خانه / اخبار خارجی / در دنیای پیام رسانی فوری پاسخ با تاخیر است اضطراب آور

در دنیای پیام رسانی فوری پاسخ با تاخیر است اضطراب آور

[ad_1]

لندن — “قدمی از تلفن،” من گفتم به خودم به عنوان با مته سوراخ چشم من در من iMessages پایین. احساس من سنگین با بار پیش بینی. قلب من در مسابقه به پای من در حرکت های دیوانه وار شنود گذاشته. احساس ضعف شدید بر من آمد و من را در صفحه نمایش حباب خاکستری به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش من خواهان glared. 

مشکل? منتظر بودم برای پاسخ دادن به پیام های متنی من فرستاده بود که ۲۰ دقیقه پیش پسر من بود دوستیابی. عدم پاسخ لحظه ذهن من را به اوردرایو فرستاده. این تاخیر در جهان از پیام رسانی فوری بیش از حد طولانی بود. دنیایی که ارضاء فوری نه تنها انتظار می رود, آن را متوسط. 

۲۰ دقیقه ۴۰ و ۴۰ تبدیل به سه ساعت. ذهن من مایل یک دقیقه که زمان در راهپیمایی، شتافت. چه اشتباه بود؟ پیام های متنی من دلخور بود? در ادراک، این افکار ممکن است صدای غریب (بی دلیل، حتی) اما من، مانند بسیاری از همسالان من، برای امداد رسانی و اطمینان فراهم شده توسط پاسخ فوری عادت کرده.  

تصویر: راشل تامپسون / mashable

هیچ خبری نیست همیشه

خبر خوب در دنیای من از پیام های فوری، هیچ خبری قطعا خبر خوبی نیست. من می دانم که هر فرد ارتباط من با خود گوشی یا در بدن خود، و یا نزدیک, حداکثر امتیاز در طول روز است. اضطراب من نیز ميپرورد، آن سر در حالی که با استفاده از فیس بوک مسنجر و WhatsApp که خودم نیاز بیدرنگ پاسخ را پیدا کنم. من چک کنید زمانی که دوستان آنلاین گذشته بود به سنج چه قدر احتمال دارد برای پاسخ هستند. اگر آنها گذشته فعال پنج دقیقه پیش بودند و سه ساعت برای پاسخ، سپس چیزی، درست است؟

در کار، بیشتر تعامل من با همکاران محل بر شل کردن را. زمانی که من کمی نقطه سبز ظاهر می شود در کنار نام همکار، من می دانم آنها فعال و آنلاین. و اگر من پاسخ فوری نمی خواستم بدانم اگر من انجام کاری اشتباه است. بیشتر از نه، فرد در مورد به سادگی مشغول بود و یا آنها را لحظه ای دور از کامپیوتر خود پا. 

تصویر: راشل تامپسون / mashable

از زمان آغاز به کار گوشی های هوشمند در حال تحول انتظارات

، انتظارات من به طرز چشمگیری افزایش یافته است. در ۲۰۰۸ هنگام چت فیس بوک فقط راه اندازی بود، من کاملا راضی است اگر کسی را به من پاسخ دادند و چند روز پس از پیام های اولیه من باشد. با توجه به فیس بوک مسنجر مدیر از محصول مدیریت پیتر Martinazzi، این است زیرا پیام رسانی فوری استفاده می شود “بیشتر شبیه ایمیل”. “به عنوان فن آوری بهتر کردم، که مردم شروع به عقب و جلو در بیدرنگ چت دیدیم.”  Martinazzi گفت: Mashable .  راه اندازی iMessage 2011 در ابعاد اضافی به بیدرنگ هنگامی که کسی را تایپ پیام اضطراب با ظاهر خاکستری سه نقطه و علاوه بر خواندن رسید. 

تصویر: mashable / ویکی leta

فشار به پاسخ

علاوه بر نیاز به پاسخ فوری، من نیز احساس فشار به سرعت به عنوان اغلب فیزیکی ممکن است قبل از من تا به حال شانس به پاسخ مورد نظر در تدوین و فرموله. پاسخ هر گونه تاخیر در بخشی از من معمولا چون من دیگر می خواهم تا به امروز کسی و یا اینکه من در تحریک شده توسط پیام است. رفتار من استثنا است. 

“احساس می کنم بسیاری از اضطراب در مورد سرعت پاسخ به پیام,” می گوید Menaker مندی رئیس روابط عمومی در برنامه شبکه های کسب و کار Shapr. “اضطراب تنها یک راه، من ذهن نمی تاخیر در شنیدن از همکاران، اما مسئولیت شخصی برای همیشه بالای هر پروژه و پیام.” 

این اضطراب نیز به متون شخصی Menaker را گسترش می دهد. “دیشب من یک متن از یک دوست در حالی که پخت و پز کردم و پیچیده بنابراین شده تا در پاسخ به او متن بلافاصله، که من گام مهم را در دستور العمل من از دست رفته.”

Experts say getting outside and doing exercise and other activities, like knitting or painting, can help alleviate anxiety.

خارج شدن و انجام ورزش و فعالیت های دیگر مانند بافندگی و یا نقاشی, می تواند کمک به کاهش اضطراب کارشناسان می گویند.

گرفتن گام به عقب

هر چند ابتدا دشوار است به انجام, من آن بسیار مفید برای ایجاد فاصله بین من و تلفن یا لپ تاپ من در بر داشت. آیا این بدان معناست که حذف برنامه های خاص و یا جسمی ترک دستگاه شما در اتاق های مختلف، گرفتن برخی از فضا حس دیدگاه می دهد. 

Lidbetter نیکی — مدیر عامل اضطراب بریتانیا — Mashable گفت: اگر پیام های فوری شما باعث اضطراب، که سپس مهم سوئیچ خاموش و آرام است. Lidbetter می گوید: “ما روش های حواس پرتی مانند فعالیت های خلاق مانند بافندگی یا نقاشی، خارج شدن و گرفتن راه رفتن و یا اشکال دیگر از ورزش و تمرین تمرکز حواس مانند فضای فوقانی، نشان می دهد”. 

خودتان گفتن که “شاید آنها مشغول کردم” غیر واقعی نیست. فقط به یاد داشته باشید که حتی با بهترین نیت در جهان، مردم همیشه قادر به پاسخ به سرعت به عنوان آنها نیست — و شما — امیدواریم که ممکن است. 

پاداش: ‘تالار رفتن’ کمک به برخی از بازیکنان مقابله با افسردگی و اضطراب

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *