خانه / اخبار روز / خبر جدید: حماسه ۹ دی، اوج تجلی بصیرت ملت/ فتنه‌گران هنوز پشیمان نشده‌اند

خبر جدید: حماسه ۹ دی، اوج تجلی بصیرت ملت/ فتنه‌گران هنوز پشیمان نشده‌اند

[ad_1]


ساعت: ۱۹:۴۶
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷
شناسه خبر: ۹۹۰۲۰۱

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر:

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر گفت: مردم قبل از ۹ دی ۸۸، بیدار بودند و جریانات را رصد می‌کردند و در مقابل فتنه‌گران، رأفت و تحمل انقلابی به خرج دادند، اما پس از حوادث عاشورای ۸۸، خون ملت به جوش آمد و با حضور خود، به مسئولان و خواص جامعه تلنگر و بیدارباش زدند و درواقع، ۹ دی اوج تجلی بصیرت ملت بود.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حمیدرضا جعفری زاده مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر، در گفتگو با “منبری ها”، با اشاره به ‌ضرورت بزرگداشت حماسه ۹ دی، اظهار داشت: یوم‌الله نهم دی‌ماه، برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی و افتخاری ماندگار است که باید همچون سایر روزهای درخشان این نظام مقدس، گرامی داشته شود و سینه‌به‌سینه و نسل به نسل منتقل شود تا آیندگان از خباثت فتنه‌گران و ولایت مداری ملت عزیز ایران آگاه شوند.

وی افزود: بیگانگان از سال‌ها قبل، به دنبال اجرایی کردن براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی ایران بودند و از ماه‌ها قبل از انتخابات ۸۸، فتنه خود را با طرح تقلب در انتخابات کلید زدند و با تأثیرگذاری بر خواص بی‌بصیرت این کشور، به دنبال سقوط این نظام و سلطه بر ملت و کشور ما بودند.

حجت‌الاسلام جعفری زاده یادآور شد: در سال ۸۸ که فتنه‌گری دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان به اوج خود رسیده بود، رأفت اسلامی مردم و حکومت هم به‌وضوح دیده شد، اما گستاخی عده‌ی اندکی فتنه‌گر نمک‌نشناس، جز به ازهم‌پاشیدگی نظام اسلامی و اهانت به مقدسات و آرمان‌های انقلاب، راضی نبود و همین بی‌حرمتی‌ها، خون ملت را به جوش آورد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر گفت: حضور کم‌نظیر مردم در راهپیمایی ۹ دی، مشت محکمی بر دهان تمامی منافقان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران بود که با آن حضور حماسی، فتنه‌گران درحالی‌که هنوز هم از کرده خود پشیمان نیستند، به زباله‌دان تاریخ سپرده شدند و انقلاب ما، در برابر انقلاب‌های مخملی و براندازی‌ها، بیمه شد.

حجت‌الاسلام جعفری زاده تصریح کرد: اگر حماسه ۹ دی نبود، امروز در کشور ایران از اسلام و آرمان‌های انقلاب هم، خبری نبود و باید همچون زمان قبل از انقلاب، خود را زیر سلطه آمریکا و انگلیس احساس می‌کردیم.

وی ادامه داد: مردم بصیر و انقلابی ایران ثابت کردند که علی‌رغم اختلاف‌سلیقه‌های موجود، در دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی خود، متحد و پشتیبان ولی‌فقیه هستند، همچنین در دفاع از این حریم، از سر و جان خود دریغ نمی‌کنند و کوچک‌ترین تعارضی به این ارزش‌ها را، با شدیدترین برخوردها پاسخ می‌دهند.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر بابیان اینکه برخی به دنبال القای این نکته هستند که ۹ دی روز بیدار شدن ملت بود،تأکید کرد: مردم از قبل، بیدار بودند و جریانات را رصد می‌کردند و در مقابل فتنه‌گران، رأفت و تحمل انقلابی به خرج دادند، اما پس از حوادث عاشورای ۸۸، خون ملت به جوش آمد و با حضور خود، به مسئولان و خواص جامعه تلنگر و بیدارباش زدند و درواقع، ۹ دی اوج تجلی بصیرت ملت بود.

حجت‌الاسلام جعفری زاده خاطرنشان کرد: اگرچه مکر فتنه‌گران سال ۸۸ به خودشان برگشت و ایادی داخلی استکبار برای همیشه تاریخ، مفتضح و روسیاه شدند، اما فتنه‌ها علیه این کشور و ملت، از طریق نفوذ در مراکز مهم کشور و تغییر افکار و رفتار مسئولان و مردم، همچنان ادامه دارد که برای در امان ماندن از آن‌ها، راهی جز پیروی محض از ولی‌فقیه و عمل انقلابی و جهادی نسبت به فرامین ایشان وجود ندارد./ انتهای پیام

 

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *