خانه / اخبار روز / ساخت ۳ مدرسه در شهرستان چرام رشد فیزیکی ۹۰ درصدی دارند

ساخت ۳ مدرسه در شهرستان چرام رشد فیزیکی ۹۰ درصدی دارند

[ad_1]


ساعت: ۱۸:۵۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
شناسه خبر: ۱۳۶۰۱۳۴

رئیس آموزش و پرورش چرام گفت: ۳مدرسه شامل مدارس روستای دمدره، متوسطه اول سادات و همچنین مدرسه کوثر در شهر چرام بالای نود درصد رشد فیزیکی دارند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  چرام،صدرالله عزیزی رئیس آموزش و پرورش چرام در جشن بزرگ گرامیداشت مقام معلم این شهرستان به تشریح عملکرد یکسال گذشته آموزش و پرورش چرام پرداخت و در خصوص فعالیت های عمرانی بیان کرد:در سالی که گذشت، ۳فضای آموزشی پیش ساخته توسط خیرین به ما اهدا شد.


رئیس آموزش و پرورش چرام ضمن تشکر از حضور حضار جلسه،بیان کرد:معلم سخنش تعلیم و رفتارش تربیت است.


وی، افزود: ۲مدرسه در بخش سرفاریاب و متوسطه اول در روستای القچین علیا افتتاح شد و ۳مدرسه دیگر بالای ۹۰درصد ساخت شامل مدارس روستای دمدره، متوسطه اول سادات و همچنین مدرسه کوثر در شهر چرام است.


عزیزی ادامه داد:همچنین مدرسه متوسطه اول القچین سفلی جدیدا شروع به کار کرده که پیمانکار آن هم مشخص شده است.


رئیس آموزش و پرورش چرام با اشاره به موفقیت های کشوری این اداره گفت:رتبه اول کشور در مسابقات علمی و تخصصی توسط دبیر ورزش و دو مقام کشوری در رقابت های الگوی برتر تدریس ، رتبه اول کشوری در طرح درس آمادگی دفاعی و غنی سازی علوم تجربی کسب شد.


وی در ادامه افزود:همچنین موفقیت های استانی و کشوری دیگری توسط مدیر مدرسه استثنایی چرام بدست آمد که جای تقدیر و تشکر دارد.


این مسئول،عنوان کرد:برای اولین بار رتبه کشوری توسط دانش آموز شبانه روزی حضرت زینب(س) در رشته نهج البلاغه بدست آمد.


وی در خصوص موفقیت های ورزشید ختران دانش آموزان،بیان کرد:در مسابقات فوتسال دانش آموزی برای اولین بار در کشور خانم گل و تکنیکی ترین بازیکن و جام اخلاق به تیم چرام اختصاص یافت و هم اکنون یکی از بازیکنان عضو تیم ملی هست و در تیم های کشوری مشغول فعالیت هست.


عزیزی با اشاره به موفقیت های این اداره در پروژه مهر، گفت، :آموزش و پرورش شهرستان چرام در ۴سال متوالی رتبه عالی را کسب کرده است و سال گذشته رتبه دوم کنکور را از نظر قبولی در آزمون استانی کسب کرد و همچنین ۸رتبه برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی و رتبه اول میانگین نمرات متوسطه در ۳سال متوالی در استان کسب شد.


عزیزی گفت:در حوزه ابتدایی کسب رتبه اول همکارمان ابتدایی در جشنواره محتوای الکترونیکی و در برنامه اقدام پژوهی بدست آمد.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *