خانه / اخبار روز / خبر جدید: ولایت؛ نقطه نهایی انسجام سیاسی

خبر جدید: ولایت؛ نقطه نهایی انسجام سیاسی

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۱۸
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۷۳۷

جوانان انقلابی ومردم آگاه ایران اسلامی در نهم دیماه هر سال با حضور خود و با حفظ وحدت و انسجام سیاسی در دفاع از ولایت و کیان اسلامی به جهانیان ثابت خواهند کرد پشت سر ولی زمانشان امام خامنه ای (مد ظله) خواهند بود


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازترنم دشتی با مرور وقایع پس از انتخابات سال ۸۸ این نکته را به‌روشنی می‌توان دید که فتنه سال ۸۸ صرفاً حضور یک عده در خیابان نبود بلکه رابطه تنگاتنگی بین حضور فتنه گران و دولت‌های غربی وجود داشت که تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله)در میدان سیاسی فتنه سال ۸۸ فتنه بزرگی بود. چند سال که بگذرد آن‌وقت قلم‌های بسته‌شده آگاهان بین‌المللی روان خواهد شد و خواهند نوشت که چه توطئه بزرگی پشت این فتنه بود».


اکنون پس از گذشت چند سال از نهم دی‌ماه سال ۸۸ واقعیت‌های بیشتری برای مردم آشکارشده است.


فتنه سال ۸۸ جمع فتنه‌هایی بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا آن زمان برای انحراف در مسیر انقلاب در بعد داخلی و خارجی به‌صورت فعال رصد می‌شد و از سال‌های قبل طراحی‌شده بود و سفارت‌خانه‌ها و دفاتر سازمان‌های جاسوسی کانون‌های بودند که فعالیت‌های گسترده‌ای برای تغییر در ایران برنامه‌ریزی می‌کردند.


در همین راستا جبهه دشمن از افراد ناآگاه و کم بصیرت, بستر را برای آشوب و هرج‌ومرج فراهم کردند.


آن‌ها با القا تقلب در انتخابات ریاست جمهوری طرح ابطال انتخابات و برگزاری مجدد آن را با تجمعات غیرقانونی و ساختار شکرانه که مجریان آن دشمنان ایران بودند را کلید زدند و از طرق غیرقانونی خواستار آن بودند.


اما ایران عزیز اسلامی که پس از وقوع انقلاب اسلامی تأکید زیادی بر نقش مردم بر سرنوشت خویش به‌عنوان یک اصل داشت با حمایت قاطع مردم از نظام و محکوم کردن فتنه گران مهر تأییدی بر این موضوع زدند.


حال نهم دی‌ماه در تاریخ معاصر جمهوری اسلامی یکی از نمادهای حضور حماسی مردم است که پس از بی‌حرمتی فریب‌خوردگان داخلی و اهانت‌هایی که در عاشورای سال ۸۸ رخ داد تنها چند روز پس‌ازآن حادثه بود که با واکنش یکپارچه مردم روبرو شدند و در قالب یک راهپیمایی گسترده اقدامات توهین‌آمیز را محکوم کردند و طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.


فتنه گران افراد معلوم‌الحالی بودند که به خاطر نداشتن بصیرت و تحلیل غلط عملاً از خط انقلاب و ولایت و دایره نظام خارج‌شده بودند و دچار لغزش‌های غیر جبران شدند.


 زیرا مردم بر این اعتقاد هستند ولایت نقطه نهایی مشخص شدن پاکی انسان است همان چیزی که ابلیس نتوانست بپذیرد و سران فتنه نیز در آزمون ولایت‌پذیری مردود شدند و خسارت‌های زیادی به کشور وارد کردند، حتی به‌رغم آسیب‌های فراوان که به جامعه زدند مورد رأفت اسلامی نیز قرار گرفتند و جانشان بخشیده شد اما هیچ‌گاه اعتراف نکردند و امروزه نیز باکمال بی‌شرمی می‌بینیم حامیان آن‌ها برای تحریم بیشتر به رییس‌جمهور منتخب آمریکا آقای ترامپ نامه می‌نویسند.


اما جوانان انقلابی مردم آگاه ایران اسلامی در نهم دی‌ماه هرسال با حضور خود و با حفظ وحدت و انسجام سیاسی در دفاع از ولایت و کیان اسلامی به جهانیان ثابت خواهند کرد پشت سر ولی زمانشان امام خامنه‌ای (مدظله) خواهند بود و هرساله به نشانه گرامیداشت این یوم‌الله به‌عنوان نماد پیروزی دفاع از ولایت تجمع خواهند کرد و در مقطع حساس کنونی لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.


ر.نوذری_فعال سیاسی


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *