خانه / اخبار خارجی / سازمان دیده بان مشاهیر جمع آوری پول برای عدالت اجتماعی در روز افتتاح “عشق-A-مراسم”

سازمان دیده بان مشاهیر جمع آوری پول برای عدالت اجتماعی در روز افتتاح “عشق-A-مراسم”

[ad_1]

در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جواد برخوردار جشن روز افتتاح در او چند ساعت اول به عنوان رئیس ۴۵ آمریکا ده ها تن از مشاهیر و فعالان گرفتن به فیس بوک زنده–و اقدام.

عشق–مراسم، صورتحساب به عنوان نخستین فیس بوک زنده “telethon،” است وقوع رویداد زندگی می کنند star-studded, سه ساعت جمعه در تلاش به منظور بالا بردن $۵۰۰،۰۰۰ سه سازمان عدالت اجتماعی.

مشهور تر از ۴۰ Rashida جونز و جوزف گوردون لویت و Ilana گلیزر در حال پیوستن به میزبان Friedlander یهودا برای counterprogramming روز افتتاح برای حمایت از آیتالله والدین طراحی شده و Earthjustice. کارمندان برتر و فعالان از هر سازمان نیز بخشی را خواهد شد.

بینندگان می تواند لحن برای فیس بوک زندگی (جاسازی شده در زیر، از طریق رسانه ها شریک Upworthy) از ۱۲:۳۰ بعد از ظهر تا ۳:۳۰ همکاران. آنها می توانند فعالیت های سرگرم کننده در آشکار شدن، کارشناسان سئوالات در سازمان دیده بان زمان واقعی، و کمک به هر یک از سه موسسات خیریه از طریق Crowdrise در DonateToLove.com.

سازمان دهنده را برای شرکت در “نتیجه انتخابات را دیدم و دیدم که بسیاری از مردم به دنبال چیزی برای انجام،” الکس Godin گفت Mashable مورد ریشه های عشق-A-مراسم است. “من می خواستم برای پیدا کردن یک راه عملی برای حفظ کشور ما. و از آنچه من تو را دیدم این موسسات خیریه سه… واقعا نیاز به کمک ما. و این فرصتی برای کمک است.”

“من می خواستم برای پیدا کردن یک راه عملی برای حفاظت از کشور ما است.”

سه سازمان تمرکز به حقوق مدنی و حقوق باروری و تغییرات آب و هوایی — سه موضوع داغ دکمه در طول مبارزات انتخاباتی تهمت است و مسائل بسیاری از مردم از ترس بدتر در طول دولت او خواهد شد.

Godin، همراه با همکاری سازمان سام Koppelman و گروهی از تولید کنندگان و سردبیران، گفت: آنها ام هم این رویداد تقریبا در هیچ زمان. یهودا Friedlander، به عنوان مثال، که به طور منظم شامل مباحث عدالت اجتماعی در عمل کمدی خود را، فقط به عشق-A-مراسم هفته گذشته میزبان در امضا.

“من یهودا سال ایستاده است، و او برخی از کار ترین اجتماعی آگاهانه هر طنز در نیویورک و واقعا در این کشور دیده بود” گفت: Koppelman که قبلا به عنوان استراتژیست محتوای دیجیتال برای مبارزات انتخاباتی هیلاری کلینتون مشغول به کار.

“کسی است که مذاکرات در مورد تعصب نژادی با صراحت او است. او راه های که در آن آمریکا آرمان که بر اساس آن تاسیس شد زندگی نمی کند تا به رسمیت می شناسد. و او با شخصیت او را فوق العاده سرگرم کننده و وضوح این ذهن است که مردم تا چند کار،”او گفت.

Friedlander گفت که برای شش سال گذشته او عمل سیاست داخلی و خارجی و همچنین استثناگرایی آمریکایی satirized است. او در فعالیت به طور منظم شرکت در اعتراضات و تظاهرات، مشغول است و تابستان گذشته به او ملحق شده طنز همکار Baratunde Thurston در بروکلین تاریخی جامعه برای بحث در مورد امتیاز سفید.

“بسیاری از مردم در این کشور فکر دموکراسی رای هر چهار سال یک بار،” Friedlander گفت Mashable . “و واقعا نمی باشد. این گرفتن وجود دارد هر روز و همیشه فعال شود.”

“این است که دموکراسی است — این همه صحبت کردن است.”

او گفت: همه باید صحبت کردن در مورد دولت، قوانین و فرایند سیاسی و معترض که بخشی از آنچه شما را قرار است.

“این است که دموکراسی است. این همه صحبت کردن، “او گفت.

عشق-A-مراسم شیپور خاموشی را که گرد هم آوردن افراد مشهور فعالان و مردم هر روز به بحث در مورد این موضوع مهم و مقابله با تهدیدات به آزادی های مدنی در امریکا تهمت است.

Freidlander گفت او امیدوار است آن را ایجاد انگیزه بسیاری از مردم به اقدام.

“آن سخت است به توجه به سیاست است. کارهای زیادی طول می کشد و آن را به عنوان مردم مشغول هستند. اما مردم باید برای تحقق بخشیدن به آنها می تواند تفاوت و نا امید کننده در مورد آن احساس. این سازمان می تواند تمام جنبه های مختلفی چیزهای خوب را برای مردم فراهم و حفاظت از حقوق خود”او گفت.

هدف نهایی این است که افزایش حداقل $۵۰۰،۰۰۰٫ عشق یک Thon است فقط یک وسیله نقلیه برای کمکهای مالی و درآمد حاصل از هر مصرف نمی.

گفت: “امیدوارم مردم اطلاعات که کار خوب و اهدا به موسسات خیریه چیزی است که احساس بزرگ و راه مولد برای مبارزه برای علل در ايمان است” Koppelman.

“و امیدوارم آنها همچنان به کمک و حمایت از این علل باور نکردنی بیش از چهار سال آینده و فراتر از آن.”

پاداش: اوباما عاطفی لحظه خداحافظی امواج به D.C.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *