خانه / اخبار روز / خبر جدید: دولتمردان در برجام اشتباه کردند/ با سرعت مراکز هسته ای فعال شود/ مردم مراقب فتنه‌های احتمالی از سوی دشمنان باشند

خبر جدید: دولتمردان در برجام اشتباه کردند/ با سرعت مراکز هسته ای فعال شود/ مردم مراقب فتنه‌های احتمالی از سوی دشمنان باشند

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۰۷
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۱۴۰۵

امام جمعه فردوس گفت: بدعهدی آمریکا و تمدید تحریمها ما را به موقعیت قبلی برگرداند و باید با سرعت بحث هسته ای را پی بگیریم و مشت محمکی بر دهان دشمنان اسلام بزنیم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی ماهانی، امام جمعه فردوس در گفتگو با خاورستان،پیرامون اهمیت حماسه نه دی اظهارکرد: باید روز نه دی را گرامی بذاریم و هر سال نسبت به سال دیگر باشکوه تر برگزارشود.


 


حجت الاسلام بابایی گفت: حوادثی در ارتباط با فتنه ۸۸ اتفاق افتاد و خاموش شدن فتنه به وسیله بصیرت و حضور مردم در صحنه نه دی ۸۸ به وقوع پیوست.


 


امام جمعه فردوس بیان کرد: قطعا همه مردم بزرگوار ما متوجه شدند که تقلب بزرگ در ارتباط با انتخابات ۸۸ از خارج کشور برنامه ریزی شد و متاسفانه عده ای معارض ،


ضدانقلاب و منافق با عده ای مغرض از جمله سران فتنه به این آتش دامن زدند.


 


وی افزود: حدود هشت ماه، پایتخت و مملکت ما درگیر جنگ خیابانی، لطمه زدن به بیت المال و کم کردن حیثیت ایران در جوامع بین المللی بود که با روشنگری رهبر انقلاب در خطبه های نمازجمعه ۲۹خرداد۸۸ بصیرتی برای مردم ایجاد شد.


 


حجت الاسلام بابایی تصریح کرد: در سخنرانی های متوالی ریزش هایی در هواداران سران فتنه ایجاد شد تا اینکه درروز عاشورا هواداران فتنه جسارت کردند به مقام سید الشهدا و خیمه های عزاداری را آتش زدند.


 


امام جمعه فردوس اظهار کرد: متاسفانه سال ۸۸ عزاداران را کتک زدند، مسجد لولاگر را در تهران به آتش کشیدند، حمله به پایگاه بسیج برای گرفتن اسلحه و ایجاد درگیریهای خیابانی در تهران رقم زده و بالاخره خون مردم به جوش آمد ودر یک حرکت خود جوش در نهم دی ماه ۸۸ مردم با حضور خودشان و حمایت از ولایت فقیه و اظهار تنفر از شیطنت های دشمنان و مزدوری برخی داخلی ها آبی بر آتش فتنه ریختند و فتنه را خاموش کردند.


 


وی با بیان اینکه مردم بزرگوار و بصیر ما باید متوجه باشند که فتنه هایی در راه است، گفت: چه بسا که در سال آینده و درانتخابات ۹۶ هم فتنه هایی در پیش باشد باید با بصیرت و تبعیت از رهبر انقلاب فتنه ها را خاموش کنند و از ثمره خون شهدا، انقلاب و امام راحل پاسداری کنند.


 


حجت الاسلام بابایی یادآور شد: برنامه براندازی نظام که خارج از مرزها پیش بینی شده بود در فتنه ۸۸ آغاز و در نه دی خاموش شد دشمنان از این قضیه که نتوانستند براندازی نظام را به پایان برسانند به شدت عصبانی و به دنبال این هستند که به نوعی به کشور ما لطمه بزنند.


 


امام جمعه فردوس تاکید کرد: بدعهدی های آمریکا در جریان برجام که رهبر انقلاب بارها فرمودند “اینها بدعهد هستند و از پشت خنجر می‌زنند به اینها نباید اعتماد کرد” ثابت شد.


 


وی  گفت: متاسفانه دولت مردان ما اشتباه کردند و ما را در این رابطه یک مقدار به عقب برگرداندند با خیانت و نقض عهدی که آمریکا کرده و تمدید ۱۰ ساله تحریم های گذشته که در برجام باصراحت آمده بود که دیگر نباید تمدید شود و به صورت قانون درآوردند، این نقض جدی برجام است.


 


حجت الاسلام بابایی تصریح کرد: ما از دولت مردان می‌خواهیم که دوباره بحث هسته ای را دامن بزنند و تقویت کنند تا بتوانیم به موقعیت قبلی و بهتر ازآن برگردیم.


 


امام جمعه فردوس بیان کرد: فتنه حدود هشت ماه کشور ما را درگیر مصائبی کرد که زیان های فراوانی برای مملکت داشت و رهبر انقلاب فرمودند “دشمنان ما را پر رو کرد ” و بعد از  آن ما ابهت قبل را نداشتیم.


 


وی افزود: دو مرتبه بدعهدی آمریکا و تمدید تحریمها ما را به موقعیت قبلی برگرداند و باید با سرعت بحث هسته ای را پی بگیریم و مشت محمکی بر دهان دشمنان اسلام بزنیم.


 


حجت الاسلام بابایی اظهار کرد: ما هم از نظر مالی خسارت دیدیم از جمله آتش زدن بانکها، مغازه‌ها، اتوبوس ها و  هم مشغول کردن نظام اسلامی در مدت هشت ماه، ما را از پیشرفت هایی بازداشت.


 


امام جمعه فردوس یادآور شد: آنچه که از همه مهمتر است پرو شدن کشور های اروپایی و ۱+۵  بود که دنبال بر اندازی نظام ما بودند.


 


وی افزود: اراده خدا براین تعلق گرفت که خون شهدای ما و زحمات امام راحل و مقام معظم رهبری به ثمر بنشیند واین خطر از جامعه ما دفع شود.


 


حجت الاسلام بابایی تصریح کرد: اگر سران فتنه را محافظت نمی‌کردند و آزاد می‌گذاشتند؛ اولین موردی که اینها از خانه هایشان بیرون بیایند مردم آنهارا نابود می‌کنند بنا براین رافت اسلامی به اینها تعلق گرفته و اینها را از نظر درمانی و … رسیدگی می کنند که اینها جرات بیرون آمدن و حضوردر جمع مردم را ندارند و باید در این حصر خانگی بمانند تا به مرگ طبیعی از بین بروند.


 


انتهای پیام/ 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *