خانه / اخبار خارجی / داستان دلخراش پشت Dwayne جانسون “راک” هدیه به پدر خود

داستان دلخراش پشت Dwayne جانسون “راک” هدیه به پدر خود

[ad_1]

ابوریحان بیرونی “راک” ما بیش از این سال با رقص در لباس Pikachu و فقط به طور کلی عالی بودن برنده. 

این کریسمس، او outdid خود را با خرید یک ماشین برای پدرش کشتی گیر کانادایی راکی جانسون. اما سخاوت تنهایی که مردم همه خفه نیست. این داستان Dwayne مورد پدرش به اشتراک گذاشته شده است. 

پدر من خرید هدیه کریسمس و او را شگفت زده کرد. او زندگی سختی داشته است. این یک احساس خوبی است. پدر من راکی جانسون مینیمالیستی است. همیشه بوده است. هرگز من برای بسیاری و در طول این سالها نیازهای خود هستند که همیشه barest می پرسد. داستان دیوانه درگذشت پدر پدر من زمانی که او ۱۳ yrs قدیمی. کریسمس که من پدر مادر دوست پسر جدید بر برای شام کریسمس بود. پسرش مست و کمی از اطرافیانش دلخور در ترکیه. پدرم رفت بیرون، رو بیل، خط کشید در برف و گفت: اگر شما عبور از خط که من شما را بکشند. مست آن گذشتند و پدرم او را گذاشته کردن سرد به عنوان بلوک یخ. پلیس نامیده می شدند. آنها گفت من پدر مادر وقتی پسرش دوباره به آگاهی، که او به کشتن پسر شما یکی از آنها باید برود می گذرد. در مقابل تمام خانواده مادر پدر من در او نگاه کرد و گفت: خارج شدن. او ۱۳ ساله و در حال حاضر بی خانمان. که f * cked تا داستان واقعی اتفاق افتاده در امهرست نوا اسکوشیا کانادا در سال ۱۹۵۴٫ او نیاز حداقل پس از آن، درست مثل در حال حاضر می کند. سال من است او را به خانه بزرگ نقل مکان کرد، او کردم کامیون رانندگی – که او به معنای واقعی کلمه در به زمین رانندگی تا زمانی که من او را چیز دیگری. دوزخ، من او او می خواهد اما SOB فقط سوال نمی کنید؛). هر کریسمس من همیشه مورد که داستان و پدرم هر فرد انباشته شده او در ۱۳ داشتن فکر می کنم، اما او از طریق آن جنگیدند و هنوز چیزی از خودش ساخته شده است. من قدردانی خود را مبارزه و کار سخت می کند. همچنین، من درک لذت را می سازد او را زمانی که من ۱۳ الاغ من در سالن ورزش بد ضرب و می گویند “اگر شما قصد بلند کردن، به خارج از… و اگر شما به گریه، سپس به مادر خود را به خانه”. من سپس نداشته اما من آن را آغوش گرفت. مرد بری من ساخته شده. بدون pissing در ترکیه من. 😂👍🏾. تنها راه کوچک گفت: با تشکر از شما پدر و کریسمس مبارک! “برای بسیار و در طول این سالها او نیاز دارد همیشه barest #DwantaClaus🎅🏾

عکس ارسال شده توسط therock (@therock) در

راکی هرگز من می پرسد:” Dwayne شروع می شود. 

سپس او احشاء-wrenching داستان درباره دوران کودکی پدر خود می گوید. این همه آغاز شد زمانی که راکی تنها ۱۳ سال سن، به مقابله با مرگ پدر خود بود.  

“کریسمس که مادر پدر من بود دوست پسر جدید بر برای شام کریسمس. پسرش مست و کمی از اطرافیانش دلخور در ترکیه،”Dwayne نوشت. 

“پدرم رفت بیرون، بیل کردم، خط کشید در برف و گفت: اگر شما این خط عبور من را کشتن شما. مست آن گذشتند و پدرم او را گذاشته کردن سرد به عنوان بلوک یخ.”

در مقابل تمام خانواده مادر پدر من در او نگاه کرد و گفت: خارج شدن.

“پلیس نامیده می شدند. آنها گفت من پدر مادر وقتی پسرش دوباره به آگاهی، که او به کشتن پسر شما یکی از آنها باید برود می گذرد. در مقابل تمام خانواده مادر پدر من در او نگاه کرد و گفت: خارج شدن. او ۱۳ ساله و در حال حاضر بی خانمان. که f * cked تا داستان واقعی اتفاق افتاده در امهرست نوا اسکوشیا کانادا در سال ۱۹۵۴٫ ”

این روزها، راکی شهرت پسر او رفتن به سر خود اجازه نیست. 

“در طول سال، من است او را به خانه بزرگ نقل مکان کرد، او کامیون رانندگی – که او به معنای واقعی کلمه در به زمین رانندگی تا من او به چیز دیگری را کردم. دوزخ، من او او می خواهد اما SOB فقط سوال نمی کنید؛).”

“هر کریسمس من همیشه مورد که داستان و پدرم هر فرد انباشته شده او در ۱۳ داشتن فکر کنم، اما او از طریق آن جنگیدند و هنوز چیزی از خودش ساخته شده.”

به نظر می رسد مانند او را به یک جهنم پسر شدم. 

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *