خانه / اخبار روز / مسیرهای جایگزین اطراف سه راهی آدران افزایش می‌یابند

مسیرهای جایگزین اطراف سه راهی آدران افزایش می‌یابند

[ad_1]


ساعت: ۲۱:۵۳
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۲
شناسه خبر: ۱۲۵۶۸۲۱

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: مجموعه مدیریت شهری نسبت به افزایش مسیرهای جایگزین اطراف پروژه زیرگذر سه راهی آدران توجه ویژه‌ای دارد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا عرب سرپرست شهرداری شهرگلستان در گفت‌و گو باخبرنگار بهارستانه باتاکید بر عنایت مجموعه مدیریت شهری نسبت به مشکلات عبور و مرور رانندگان گلستانی، تصریح کرد: خیابان پوشش در راستای افزایش معابر جایگزین مسیر شهرستان رباط کریم به شهرگلستان در جاده ساوه و پروژه زیرگذر سه راهی آدران بازگشایی می شود.


وی در ادامه با اشاره به جزئیات انجام این پروژه، اظهار داشت: در تلاش هستیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعریض خیابان پوشش را به اتمام برسانیم تا تردد شهروندان محله قلعه‌میر به سمت جاده ساوه و بلعکس مرتفع شود تا مشکلات ترافیکی ورودی قلعه‌میر تا حد امکان رفع شود.


علیرضا عرب همچنین به مشکلات خیابان پوشش و وردی شهرک قلعه‌میر در سه راهی آدران اشاره کرد و تبیین کرد: طرح تعریض این خیابان به‌منظور سهولت تردد شهروندان، روان سازی و کاهش بار ترافیکی در دستور کار شهرداری شهرگلستان قرار گرفته است که در گذشته این معبر مسدود شده بود.


وی در رابطه با دلیل مسدود شدن خیابان پوشش، تاکید داشت: قسمت ورودی این خیابان دو متر عرض داشت و با نخاله‌ریزی غیرمجاز، مشکلات تردد برای شهروندان ایجاد نموده بود که با تلاش مجموعه شهرداری و مصوبات شورای اسلامی شهرگلستان این معبر با عقب نشینی ۹ متری یک ملک تعریض و مجدداً بازگشایی شد.


سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه مسیرهای جایگزین در اطراف پروژه زیرگذر سه راهی آدران ایجاده شده است، افزود: با بازگشایی این معبر شهروندانی که قصد سفر به گلستان و رباط کریم را دارند می توانند به آسانی از معبر عبور نموده و وارد اتوبان آیت الله سعیدی (جاده ساوه) شوند.


انتهای پیام/ م

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *