خانه / اخبار روز / خبر جدید: زلزله امنیت ملی را به مخاطره می‌اندازد

خبر جدید: زلزله امنیت ملی را به مخاطره می‌اندازد

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۰۳
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۱۶۱۰

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه زلزله سبب به مخاطره افتادن امنیت ملی می‌شود، گفت: عدم توجه به مخاطرات بعد از زلزله سبب مشکلات زیادی برای کشور می‌شود که مسؤولان باید به این موضوع توجه کنند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل نجار ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران کشوری حادثه‌خیز است و خراسان جنوبی نیز طی ۵۰ سال گذشته حوادث تلخ و زلزله‌های بزرگی را تجربه کرده است.


وی با بیان اینکه کشور با خشکسالی ممتد به علت تغییر اقلیم مواجه است، گفت: گرم شدن زمین، کم شدن پوشش‌ گیاهی زمین، بیابان‌زایی، فرونشست زمین و ایجاد گرد و غبار از جمله پیامدهای این خشکسالی در کشور است.


رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه زلزله سبب به مخاطره افتادن امنیت ملی می‌شود، افزود: عدم توجه به مخاطرات بعد از زلزله سبب مشکلات زیادی برای کشور می‌شود که مسؤولان باید به این موضوع توجه کنند.


نجار تصریح کرد: حوادث در گوشه گوشه کشور به وجود می‌آید، باید تمام مسؤولان این نظام کمک کنند تا باری از دوش کشور برداشته شود، امید داریم مردم به ایمنی در ساخت و ساز ساختمان‌ها توجه بیشتری داشته باشند.


 


 


 


منبع: فارس

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *