خانه / اخبار خارجی / مغلوب ساختن پیشی جستن در وب سایت جدید کاخ سفید شامل قصد کشتن مقررات آب و هوا

مغلوب ساختن پیشی جستن در وب سایت جدید کاخ سفید شامل قصد کشتن مقررات آب و هوا

[ad_1]

کردن با وب سایت کاخ سفید قدیمی و با جدید. 

گذار به تهمت تارنمای کاخ سفید، دولت اثبات شده است به خصوص برای آب و هوای نامطلوب تغییر طرفداران. 

روز جمعه در دولت اوباما در کاخ سفید وب سایت که شامل صفحات بسیاری از تغییرات آب و هوایی و برنامه ای برای مبارزه با آن، به یک وب سایت دارای دستور کار رئیس جمهور دونالد تهمت تغییر بود. تمام صفحات مربوط به آب و هوا از وب سایت جدید هستند. 

در عوض، برجسته در بالای لیست شماره “آمریکا اولین انرژی طرح،” که مذاکرات در مورد نیاز به رول مقررات گسترده آب باراک اوباما رئیس جمهور سابق معروف به طرح اقدام آب و هوا است.

ایالات وب سایت از چه تهمت در مبارزات انتخاباتی بود. یعنی تاکید مجدد بر به شدت آلوده کردن سوخت های فسیلی و تلاش های هماهنگ برای از بین بردن بسیاری از دستاوردهای دولت اوباما آب و هوا.

می گوید “برای بیش از حد طولانی ما بازگشت با مقررات شدیدی در صنعت انرژی ما برگزار شده است،” وب سایت. 

“رئیس جمهور تهمت به حذف سیاست های مضر و غیر ضروری مانند طرح اقدام آب و هوا و آب حکومت ایالات متحده متعهد است. بلند کردن این محدودیت ها تا حد زیادی کارگران آمریکایی دستمزد توسط بیش از ۳۰ میلیارد دلار افزایش بیش از ۷ سال آینده کمک خواهد کرد.”

“سیاست انرژی صوتی به آغاز می شود با به رسمیت شناختن که داریم ذخایر گسترده بکر انرژی داخلی اینجا در امریکا،” ایالات سایت. 

این طرح شامل زغال سنگ و گاز طبیعی و نفت اما انرژی های تجدید پذیر به ذکر است، چیزی که نمی رفت با محیط زیست خود خسته شده اید. 

“با هیچ اشاره ای به انرژی های تجدید پذیر، طرح انرژی کثیف این اقتصاد انرژی پاک است که بسیار حیاتی برای ایجاد شغل و مبارزه با تغییر آب و هوا را نادیده می گیرد. Tiernan Sittenfeld، رئيس جمهور معاون ارشد امور دولت در لیگ از حفاظت از رای دهندگان در بیانیه ای گفت: این راه اظهار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آغاز دوران ریاست جمهوری اش است”.  

دولت اوباما در ایالات متحده متعهد به کاهش گازهای گلخانه ای توسط ۲۵ تا ۲۸ درصد زیر سطح ۲۰۰۵ تا سال ۲۰۲۰، تا حد زیادی از طریق ترکیبی از مقررات سازمان حفاظت محیط زیست از نیروگاه تولید گازهای گلخانه ای، افزایش استفاده از تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و انرژی باد و بازنشستگی از قدیمی تر ، آلوده تر سوزاندن زغال سنگ برق ایستگاه. 

(اگر شما کنجکاو صفحات مربوط به آب و هوا چند تا به حال اوباما در سایت کاخ سفید خود را، شما آرشیو نسخه را در اینجا مطالعه کردن می تواند.)

در حالی که کاخ سفید است اکثر مراجع به تغییر آب و هوا scrubbed از آن وب سایت جدید سازمان های فدرال در امر پژوهش تغییر آب و هوا مانند ناسا، هنوز گسترده وب سایت های اختصاص داده شده به تغییرات آب و هوایی با وجود دگرگونی در دولت است. 

در همان زمان به عنوان جدید وب سایت کاخ سفید بیداد در رسانه های اجتماعی و زیست محیطی جامعه باعث شد اخبار گزارش گردش جمعه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تغییر آب و هوا به محض این که این آخر هفته اقدام ممکن است. 

اخبار بلومبرگ گزارش جمعه که مشاوران تهمت را به دستورالعمل های اوباما که دولت فدرال شامل تغییرات آب و هوایی که با توجه به پروژه های زیربنایی خنثی هل دادن او است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دستور اجرایی تعلیق متریک حیاتی شناخته شده به عنوان اجتماعی هزینه از کربن است که کمک می کند تا مقامات فدرال وزن خطرات آب و هوایی هر پروژه مانند خط لوله نفت جدید ثبت نام ممکن است. 

در نهایت، با توجه به بلومبرگ ، مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای تایید کیستون خیلی بزرگ خط لوله، که اوباما، با در نظر گرفتن بررسی قدرت دور از وزارت امور خارجه رد حرکت ممکن است. 

گزارش می گوید این دستورات اجرایی می تواند آمده اوایل این آخر هفته.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *