خانه / اخبار روز / زندگی خود را مدیون خون شهدا هستیم/ به مشکلات معیشتی خانواده های شهدا و ایثارگران رسیدگی شود
c238e248-8f00-43ba-9457-ed8ebb3d63c1.JPG

زندگی خود را مدیون خون شهدا هستیم/ به مشکلات معیشتی خانواده های شهدا و ایثارگران رسیدگی شود

[ad_1]


ساعت: ۱۲:۱۹
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
شناسه خبر: ۱۳۲۲۷۵۸

فرمانده سپاه سقز در دیدار با خانواده های شهدا و آزاده این شهرستان گفت: هر چه داریم به برکت خون شهداست و در واقع مدیون این عزیزان هستیم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از گولان سقز، سرهنگ جمشید رضایی در این دیدارها دغدغه های آنان را جویا شد و افزود: رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا از وظایف همگانی سایر ادارات به شمار می آید.در ادامه عثمان سیدی از آزادگان سقزی به بیان خاطرات زمان دفاع مقدس و سختی هایی که متحمل شده بود پرداخت و گفت تا جان در بدن داشتم برای انقلاب و انقلابیون تلاش کردم و در این راه قدم های محکم تری برخواهم داشت.


سیدی از خاطرات اسیر شدن توسط کومله نیز سخن گفت و خاطر نشان کرد: با اینکه کُرد زبان هم بودیم در هیچ صورتی به اسیرها رحم نکرده و نهایت شکنجه ها را برای ما لحاظ می کردند. زیر شکنجه از اسرا می خواستند که به امام بزرگوار ناسزا بگویند ولی هیچ گاه موفق نشدند که به خواسته هایشان برسند چون سربازان امام حافظ حرمت نامش هم بودند.


 


این آزاده دفاع مقدس از یادگاری دکتر چمران اشاره کرد و افزود: دکتر چمران یک وانت بار داشت که با تلاش هایی که انجام می دادم برای تسهیل در امورات عملیاتی یک وانت پیکان را به عنوان هدیه در اختیار من گذاشت.


سیدی در ادامه خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان شد و گفت: ما باید زندگی خود را مدیون خون شهدا باشیم چرا که اگر خون آنان نبود ما هم نبودیم و امنیتی که داریم را از برکت خون شهداست.


 


در پایان این دیدارها با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهدا و آزادگان این شهرستان تقدیر شد.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *