خانه / اخبار روز / خبر جدید: گاوی که پول بلعیده بود + عکس
d8b42bf5_e8fb_4c8f_816d_32dfbba9cc29.jpg

خبر جدید: گاوی که پول بلعیده بود + عکس

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۴۳
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
شناسه خبر: ۹۸۵۰۰۰

یک تاجر دام در ترکیه به هنگام ذبح گاو مریض خود، متوجه وجود یک کیسه پول در معده حیوان شد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، یک شهروند تُرک اهل استان «قونیه» که در یکی از بیمارستان‌‌های شهر به صورت کارگر قراردادی کار می‌‌کند و بعد از ساعات کاری به تجارت دام می‌‌پردازد، با ذبح گاو مریض خود، با چیز حیرت انگیزی مواجه شد.


یکی از گاوهای این شخص به طور ناگهانی به شدت مریض می‌‌شود و برای جلوگیری از مردار شدن حیوان، به سرعت اقدام به ذبح دام می‌‌کند که در هنگام پاکسازی احشام داخلی، با بسته‌‌ای در درون معده گاو مواجه می‌شود.


وی بی‌‌اعتنا کیسه را به طرفی پرت می‌‌کند که در این هنگام متوجه وجود اسکناس در درون کیسه می‌‌شود و با باز کردن آن با هزار و ۹۰۰ لیره تُرک در درونش مواجه می‌‌گردد.


تاجر دام ابراز کرده که سال‌‌هاست به این کار مشغول است و تا کنون با چنین موردی مواجه نشده و همچنین عنوان کرده که گاو ذبح شده را از ۲ سال قبل با دستان خود پرورش داده و نمی‌‌داند این کیسه را چه زمان و چگونه بلعیده است.


بنا به اظهارات شخص، کیسه پول چندان آسیبی ندیده و تنها بخشی از پول به هنگام تلاش حیوان برای قورت دادن کیسه، پاره شده است.
انتهای پیام/


 


 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *