خانه / اخبار روز / خبر جدید: رهبریتِ خاورمیانه را روسیه از دستمان گرفت

خبر جدید: رهبریتِ خاورمیانه را روسیه از دستمان گرفت

[ad_1]


ساعت: ۱۳:۴۱
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
شناسه خبر: ۹۸۵۰۵۳

فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا شکست کشورش در مبارزات خاورمیانه را خاطرنشان کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، ریموند اودیرنو ژنرال بازنشسته آمریکایی در مصاحبه خود با کانال تلویزیون فوکس نیوز آمریکا در خصوص بمب گذاری در برلین و سوء قصد به جان سفیر روسیه در آنکارا اظهاراتی بیان کرد.


رهبریت خاورمیانه را روسیه از دستمان خارج کرده است


فرمانده سابق نیروی زمینی آمریکا با اشاره به این که سیاست “رهبریت از پشت پرده” باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده، این کشور را در مبارزه با تروریسم غیرفعال کرده است، افزود: “اگر صادق باشیم، رهبریت خاورمیانه را روسیه از دستمان خارج کرده است.”


امروز زمان سلطه‌جویی است


وی افزود: “ما به هر دلیلی در دولت فعلی سیاست رهبری از پشت پرده را انتخاب کردیم؛ امروز زمان رهبریت در آشکارا می‌باشد و ما امروز باید در جمع کردن ملت‌ها، در سیاست و قابلیت‌های آمریکای سلطه‌جو باشیم.”


از دست دادن ترکیه


شایان ذکر است، سیاست‌های فتنه‌انگیز آمریکا موجب دلسرد شدن تُرک‌ها در همکاری با شیطان بزرگ شده و موجبات میل پیدا کردن سیاست ترکیه به سمت روسیه را فراهم کرد.


حمایت علنی ایالات متحده از گروه‌های مسلح وابسته به گروه تروریستی کارگران کردستان در سوریه علی رغم مخالفت شدید ترکیه، از جمله سیاست‌های دولت باراک اوباما بود که درصدی هرچند ناچیز از شکست آمریکا در خاورمیانه را رقم زد.


اصرار به ساقط شد بشار اسد


از دیگر سیاست‌های شکست خورده آمریکا می‌توان به اصرار این کشور در ساقط کردن دولت سوریه اشاره کرد.


آمریکایی‌ها با همراهی برخی کشورهای منطقه، گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه ایجاد کرده و اقدام به برهم زدن امنیت کرده و آرزوی طی کردن مسیر خاورمیانه جدید را در ذهن پروراندند.


مبارزه قهرمانانه ایرانیان و نجات سوریه


هرچند تمامیت کشور سوریه در حال حاضر به صورت کامل از گروه‌های تروریستی پاکسازی نشده لکن مبارزه و مقاوت قهرمانانه پاسداران ایرانی و سوری و همچنین حمایت ابرقدرتی مانند روسیه از مقاومت، مسیر آزادسازی سوریه را هموار کرده است.


توافق با ترکیه بر سر حفظ تمامیت خاکی سوریه نیز از جمله موفقیت‌های جبهه مقاومت محسوب می‌شود.


در این میان تنها غرب و آمریکا قصد بر تجزیه سوریه کرده‌اند که با توجه به اعتراف فرمانده سابق نیروی زمینی ایالات متحده، سیاست تجریه عملا شکست خورده است.


انتهای پیام/


 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *