خانه / اخبار روز / خط و نشان مسلمان برای تندیس

خط و نشان مسلمان برای تندیس

[ad_1]


ساعت: ۲۳:۴۹
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
شناسه خبر: ۱۲۸۰۵۶۸

محسن مسلمان که در فصل گذشته در رقابتی نزدیک عنوان آقای پاس گل را از دست داد، اینبار بدون رقیب به دنبال دستیابی به تندیس مربوط به برترین پاسور گل فصل است.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هافبک تکنیکی و پاسور سرخپوشان بعد از یک جلسه غیبت در ترکیب این تیم به واسطه محرومیت اکنون در شرایطی برابر گسترش فولاد بازخواهد گشت که هر دو هافبک دفاعی تیمش با محرومیت مواجه شده اند. اتفاقی که باعث خواهد شد تا مسئولیت او در خط میانی افزایش یافته و همانند گذشته باید در فاز تدافعی تیمش نیز با جنگندگی ظاهر شده و مانع از طراحی حملات حریف شود.
مسلمان که در فصل گذشته در رقابتی نزدیک با کاوه رضایی برای دستیابی به عنوان برترین پاسور فصل، این عنوان را به بازیکن استقلال داده بود، اکنون با فاصله قابل ملاحظه شانس زیادی برای تصاحب این عنوان دارد و امیدوار است در هفته‌های باقیمانده با بالا بردن فاصله تعداد پاس گل‌هایش را افزایش دهد. او که با درخششی قابل توجه در دیدار رفت برابر گسترش فولاد سازنده هر سه گل تیمش لقب گرفته بود، اکنون باید دید در بازی برگشت خواهد توانست از فرصت به وجود آمده برای تغذیه مهاجمان سود ببرد یا خیر. دیداری که می‌تواند با تکرار درخشش خود از هم اکنون سفارش تندیس برترین پاسور لیگ به نام خود را مسجل کند.


منبع: ورزش سه

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *