خانه / اخبار روز / لزوم تحقق شعار "هر ایرانی یک مهارت"

لزوم تحقق شعار "هر ایرانی یک مهارت"

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۴۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
شناسه خبر: ۱۱۵۹۱۶۳

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه هفته‌ای که در آن قرار داریم هفته ترویج مهارت ها و آموزش های فنی و حرفه است امیدواریم که شعار “هر ایرانی یک مهارت” را محقق سازیم و به مهارت‌های فنی و حرفه‌ای رو کنیم و آموزش های لازم را فرا بگیریم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود تقی پور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی پیرغار اظهار کرد: خرسندیم که توانستیم در نمایشگاه دستاوردهای هنری کارآموزان آموزشگاه‌های  آزاد شهرستان فارسان که زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت دارند حضور پیدا کنیم و از دستاوردهای این عزیزان بازدید کنیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه هفته‌ای که در آن قرار داریم هفته ترویج مهارت ها و آموزش های فنی و حرفه است امیدواریم که شعار “هر ایرانی یک مهارت” را محقق سازیم و به مهارت‌های فنی و حرفه‌ای رو کنیم و آموزش های لازم را فرا بگیریم.

تقی پور اظهار داشت: در هفته ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ۶ مرداد به نام روز کارآفرینی و ترویج مهارت‌های  فنی و حرفه‌ای نام‌گذاری شده است که امیدواریم در این راستا قدم‌های مثبت برداریم و به ترویج مهارت‌ها کمک کنیم و این روز را خدمت مروجین این مهارت‌ها تبریک عرض می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه  دستاوردهای هنری  بالغ‌بر ۱۰۰۰ اثر درقالب حوزه‌های مختلف در بخش آزاد و دولتی به معرض دید علاقه‌مندان  گذاشته‌شده است و از همه عزیزان و علاقه‌مندان به  این هنرها  دعوت می‌شود از این مهارت‌ها دیدن و شعار هر ایرانی یک مهارت را محقق سازند و در اولویت قرار دهند.

علی انصاری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان در آستانه ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای نیز ضمن تبریک این روز خجسته از تلاش همه کارکنان  فنی و حرفه‌ای شهرستان فارسان تشکر و قدردانی نمود.

وی ضمن ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه مرکز فارسان در بخش‌های مختلف از طرح‌های قابل‌اجرا در شهرستان همچون طرح روستای بدون بیکار در فیل آباد و کران، کارآموزی در محیط واقعی کار، تشکیل شورای مهارت شهرستان خبر داد.

 

 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *