خانه / اخبار روز / خبر جدید: راهبرد سازمان مدیریت بحران کشور،مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی است

خبر جدید: راهبرد سازمان مدیریت بحران کشور،مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی است

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۳۴
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۷۴۶

معاون وزیر کشوردر بازدید از شهرستان زیرکوه گفت:مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی راهبرد سازمان مدیریت بحران کشوراست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اسماعیل نجار در بازدید از منطقه زلزله زده زهان اظهار داشت: مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی راهبرد سازمان مدیریت بحران کشوراست که باید جدی گرفته شود.

معاون وزیر کشور با اشاره به مطالعه و امکان سنجی ساخت مسکن روستایی خاطرنشان کرد: بهسازی واحدهای مسکونی ، استفاده از مصالح با کیفیت و استاندارد و بهره گیری از نیروهای متخصص مهندسی و اجرایی از دیگر عوامل موفقیت در این عرصه است.

رییس سازمان مدیریت بحران کشوربیان داشت: ناهنجاری های اقلیمی مانند طوفان ها، خشکسالی های بلندمدت و ادامه دار بودن تغییرات دما و بارش در کشور نشان دهنده عمق اثرات تغییر اقلیم در ایران است که به دلیل فقدان مستند سازی و گزارش گیری صحیح و آمارهای دقیق همچنان به عنوان بحران تلقی می شوند.

رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور با بیان اینکه خراسان جنوبی از استان های درگیر با خشکسالی است ،تصریح کرد:خشکسالی تنها مربوط به میزان بارندگی نیست بلکه زمان پراکندگی و نوع بارش نیز بسیار مهم است .

گفتنی است ،اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه فرهادی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ،امام جمعه زیرکوه و اسفدن،خانزاده فرماندار و تعدادی از مدیران کل استان از روستا های سارجین و کلاته مزار در بخش زهان و روستای عشایری چاه باشای شهرستان زیرکوه بازدید به عمل آورد.

انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *