خانه / اخبار روز / خبر جدید: رونق دوبارۀ تولید گاز در آمریکا
3fb4faa744bf6026eaf9f4d3601ccba5.jpg

خبر جدید: رونق دوبارۀ تولید گاز در آمریکا

[ad_1]


ساعت: ۲۱:۴۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
شناسه خبر: ۹۸۷۰۸۸

شرکت Gulfport Energy برای فعالیت در حوزۀ نفتی اوکلاهاما خبر از قراردادی بزرگ داد. این قرارداد افزایش تولید گاز را به همراه دارد. معاملۀ تقریباً ۲ میلیارد دلاری گاز طبیعی، می تواند نشانه آن باشد که شرکت های نفت و گاز پس از یک رکود طولانی مدت دوباره علاقه مند به حفاری گاز شده اند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از OilPrice.com، شرکت Gulfport Energy اعلام کرد به منظور تامین مالی ۱٫۸۵ میلیاردی برای  خرید زمین نفتی جنوب مرکزی در ایالت نفت خیز اوکلاهاما، دست به انتشار و فروش سهام های جدید زده است. زمین نفتی جنوب مرکزی اوکلاهاما هنوز تا حد زیادی توسعه نیافته است.


 


 

Shale Rig


 


میدان های شیل مارسلوس و یوتیکا آمریکا در پنسیلوانیا و اوهایو حجم عمدۀ انقلاب گاز شیل را تشکیل داده بودند. سال هاست که دارد از میدان مارسلوس گاز استخراج می شود و ده ها هزار حلقه چاه در آن جا زده شده. اکنون حفاری گاز طبیعی در حال انتقال به مراتع سبزترِ اوکلاهاما است.


 


 


GULFPORT موافقت کرده که ۱٫۳۵ میلیارد میلیارد دلار از پول خرید زمین را به صورت نقدی پرداخت کند و قرار ۱۸٫۸ میلیون دلار را با فروش سهام عام پرداخت کند.

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *