خانه / اخبار روز / خبر جدید: حضور مردم و اسلامی بودن انقلاب لرزه بر اندام دشمن افکنده است

خبر جدید: حضور مردم و اسلامی بودن انقلاب لرزه بر اندام دشمن افکنده است

[ad_1]


ساعت: ۱۷:۱۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۱۱۰۹

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه میناب گفت: حضور مردمی و اسلامی بودن انقلاب لرزه بر اندام دشمن افکنده است.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میناب جنوب، محمد ریاضی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه میناب در همایش پیوند و بیعت مردمی شهرستان میناب با ولایت با بیان اینکه تبلور نظام جمهوری اسلامی به دنیا نشان دهیم گفت: این تبلور نیازمند حضور مردمی در صحنه‌های علمی،فناوری، اقتصادی ،عمرانی و سیاسی و فرهنگی است.


 


معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه میناب افزود: در ابتدای تاریخ کشوری که از قدرت یدی ،نیروی انسانی،قدرت تجهیزاتی بیشتری برخوردار بود سرآمد بود ولی امروزه کشوری اقتدار بیشتری دارد که صاحب علم و فناوری بیشتری در حوزه قدرت باشد مقتدر است.


 


این مقام مسئول بیان داشت: امروزه دانش آموزان ،دانشجویان ما درزمینه های علمی  و فناوری با پیوند و بیعت ناگسستنی با ولایت و رهبری و با حضور خودشان در صحنه‌های مختلف  توانسته‌اند به قدرتی دست یابند که دشمن از این اقتدار و پیشرفت جمهوری اسلامی ترسیده است.


 


ریاضی حضور مردم در صحنه قیام نهم دی‌ماه را نمایش اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت:  به‌واسطه حضور مردم و اسلامی بودن انقلاب لرزه بر اندام دشمن افکنده است.


انتهای پیام/

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *