خانه / اخبار خارجی / زمان این شرکت هواپیمایی به فیس بوک اعلام خود توییتر حساب شده است

زمان این شرکت هواپیمایی به فیس بوک اعلام خود توییتر حساب شده است

[ad_1]

هک توییتر یک مشکل امنیتی است — و کسب و کار پرداخت است قیمت آن.

آمار حساب توییتر رسمی خطوط هوایی هند نیلی با نقض. حساب تایید شده است که قبلا بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ پیروان و چند صد هزار توییت کرده بود، اکنون در اختیار کاربر است که می رود دسته @activevibezzz1 به نظر می رسد. 

تصویر: screengrab/توییتر

اوایل روز سه شنبه صبح توییتر نیلی است دسته به “activevibezzz1” تغییر کرده بود. توییتر اجازه می دهد تا کاربران — از جمله کسب و کار–به نام کاربری خود را تغییر دهید. به عنوان بخشی از انتقال همه پیروان موجود هواپیمایی نیلی ناخواسته در حال حاضر نیز پس از حساب خطر بیافتد. خطر بیافتد حساب چند توییت مرموز نوشته شده سه شنبه.

توییتر است حذف علامت تأیید از حساب، به عنوان نشانی از آن را برای یک مدت کوتاه زمانی که کاربر تایید شده دسته تغییر کرده است. در چنین مواردی به عنوان بخشی از سیاست های خود توییتر نیاز به کاربر برای ارائه اسناد مجددا به اطمینان حاصل شود که حساب هنوز هم در دست راست.

بسیار به نیلی است ترسناک آن دسته توییتر اصلی — @IndiGo6e — که شد، بعد از تأسف رقص این صبح است شده ادعا توسط شخص دیگری. 

وضعیت پیچیده است برای هر دو توییتر و نیلی و آن خواهد بود جالب است ببینید که چگونه آنها مدیریت کارها مرتب شده اند. هند mashable برای هر دو شرکت برای نظر رسیده است.

در سه شنبه، نیلی به فیس بوک به حساب توییتر خود که انگاشته شده، تایید اصرار به استفاده از پلت فرم مارک زوکربرگ به جای جک دورسی برای به اشتراک گذاری نارضایتی مشتریان گیج زمان. 

با توجه به گزارش های رسانه های این زمان دوم نیلی توییتر حساب خطر بیافتد شده است در یک هفته گذشته است. در تاریخ ژانویه ۲۶٫، بیش از حد شرکت هواپیمایی تایید بود که آن حساب توییتر, ساعت پس از ارسال این گزارش برخی از توییت ها توهین آمیز هک شده است.

نقض جدید است تنها یکی از ده ها تن از حوادث از حساب توییتر مشخصات بالا در چند هفته گذشته به خطر بیافتد. بیش از آخر هفته، گروه هکر OurMine چند تن از کشتی کج را حساب هک. 

هر چند توییتر تأیید اعتبار دو مرحله برای کاربران ارائه می دهد، به نظر می رسد به مبارزه با آمدن با یک راه حل برای کاربران کسب و کار. 

این begs سوال: چرا هستند بسیاری از حساب نگه دارید در هک شدن توییتر microblogging پوتین پلت فرم، که به طور فزاینده ای خود را به عنوان پلت فرم اخبار موقعیت شده است، به شدت مبارزه با زیر مجموعه ای از کاربران خود را با دفاع کامل ضد امنیت ارائه شود ظاهر می شود.

هر چند توییتر تأیید اعتبار دو مرحله برای کاربران ارائه می دهد، ظاهرا با آمدن با یک راه حل برای کاربران کسب و کار مبارزه. کسب و کار چند — نیلی نیز به احتمال بسیار زیاد از جمله — که بیش از یک نفر دست زدن به حساب اجتماعی. در چنین مواردی به عنوان مناسب آنها را به استفاده از تأیید اعتبار دو مرحله نیست. اما ممکن است که مسئله تنها.

گروه هکر که خود را به عنوان لژیون اواخر سال گذشته شناسایی و وحشت در میان سرخپوستان مشخصات بالا پس از هک کردن حساب توییتر متعلق به گاندی Rahul وارث هند حزب کنگره ملی حزب کنگره هند گردباد Vijay Mallya و روزنامه نگاران دات Barkha و کومار Ravish هم زده. به هند Mashable گروه ادعا کرد که آن بای پس برای توییتر دو فاکتور تایید نیز است.

سخن به هند Mashable دو روز گذشته OurMine تایید کرد که آن بود ضربه حساب وابسته با کشتی کج، و همچنین به عنوان بسیاری از اخبار سی ان ان خروجی فیس بوک حساب با هدف قرار دادن حساب مدیر رسانه های اجتماعی است که مدعی آن بود به تمام دیگر اجتماعی حساب مرتبط. 

سرزنش در توییتر اما نمی خواهد عادلانه، قرار دادن تمام. بیرون درز تصاویر هفته گذشته نشان داد که حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی @POTUS توییتر دسته با استفاده از یک حساب جیمیل اساسی بدون تأیید اعتبار دو مرحله. 

WauchulaGhost هکر با سابقه حساب توییتر ایسیس مرتبط کروبی هفته گذشته هشدار داد از آسیب پذیری های امنیتی بالقوه از قابل توجه تهمت بسته دسته نیز هست از جمله رئیس جمهوری و بانوی اول و معاونت. 

پاداش: در خیره کننده تبادل تهمت حاضر به پاسخ پرسش از خبرنگار سی ان ان

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *