خانه / اخبار خارجی / فیس بوک ساخت است تغییر فوری و گسترده ‘روند مباحث”

فیس بوک ساخت است تغییر فوری و گسترده ‘روند مباحث”

[ad_1]

فیس بوک است نورد تغییر عمده به آن بخش”روند مباحث”است که هر کس که در ایالات متحده منجر شود همان داستان اخبار, که باید تبدیل به timelier و چند خط در با اخبار لحظه ای از دیدن — و هم کمی به”اخبار جعلی.”

فیس بوک را سیستم خودکار را در حال حاضر را انتخاب کنید که مقالات به براساس نظرسنجی گسترده تر از آنچه رسانه ها پوشش است، و همچنین که داستان به ویژه طنین انداز با خوانندگان و ترغیب پوشش اضافی. تغییر می تواند کمک به ساقه جزر و مد از گمراه کننده داستان — که بعضی از آنها ظاهر در اكشن — با تکیه بیشتر بر آنچه رسانه های متعدد، به جای تمرکز بر روی پست های فردی است که نامزدی تولید گزارش هستند.

انتخاب داستان ها نیز به حساب ترجیح شخصی را ندارد — قدم بزرگ برای فیس بوک است که تقریبا به طور کامل شخصی سازی برای همه چیز کاربران متکی است در شبکه های اجتماعی خود را مشاهده کنید. داستان در اكشن همچنین عناوین به طور مستقیم از ناشران قابلیت. 

فیس بوک را مخاطبان گسترده و ظهور به عنوان رفتن به منبع برای اخبار تغییر می کند بسیار مهم است، به عنوان میلیونها نفر از مردم در ایالات متحده، هم دید همان داستان اخبار در شبکه های اجتماعی نسخه رومیزی — از جمله خبرها از اخبار خاص این رسانه ها.

تغییرات به اثر روز چهارشنبه اما تنها در ایالات متحده در حال حاضر آغاز خواهد شد و بیش از چند هفته بعد خواهد شد نورد.

سرفصل نیز تغییر جدید است به اكشن، که می تواند را که کمی جعبه قطعه ناگهان بسیار ارزشمند دیجیتال املاک و مستغلات. فیس بوک اعلام کرد که آن را به حساب انواع داستان نامزدی نامزدی ناشر و اگر دیگر ناشران به آن مقاله پیوند می آورد. روند قبلا کلمات کلیدی که در یابیم عناوین هنگامی که کلیک و یا بیش از با ماوس hovered موجود بود.

بخش نیز ممکن است سریعتر به سطح اخبار. در واقع اكشن چیزی از شهرت وحشتناکی با زمان واقعی اخبار خوب بودن منظور. فیس بوک آن در حال حاضر آغاز خواهد شد در نظر گرفتن چگونه بسیاری از ناشران در همان موضوع تصمیم بگیرند که آیا داستان است ارزش قرار دادن در اكشن, به جای نگاه کردن به نامزدی اطراف فرد ارسال کنيد

را تغییرات و تاثیر در چهارشنبه اشتراک را تغییر نمی دهد.

خواهد شد Cathcart معاون مدیریت محصول نوشت در اعلام تغییرات حاصل پاسخ کاربر بود.

ما گوش دادن به انتقادات مردم و بهبود به منظور ارائه یک تجربه ارزشمند اكشن را ادامه خواهد داد”، او نوشت.

اكشن شده است از جمله ویژگی های فیس بوک را ترین آمریکا از زمان شکست Gizmodo داستان وی از سوی مامورین که بعضی از سردبیران بخش انسان است (که از این روند حذف شده اند) حال رسانه های محافظه کار در انتخاب چه داستان ها و نشریات برای ترویج downplayed. 

داستان ایجاد سردرد عظیم برای فیس بوک با مدیر عامل مارک زوکربرگ رفتن تا آنجا که ملاقات با برخی از رهبران محافظه کار به آنها اطمینان می دهم که این شرکت به عنوان آنها انباشته نیست. 

هر چند تیم بررسی کیفیت در محل باقی می ماند پس از آن، فیس بوک از عنصر انسانی از اكشن, حذف. آنها هنوز هم بخشی از سیستم جدید باشد.

پاداش: چگونه برای فیس بوک زندگی مانند یک حرفه ای

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *