خانه / اخبار روز / خبر جدید: فائزه هاشمی و مولاوردی از اظهار نظر در مواردی که تخصص ندارند، خودداری کنند/ آدرس ساندویچ فروشی های تهران را از فائزه هاشمی بپرسید

خبر جدید: فائزه هاشمی و مولاوردی از اظهار نظر در مواردی که تخصص ندارند، خودداری کنند/ آدرس ساندویچ فروشی های تهران را از فائزه هاشمی بپرسید

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۴۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
شناسه خبر: ۹۸۴۸۶۴

سفیر سابق ایران در ایتالیا، مکزیک و استرالیا؛

سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا اظهار کرد: فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوردی از اظهارنظر درباره مواردی که نمی‌دانند و تخصص و مسئولیتی درباره‌ی آن ندارند، خودداری کنند .


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  با انتقاد شدید از اظهارات اخیر فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوردی که تمدید قرارداد داماتو را عدم نقض برجام دانستند، گفت: فائزه هاشمی قاعدتاً آدرس ساندویچ‌فروشی‌های تهران را خوب بلد است و مولاوردی نیز مسئول امور زنان و خانواده است و هیچ مسئولیتی در خصوص برجام ندارند بنابراین بهتر است از اظهارنظر درباره مواردی که نمی‌دانند و تخصص و مسئولیتی درباره‌ی آن ندارند، خودداری کنند .


 


سفیر سابق ایران در ایتالیا ، مکزیک و استرالیا تمدید تحریم‌های داماتو را نقض صریح برجام دانست و اظهار کرد: وقتی مقامات دولتی اذعان دارند که برجام نقض شده است چرا این دو نفر اصرار دارند که بگویند برجام نقض نشده است و به دفاع از آمریکا می‌پردازند.


 


قدیری ابیانه ادامه داد: اظهارات اخیر فائزه هاشمی و مولاوردی از دو حالت خارج نیست یا علاقه‌مند به مطرح‌شدن در رسانه‌ها هستند و یا وکالتی در این مورد در قبال دفاع از آمریکا و منافع این کشور دارند.


 


وی با تاکید بر اینکه تصویب داماتو قطعاً نقض برجام است، خاطرنشان کرد: این‌که گفته می‌شود بر طبق حقوق بین‌الملل این تحریم‌ها نقض برجام نیست قطعاً اشتباه است چون در داماتو بندهایی وجود دارد که تحریم‌های نفتی را تشدید می‌کند درحالی‌که درقرارداد برجام قرار بر این بود که تحریم‌های نفتی برچیده شود. حال جای سؤال است که چگونه فائزه هاشمی و مهین دخت مولاوری می گویند داماتو نقض برجام نیست.


 


انتهای پیام/


 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *