط آنچه را در مخاطره در دولت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.  

بنابراین، قوانین چیست؟

قوانین قرنطینه جدید نمی گسترش اقتدار مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) — تنها کنگره انجام دهد. 

سی دی سی گفته Mashable مقررات نمی خواهد تغییر شیوه فعلی این سازمان برای پاسخ به بحران بهداشت عمومی. اما اقدامات کردن طیف گسترده تر از اقدامات آژانس می تواند طلسم. 

به عنوان مثال، سی دی سی سفر بین ایالتی در طول بحران بهداشت محدود می توانید. 

-img کلاس = “” نام اعتباری داده = “AP عکس/جروم تاخیر
” داده-اعتباری-ارائه دهنده = “نوع سفارشی” شرح داده = “دختر جوان به آمبولانس پس از نشان دادن نشانه ای از عفونت Ebola در دهکده از فریمن رزرو، لیبریا، ۳۰ یدلایمخیرات ۲۰۱۴ گرفته شده است.” عنوان = “دختر جوان به آمبولانس پس از نشان دادن نشانه ای از عفونت Ebola در روستای رزرو فریمن گرفته شده است , Liberia, Sept. 30, 2014.” src=”http://i.amz.mshcdn.com/UHjmrQzKR1Oifc8ZwXq30qXuzwU=/fit-in/1200×9600/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360707%2F3a3f9d22-6488-464b-8dd6-3428c00ed096.jpg” alt=”A young girl is taken to an ambulance after showing signs of the Ebola infection in the village of Freeman Reserve, Liberia, Sept. 30, 2014.” data-fragment=”m!44b1″ data-image=”http://i.amz.mshcdn.com/pJZWMYOO3iHWwTjosBLttLMCfm8=/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360707%2F3a3f9d22-6488-464b-8dd6-3428c00ed096.jpg” data-micro=”1″/>

A young girl is taken to an ambulance after showing signs of the Ebola عفونت در روستا از فریمن رزرو، لیبریا، ۳۰ یدلایمخیرات ۲۰۱۴٫

تصویر: عکس AP/جروم تاخیر

تا به حال، دولت و دولت های محلی مسئول آمریکایی برای محافظت از ساکنان محلی از بیماری های تحمیل شده است. سی دی سی عمدتا در مرز ایالات متحده, جایی که آن نمایش فیلم بهداشت از مهاجران و یا در مناطق ویژه مانند فرودگاه ها، جایی که آن نمایش مسافران در شیوع بیماری مانند بحران Ebola 2014 انجام است. 

سی دی سی منتشر حاکمیت، قرنطینه نهایی در تاریخ ۱۹ ژانویه پایان دادن به ارزش بیش از یک دهه از بحث درباره این موضوع. قوانین اثر در تاریخ ۲۱ فوریه را. 

چه مشکل است?

قوانین فدرال قرنطینه نیست مسئله نفسه، گفت: اسکات Burris که قانون بهداشت عمومی برنامه تحقیقاتی در دانشگاه تمپل در فیلادلفیا هدایت.

ماده که پیاده سازی این قوانین که کارشناسان بهداشت عمومی نگران است.

در بار اپوس-اد Burris وکلای دیگر که دولت تهمت بالقوه قوانین بازداشت توسط مردم صرفا به دنبال قوی در طول بحران را بازداشت سوء استفاده می تواند استدلال و — حتی اگر چنین تصمیمات لازم پزشکی نیست.

“قطعا وجود دارد فشار بر رهبران صحت عمل که می رسد اطمینان بخش است، از جمله بالقوه کسی قفل کردن که نباید قفل شده،” Burris Mashable در مصاحبه ای گفت:.

خود تهمت پاسخ به مسائل بهداشت عمومی باید تمایل به ساقه از واکنش های احساسی و شواهد علمی نیست.

در سال ۲۰۱۴ او خواست دولت به ممنوعیت پروازهای همه از “Ebola آلوده کشور” متوقف “طاعون” از داخل مرزهای ایالات متحده گسترش که اصلا فکر نمیکردم که کارشناسان پزشکی مورد نیاز است. در مبارزات انتخاباتی در سال ۲۰۱۵ او به اشتباه متهم به مهاجران مکزیکی از آوردن “بیماری های عفونت های فوق العاده ای” در سراسر مرز.

-img کلاس = “” نام اعتبار داده = “AP عکس/ادواردو Verdugo
” داده-اعتباری-ارائه دهنده = “نوع سفارشی” شرح داده = “نشانه هایی که به زبان اسپانیایی”هیچ بیشتر جنگ,””هیچ بیشتر تبعید”و”هیچ نژادپرستی.”آویزان از نرده های جلوی سفارت آمریکا در طول راهپیمایی علیه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مکزیکو سیتی ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷ بخوانید.” عنوان = “علائم است که به زبان اسپانیایی”هیچ بیشتر جنگ ,” “No more deportations” and “No racism.” hang from a fence in front of the U.S. Embassy, during a march against U.S. President Donald Trump in Mexico City, Jan. 20, 2017.” src=”http://i.amz.mshcdn.com/JiLAKvNTT8C248MVtT7XoCwGtG0=/fit-in/1200×9600/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360726%2Fbcbe673f-a142-4637-b44b-80d8f42dbde2.jpg” alt=”Signs that read in Spanish “No more wars,” “No more deportations” and “No racism.” hang from a fence in front of the U.S. Embassy ، در طول راهپیمایی علیه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مکزیکو سیتی, ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷٫ “قطعه داده =” م! dca9 “داده های تصویر =”http://i.amz.mshcdn.com/fyRP8ddDNJ4HHCzdLJvaLoF9HI8=/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360726%2Fbcbe673f-a142-4637-b44b-80d8f42dbde2.jpg”داده میکرو =”۱″/ >

نشانه هایی است که به زبان اسپانیایی”هیچ بیشتر جنگ,””هیچ بیشتر تبعید”و”هیچ نژادپرستی.”آویزان از نرده های جلوی سفارت آمریکا در طول راهپیمایی علیه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مکزیکو سیتی , ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷٫

عکس: AP عکس/ادواردو Verdugo

“دولت باید قادر به حفظ بهداشت عمومی اما نه آنها در حال رفتن به حفظ بهداشت عمومی اگر این قدرت به شیوه مبتنی بر ترس پراکنی، مخالف علم، استفاده می شود” وندی Parmet گفت که اسحق اپوس-اد بار و هدایت برنامه بهداشت سیاست و قانون دانشگاه نورث ایسترن بوستون.

Mashable خواسته CDC به اظهار نظر در مورد نگرانی که مقامات فدرال مقررات جدید بر اساس سیاست و ترس هنوز شواهدی از بیماری درخواست می تواند. سخنگوی از طریق ایمیل پاسخ:

همراهی با فعلی CDC عمل قانون نهایی مطابق با اصول علمی و بهترین شیوه برای حفظ بهداشت عمومی است. سی دی سی صدق می کند این شیوه با استفاده از وسايل کم محدود در دسترس. انزوا و یا قرنطینه طول می کشد تنها زمانی که لازم برای محافظت از مردم با ارائه (۱) مداخله بهداشت عمومی و یا پیشنهاد (مانند داوطلبانه تست یا دارو درمان، به عنوان مناسب و با رضایت آگاهانه بیمار) و (۲) تضمین میکند که افراد تحت دستورات بهداشت عمومی فدرال آلوده نیست یا اگر که آنها هم قادر به گسترش بیماری مسری quarantinable دیگران قرار دهد.

ما چكار بايد شود؟

برای Burris Parmet و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی پاسخ روشن است: سیاست گذاران باید تعیین رهبر CDC با تجربه عمیق و دانش علمی جامد و دفع کننده کاهش بودجه است که توانایی این سازمان برای پاسخ در بحران را تضعیف خواهد.

“ما واقعا علاقه مند به هنگام بازدید بعدی بحران CDC منابع و کارشناسان است که باید در پاسخ بر اساس شواهد واقعی و علم و نه بر اساس ترس عمومی و سیاست است که اطمینان داریم” گفت: کایل ادواردز، دکترا در پزشکی عمومی از دانشگاه آکسفورد است، که در دانشکده حقوق دانشگاه ییل تحصیل ، اپوس-اد نویسنده سرب بود.

-img کلاس = “” نام اعتباری داده = “تام ویلیامز/CQ تماس رول از طریق ap تصاویر
” داده-اعتباری-ارائه دهنده = “نوع سفارشی” شرح داده = “عطف تام قیمت تحقیق گالیم نامزد وزیر بهداشت و خدمات انسانی وارد به او کمیته مالی سنا تأیید دادرسی در واشنگتن، ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷٫” عنوان = “وارد عطف تام قیمت تحقیق گالیم نامزد وزیر بهداشت و خدمات انسانی به کمیته مالی سنا تایید شنوایی خود را در واشنگتن , Jan. 24, 2017.” src=”http://i.amz.mshcdn.com/L4NEvSV6ngaueu7IiT7pzpLpJeE=/fit-in/1200×9600/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360729%2Feefd83d5-13cc-467d-a878-94164fa91b32.jpg” alt=”Rep. Tom Price, R-Ga., nominee for Health and Human Services secretary, arrives to his Senate Finance Committee confirmation hearing in Washington, Jan. 24, 2017.” data-fragment=”m!ba9e” data-image=”http://i.amz.mshcdn.com/bG4zQR32WHF1_WfZWkXxPRLqtIs=/https%3A%2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage%2F360729%2Feefd83d5-13cc-467d-a878-94164fa91b32.jpg” data-micro=”1″/>

Rep. Tom Price ، R گالیم نامزد وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای خود کمیته مالی سنا تایید شنوایی در واشنگتن، ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ می رسد.

تصویر: تام ویلیامز/CQ تماس رول از طریق تصاویر ap

انتخاب تهمت را برای وزیر بهداشت، نماینده تام قیمت گرجستان، انتصاب CDC اگر تایید نظارت خواهد بود. جراح ارتوپد و مدت شش جمهوری خواه کنگره شنوایی دوم تایید سنا روز سه شنبه با آن روبرو.

Burris گفت که با وجود نگرانی های خود را مورد تهمت او “شانس” به presid می خواستم بهحلق و وزیر بهداشت آینده خود را.

«من اصرار دارم دولت تهمت حاصل جهان بزرگترین بهداشت عمومی آژانس جهان بزرگترین رهبر صحت اجرای آن است»، او گفت.

پاداش: لحظه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *