خانه / اخبار روز / خبر جدید: رایزنی با معاون رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه های کلان در کاشان

خبر جدید: رایزنی با معاون رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه های کلان در کاشان

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۱۱
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۱۵۱۷

نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: معاون رئیس جمهور با تامین اعتبار مورد نیاز برای دو پروژه مهم جاده ای در منطقه کاشان و آران و بیدگل و پرداخت دیون پیمانکار طرح گلاب دو موافقت کرد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کاشان اول با اشاره به پیگیری های به عمل آمده برای تامین اعتبار تکمیل طرح آبرسانی به کاشان و آران و بیدگل از زاینده رود (گلاب ۲) اظهار کرد: تامین بودجه لازم برای پرداخت دیون و مطالبات سال ۹۴ پیمانکار این طرح به منظور اتمام و بهره برداری سریع تر از این پروژه، از جمله درخواست‌های ما از معاون رئیس جمهور بود.


دکتر سید جواد ساداتی نژاد افزود: در گفتگوها و مکاتباتی که با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این رابطه انجام شد، وی با درخواست تأدیه و پرداخت دیون سال ۹۴ پیمانکار طرح تونل گلاب ۲ موافقت کرد.


وی تصریح کرد: با اتمام و تکمیل پروژه تونل گلاب ۲ میزان آب انتقالی از زاینده رود به کاشان از ۳۹۰ لیتر بر ثانیه فعلی، به ۱۱۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش می یابد.


نماینده کاشان و آران و بیدگل همچنین از موافقت با تامین اعتبار مورد نیاز برای دو پروژه مهم جاده ای در منطقه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.


ساداتی نژاد با اشاره به عدم اختصاص بودجه در سال ۹۶ برای طرح کمربندی کاشان و آران و بیدگل و اتصال آن به جاده گرمسار و اختصاص اعتبار ناکافی برای بزرگراه کاشان – مشهد اردهال – برزک – ورکان – موته اظهار کرد: با پیگیری ها و مکاتباتی که به عمل آمد، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تامین اعتبار این پروژه ها در سال آینده نیز موافقت کرد.


نماینده کاشان و آران و بیدگل در پایان تاکید کرد: اجرایی شدن کامل این موافقت ها و پروژه ها منوط به پیگیری و همکاری مسئولان شهر و منطقه است.


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *