خانه / اخبار خارجی / در امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در آن در مقابل آوکادو

در امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن در آن در مقابل آوکادو

[ad_1]

هر کس می داند ‘دیوار’ است: Guac فوق العاده است . همچنین است چرا آوکادو ناگهان به مرکز طوفان سیاسی روز پنجشنبه طرد شدند.

میوه فروتن (که بله، به عنوان تک تخم بری طبقه بندی شده) تبدیل شده است که نماد حرکت نزولی مالیات های تهاجمی است که دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این گزارش ایالات متحده واردات از مکزیک در نظر گرفته است.

اشاره کردن به آوکادو ساده گیری ناخالص از عواقب کاملا گسترده هر نوع اقدام های اقتصادی گسترده علیه مکزیک بدیهی است. 

، شيوه خود طلسم کامل برای بار هم. در سطح پایه بسیار آوکادو در مقابل تهمت را دیوار است.

است به نوع وسرد، تقلیل تصاویر است که می تواند کمک باطنی نیز مسئله قطع را از طریق رسانه های مدرن و سر و صدا. اقتصاد تجارت دقیقا موضوع هیجان انگیز ترین و یا در دسترس نیست و بحث از آنها معمولا به دانشگاه ها و کسب و کار روزنامه نگاری و پروفایل اقتصاددان صندلی است که “سرمایه گذاری توییتر.” را تشکیل می دهند تنزل

آوکادو در سوی دیگر? قطعه خلقى از فرهنگ ما. مصرف ایالات متحده از بمب طعم سبز تقریبا از سال ۲۰۰۰ تا سال ۲۰۱۴ با توجه به هاس که همه درباره آوکادو خورده در امریکا را تولید می کند تا چهار برابر شده. ظهور Chipotle guac قرار داده — در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان محصول حق بیمه برای آن هزینه اضافی–بر روی ذائقه های مردم در سراسر کشور. و حتی در نان تست آووکادو شروع به کار. 

این امر آووکادو — گودال و همه — میله نورپردازی مناسب برای روز پنجشنبه اخبار در آن کاخ سفید به نظر می رسید به شناور (و سپس بلافاصله به پیاده روی) ایده مالیات قابل توجهی در تمام محصولات در حال آمدن به ایالات متحده از مکزیک. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید شان اسپایسر ابتدا خبرنگاران که ۲۰% مالیات در دست بررسی است گفت، اسپایسر بعد آن فقط یک احتمال است و که رئیس جمهور با کنگره در طرح مالیاتی گسترده تر کار میکرد گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است شده اذیت کردن برخی از اقدام اقتصادی از مهاجم مقابل مکزیک ماه به عنوان راه درست عدم تعادل تجارت بین دو کشور (دو عمده شرکای اما خرید آمریکا بیشتر چیزهای از مکزیک از مکزیک از آمریکا می خرد تجاری هستند) و همچنین بودن دستگاه به مکزیک برای دیوار (که استدلال پرداخت ، تا آنجا که هر کسی می تواند بگوید، آشکارا غلط است).

اگر این بخش به شما دقیقا چرا آوکادو مهم است است که خسته کننده است.

فوق العاده دشوار گرانش و مقیاس این وضعیت در حالی که همچنین ساخت آن relatable است. صنعت خودرو ایالات متحده روابط گسترده به مکزیک است. بنابراین انجام کسب و کار در پارچه، هوا و فضا و حتی پزشکی ابزار. کسانی که، با این حال، دقیقا نوع رضايت روزانه، روغنی آووکادو ارائه نمی.

وجود دارد بسیاری از قطعات متحرک برای مردم در نظر گرفتن نیز هستند. این تصور که تهمت است اقدامات عواقب داشته باشد به راحتی درک رابطه با آوکادو — به عنوان مخالف به چیزی شبیه می گویند، ابزار پزشکی. آووکادو: محصول گران-اما-قابل دسترس است که مردم اغلب نسبتا با پول خود را خرید. باعث برای نوع قیمت حساسیت مردم بلافاصله متوجه تغییرات و ترتیب، آنها را با متن بیشتر از آنچه در اطراف آنها اتفاق می افتد دریافت.

که مستقیم نوع اتصال به یک موضوع می تواند بسیار مهم باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن در اغلب به شرکت های ایالات متحده به عنوان ناعادلانه از تجارت آزاد با مکزیک توسط برون سپاری شغل به کارگر ارزان تر نتیجه، داشتن اشاره کرد. مالیات بر هر چیزی آن مشاغل تولید به معنای ایجاد این نوع تمرین کمتر مطلوب–به نوبه خود، بیشتر احتمال دارد به تکیه بر کارگران ایالات متحده شرکت های ساخت. 

منطق مغلوب ساختن پیشی جستن را در تئوری خوب است، اما نیز برگ کردن درس های اساسی است که آووکادو به ما می آموزد. اگر ما با مکزیک که آوکادو را اینجا می توانید بدون مالیات فروخته شده را قبول ندارند، قیمت ها را بالا برود. شاید بسیاری از افراد است که مراقبت های درجه اول درباره آوکادو نیست که کاملا درک کنند که میزان تاثیر این اما ایده کلی وجود دارد. 

توانایی برای آووکادو به ناگهان تبدیل به شکل standout 295 – میلیارد دلار تجارت پژواک ارتباط چرا تهمت را پیام مورد ایجاد دیوار در مرز آمریکا و مکزیک resonated در طول مبارزات انتخاباتی خود را–حتی زمانی که مردم آن فقط یک استعاره بود،. مانند تجارت، مهاجرت می تواند موضوع متراکم. دیوار این است که از طریق آن کاهش. دسته کاغذ که بازنویسی شده ده ها بار ندارد. آن آجر و حصار است و آن را چه چیزی بوده است برای روشن است.

آوکادو ارائه این نوع از وضوح. اگر می خواهید به دیوار شما قصد مجبور به پرداخت قیمت (چون مکزیک واقعا برای آن پرداخت نمی شود). 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *