خانه / اخبار روز / خدمات بسیج قابل تحسین است/ چیزی واجب‌تر از رسیدگی به مشکلات مردم نیست
1655832

خدمات بسیج قابل تحسین است/ چیزی واجب‌تر از رسیدگی به مشکلات مردم نیست

[ad_1]


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رزمایش خدمت تحت عنوان رزمایش اقتدار محمد رسول‌الله ۲ توسط گردان‌های بیت‌المقدس سراسر کشور از روز جمعه ۹ شهریورماه آغاز شده است و تا ۲۸ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و حالا هر روز که از زمان آغاز این رزمایش می گذرد، بر تعداد حامیان آن افزوده می شود.


محمد صادقی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ در خصوص برگزاری رزمایش خدمت بسیجیان در سراسر کشور گفت: هر اقدامی که در جهت رفاه عموم مردم در کشور انجام شود، مورد تقدیر است.


وی افزود: معمولا هر اقدامی باعث می‌شود تا یک عده از افراد ناراضی باشند ولی این موضوع نباید در روند اجرای فعالیت تاثیری داشته باشد.


صادقی رسیدگی به مشکلات و معیشت مردم را مهم دانست و اظهار کرد: همیشه عموم مردم باید مقدم باشند و به معیشت و مشکلاتشان رسیدگی شود و چیزی هم واجب تر از این نیست.


این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه رزمایش خدمت بسیجیان بسیار قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: امیدوارم شاهد گسترش این گونه اقدامات باشیم و مسئولان و مردم همراهی بیشتری را برای انجام این قبیل اقدامات داشته باشند تا به این طریق وضعیت معیشتی و مشکلات مردم رسیدگی و مرتفع گردد.


انتهای پیام/

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *