خانه / اخبار روز / خبر جدید: سوداگران مرگ در عبور از شهرستان رومشکان به دام افتادند

خبر جدید: سوداگران مرگ در عبور از شهرستان رومشکان به دام افتادند

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۳۸
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۸۴۲

سوداگران مرگ در حین عبور از شهرستان رومشکان در دام مأمورین انتظامی این شهرستان گرفتار و به دام افتادند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل آسوبان، بنابر اعلام سرهنگ سپهوند، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رومشکان؛ مأمورین انتظامی این فرماندهی پس از انجام یک‌سری کارهای تحقیقاتی و فعالیت‌های پلیسی و اطلاعاتی، در یک عملیات موفقیت‌آمیز یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر از نوع صنعتی(هروئین) که از طریق این شهرستان قصد عبور و ترانزیت موادمخدر از غرب کشور به سمت جنوب کشور را داشتند، را به دام کشانیده و با هوشیاری این سوداگران مرگ را دستگیر نمودند.


به گفته فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رومشکان از این باند مقدار ۵ (پنج) کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین خیس،کشف و ضبط گردید و اعضای باند برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.


سرهنگ سپهوند در خاتمه بیان کرد: مأمورین انتظامی برای رفاه و آسایش بهتر هموطنان عزیزمان همواره در تلاش و فعالیت هستند و جهت به دام انداختن سایر همدستان و همچنین متلاشی کردن سایر باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر،فعالیتهای تحقیقاتی و پلیسی کماکان در دست اقدام است.


لازم به ذکر است که به دلیل تلاش های بی‌وقفه مأمورین انتظامی شهرستان رومشکان، مردم این شهرستان از طرق مختلف از جمله نصب بنر و پلارکارد از این مأمورین تقدیر و تشکر نموده اند.


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *