خانه / اخبار روز / خبر جدید: ۹ دی رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه است

خبر جدید: ۹ دی رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه است

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۰۸
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۱۵۱۸

فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: شناخت انقلابیون واقعی از مدعیان دروغین و رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه از جمله دستاوردهای حماسه ۹ دی بود.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گل رامیان، «جواد جعفریان» فرمانده سپاه شهرستان رامیان  در گفتگو با خبرنگارما گفت: حفظ و تقویت باورهای اسلامی- انقلابی، افزایش اقتدار و استحکام نظام، شناخت انقلابیون واقعی از مدعیان دروغین و رفراندوم ملی در دفاع از نظام و ولایت فقیه از جمله دستاوردهای حماسه ۹ دی بود.


وی اظهار کرد: دشمن در فتنه ۸۸  از تمامی سرمایه ها و تجربیاتش استفاده کرد و نشان داد که کار گسترده ای از مدت ها قبل برای شکار فرصت ها و برهم زدن نظام انقلاب اسلامی انجام داده است.


جعفریان افزود: موقعیت ممتاز و دست برتر ایران در فناوری هسته‌ای، موفقیّت تأثیرگذار در منطقه خاورمیانه نمونه‌هایی از علل بوجود امدن فتنه بود.


وی بیان کرد: حرمت شکنی های فتنه گران در عاشورای ۸۸ مردم را به این نتیجه و باور رساند که با جریان منحرفی از جنس لشکر ابن زیاد روبرو هستند که پرچم‌های عزای آن حضرت را به آتش کشیدند.


فرمانده سپاه شهرستان رامیان تصریح کرد: شکل گیری حماسه ۹دی با حرکت برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان و اقدام به لحظه مردم تحت زعامت ولایت فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.


وی خاطرنشان کرد: حضور بارز نسل سوم انقلاب در حماسه ۹ دی چشمگیر بود و نسل حاضر توطئه های دشمنان را که از اول انقلاب تاکنون بر ملت ایران داشته اند را با هوشیاری و بصیرت و گوش به فرمان ولی فقیه خنثی کنند.


 


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *