خانه / اخبار روز / خبر جدید: جریمه ۴ میلیاردی عامل قاچاق خودرو جگوار

خبر جدید: جریمه ۴ میلیاردی عامل قاچاق خودرو جگوار

[ad_1]


ساعت: ۱۰:۴۲
منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸
شناسه خبر: ۹۹۰۸۵۶

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: با حکم شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی عامل قاچاق خودرو جگوار ۴ میلیارد ریال جریمه شد.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، احمد یوزباشی گفت: با حکم شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز آذربایجان شرقی


عامل قاچاق خودرو جگوار ۴ میلیارد ریال جریمه شد.


 


وی اظهار کرد: پس از کشف یک دستگاه خودروی جگوار قاچاق در یکی از نمایشگاه‌های خودرو در تبریز توسط ماموران پلیس آگاهی، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی ارجاع شد.


 


مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی افزود: پس از انجام مراحل دادرسی و بررسی های کارشناسی مدارک خودرو جگوار که توسط ماموران پلیس آگاهی آذربایجان شرقی در یک نمایشگاه خودرو کشف شد، تخلف محرز و علاوه بر ضبط خودروی مکشوفه، عامل قاچاق به پرداخت ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شد.


 


 


منبع: میزان

[ad_2]

 اخبار روز را در سولدوزوم مطالعه کنید. برای مطالعه جدیدترین اخبار روز روزانه از سایت سولدوزوم دیدن فرمایید. ما بهترین اخبار را روزانه برای شما جمع آوری نموده و در سایت سولدوزوم به نمایش می گذاریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *