خانه / اخبار خارجی / نادر سراسر کشور سرد ضربه محکم و ناگهانی به حلقه در سال جدید در سراسر U.S.

نادر سراسر کشور سرد ضربه محکم و ناگهانی به حلقه در سال جدید در سراسر U.S.

[ad_1]

By Jan. 7, nearly all of the lower 48 states will be colder than average (blue and green shading).
۷ ژانویه تقریبا تمام کاهش ۴۸ ایالت سردتر از متوسط (آبی و سبز سایه) خواهند بود.

تصویر: آنالیز weatherbell

۲۰۱۷ ژانویه ۲۰۰۸ شروع خواهد شد غیر منتظره ای در سراسر کل کمتر ۴۸ دولت، در غیر منتظره ای گسترده و شدید سرد ضربه محکم و ناگهانی سرد. هوا بسیار سرد با احتمالا تا ۱۵ ایالات دیدن فارنهایت زیر صفر درجه حرارت در زمان شروع خواهد شد در اقیانوس آرام شمال غربی، شمال دشت و غرب میانه بالا و سپس حرارت سمت شرق مانند آب و هوا حرکت آهسته قطار خراب.

درجه حرارت داشته باشد ۱۰ تا ۳۰ درجه فارنهایت زیر متوسط برای این وقت سال سراسر ۵ ژانویه با سخت ترین ایالات ضربه شروع — داکوتای شمالی و مینه سوتا و مونتانا — احتمالا دیدن درجه حرارت زیر صفر برای چند روز تعطیلات آخر هفته بعدی ماندن. 

هسته قطب شمال هوا در شمال رشته کوه های راکی و اقیانوس آرام شمال غربی و غرب میانه، که در آن درجه حرارت به سختی افزایش بالای صفر در طول روز در شیکاگو مینیاپولیس پردازنده Moines و بیلینگز بالا در قفل شده باقی می ماند. 

7-day snowfall projection from the European model on Sat., showing heavy snow in the West.

۷ روز بارش طرح از مدل اروپایی در برنامه، نمایش سنگین برف در غرب.

تصویر: آنالیز weatherbell

نقاط سرد معمولی، مانند اینترنشنال فالز، مینه سوتا و پارک ملی یلوستون در مونتانا حرارت پایین رتبهٔ نزدیک منهای ۲۰ درجه فارنهایت یک شبه در ژانویه ۶ یا ۷ مراجعه کنید می تواند. 

سرد جنوب و شرق در اواخر هفته، رسیدن به سواحل خلیج فارس و شهرهای بزرگ در امتداد سواحل شرقی در زمان برای تعطیلات آخر هفته کامل اول سال رفت و برگشت. تنها استثنا در هوای سرد — و بهترین خود عکاسی در تعطیلات آب و هوای گرم نقطه برای هفته — فلوریدا است. 

درجه حرارت را شده در حال اجرا هست بالاتر از حد متوسط برای زمستان تا کنون و که نگاه کند به احتمال زیاد تغییر در هر زمان به زودی. 

Upper level winds will drive Arctic air into the lower 48 states, with direction of airflow annotated with blue arrows.

بالا سطح باد خواهد شد درایو قطب شمال هوا به کمتر ۴۸ دولت، با جهت جریان هوا با فلش آبی مشخص می شود.

تصویر: آنالیز weatherbell

محدوده جغرافیایی این شیوع سرد همراه با شدت آن هستند هر دو قابل توجه است.

با توجه به چشم انداز آب و هوا از سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA)، نوار عظیمی از کشور احتمال ۹۰ درصد زیر متوسط درجه حرارت در طول روز بعد ۶ تا ۱۰ است. 

در صدای جیر جیر برایان Brettschneider climatologist در دانشگاه آلاسکا در فیربنکس، گفت که این بزرگترین منطقه در ۱۵ سال سابقه از اين ديدگاه است.  

گسترده سایه آبی تیره بر روی نقشه نشان می دهد که پايتخت است اعتماد به نفس بالا از زیر متوسط درجه حرارت بسیار پایین تر ۴۸ دولت. (آن نشان نمی دهد که دقیقا چگونه سرد درجه حرارت هنگامی که خواهد در مقایسه با متوسط.)

سیستم های طوفان چند شیوع این هوای سرد، آزادسازی برف در شمال غربی اقیانوس آرام و کوه های شمال کالیفرنیا ارائه برف بیشتر به اسکی بازان در نقاط رشته کوه های راکی و بالقوه تخم ریزی طوفان زمستانی در امتداد ساحل شرقی در تاریخ ژانویه ۶ و ۷ را همراهی خواهند کرد. 

علت هوای سرد کمانش بزرگ جریان جت است که قطب شمال هوا southward از سیبری و شمال کانادا در پاسخ به باد های سطح بالا در اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس اطلس شمالی کارگردانی است. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *